tasiemiec - jak walczyc?

To miejsce na Twoje opisy przygód z robalami, pytania, wymienianie się adresami lekarzy i gabinetów, które okazały sie pomocne. Jeśli znasz jakieś dobre metody walki z pasożytami, pisz o nich. Jeśli zauważyłeś u siebie jakieś niepokojące objawy, pytaj innych użytkowników forum. Być może ktoś będzie mógł ci pomóc.

Re: tasiemiec - jak walczyc?

Postprzez tezem46 Pn wrz 12, 2011 7:23 pm

Dzięki aminie!
Ponieważ jestem nowa na forum, więc także względnie zielona w temacie. Wyżej ktoś podał linka na temat lampy łukowej. Czy ktoś orientuje się może czy to jest to samo co zapper? A jeśli nie, to czy skutek używania obu urządzeń jest taki sam, podobny?
Przy okazji witam serdecznie wszystkich Forumowiczów i Aministratorów!
tezem46

Postprzez play Cz lip 05, 2012 12:02 am

Skojarzylem sobie sytuacje z dziecinstwa i postanowilem ja opisac.Tak sobie mysle ze to chyba byl tasiemiec bo robal o dlugosci chyba ponad 30 cm to malo prawdopodobne.
Wowczas mialem moze z 5 latek i zalatwialem sie do nocnika -po zrobieniu kupy jakiez to zdziwienie bylo ze cos takiego zostalo wydalone oczywiscie juz niezywe.Pamietam
ze w tym okresie przed jadlem duzo ZURAWIN.Bys moze to jest recepta -tylko swieze , moze i suszone tez maja taki skutek ,warto sprobowac.
play

The 3-Part Ponytail at Hervé Léger

Postprzez hyc1235 Śr lip 18, 2012 9:09 am

The hot bandage dresses at <a href="http://www.hervelegerdress.org">Herve Leger On Sale</a> were definitely sexy, but we couldn't stop staring at the three-part ponytails models wore down the runway. Backstage, lead hairstylist Neil Moodie shared his inspiration behind the hairstyle and how you can get a similar look at home in just a few steps. Try it next time you're going out.Hervé Léger is known for its signature body-con bandage dresses, but this season the curve-hugging frock is updated with rich, metallic hues and sexy cutouts. Chief Creative Officer, Lubov Azria, told us about their art deco inspiration, their new silhouette, and her favorite pieces from the line. Don't forget to catch our full review right here.Last night in Vegas, both music and fashion were at the forefront as celebs took to the red carpet for the annual Billboard Awards. Among the styled arrivals, we spotted Fergie in a bold, Hervé Léger cutout mini, while Nicole Kidman played a mix of casual glamour in an embellished Dolce & Gabbana and looser, side-swept braid. Meanwhile, Rihanna suited up in white-on-white Max Azria menswear, and Selena Gomez showed off a sultrier side in a cutout, black Dolce & Gabbana paired with red Giuseppe Zanotti heels. But it was Taylor Swift that brought the most glamorous of <a href="http://www.hervelegerdress.org">Herve Leger</a>the night's looks, channeling old Hollywood in a sparkling Elie Saab gown, soft waves, and a bright red pout. Like most music award shows, this one brought a range of looks, now it's time to narrow it down to your favorite — which red carpet style is the standout?Last night in Vegas, both music and fashion were at the forefront as celebs took to the red carpet for the annual Billboard Awards. Among the styled arrivals, we spotted Fergie in a bold, Hervé Léger cutout mini, while Nicole Kidman played a mix of casual glamour in an embellished Dolce & Gabbana and looser, side-swept braid. Meanwhile, Rihanna suited up in white-on-white Max Azria menswear, and Selena Gomez showed off a sultrier side in a cutout, black Dolce & Gabbana paired with red Giuseppe Zanotti heels. But it was Taylor Swift that brought the<a href="http://www.hervelegerdress.org">Herve Leger Dresses</a> most glamorous of the night's looks, channeling old Hollywood in a sparkling Elie Saab gown, soft waves, and a bright red pout. Like most music award shows, this one brought a range of looks, now it's time to narrow it down to your favorite — which red carpet style is the standout?http://www.hervelegerdress.orghttp://www.hervelegerdress.org
hyc1235

Postprzez tadam Pt sie 03, 2012 10:18 am

a
tadam

Postprzez anja123 Cz sie 16, 2012 11:01 am

Dla mojej 8 letniej córki lekarz polecił preparat o nazwie Transfer factor classic, okazał sie skuteczny pasożyty zniknęły. dla zainteresowanych
http://www.transferfactor.info.pl/index ... &Itemid=30
anja123

Postprzez soel Pn sie 20, 2012 6:53 pm

do anja123 - znam Transfer Factor. Uważam, że jest to całkiem niezły preparat, ale akurat nie na tasiemca. Odnoszę przykre wrażenie, że jesteś w jakiś sposób związana z dystrybucją tego preparatu i próbujesz robić na tym forum reklamę. O ile nie mam zastrzeżeń co do samego preparatu to jednak do takiej reklamy owszem. Trzeba mieć umiar i nie przekazywać błędnych i nieprawdziwych informacji.
soel

Postprzez kulka Śr sie 29, 2012 3:57 pm

Na wszelkie pasozyty duże ( glisty, tasiemce) świetna jest herbata z gożdzików. 2 łyzki gotuje sie w 3/4 litra wody ok 15 minut. Potem dobrze zostawic do naciągnięcia na następny dzien i popija sie do każdego posiłku.
Mozna zrobic diete odrobaczająca czyli Zero pokarmow od zwierzat przez miesiąc. Spozywamy duzo potraw grochowych zeby wywabić robale do jelit. Jemy do każdego posiłku dynie z borówkami, wisniami lub winogronami ( mozna popijac sokiem z wiśni ( jest w sprzedazy turecki ekologiczny bez cukru i innych dodatków) popijamy \herbatke z gożdzików ( zabija jaja i larwy robaków i powoduje porazenie systemu nerwowego pasożytów) Powinno sie tez robic lewatywę z naparu z gożdzików , wrotycza, kory dębu i piołunu. Bardzo skuteczne tylko niestety bardzo bolesne. Potrafia wylatywać dojrzałe ( 50 cm glisty, tasiemce uzbrojone z główka czy bruzdogłowe. Mozna do kuracji dołaczyc picie nafty 3 łyzki dziennie . moim zdaniem tylko z apteki bo na Polskim rynku innej nie ma. Kiedy s słyszałam ze udało sie komus sprowadzic jakś do picia chyba z Maroka ale nie wiem jak to zrobic. Picie Petroleum w duzo większych dawkach niz na opakowaniu jest napisane wykurza lamblie.
Ja słyszałam o takiej historii ze umierająca z powodu robali kobieta wypiła 0,5 l nafty ( ale nie wydaje mi sie prawdopodobne zeby wypic taka dawke Petroleum z apteki i natychmiast wylazły z niej robale , wszystkimi otworami ciała, brr. a na oczy
( robale) pomagaja orzechy pinii, gotowane igły drzew iglastych , chyba modrzewia syberyjskiego i ponoc olej pichtowy tez niestety paskudny
kulka

Postprzez ml1964 Wt gru 04, 2012 8:08 pm

anja123 napisał(a):Dla mojej 8 letniej córki lekarz polecił preparat o nazwie Transfer factor classic, okazał sie skuteczny pasożyty zniknęły. dla zainteresowanych
http://www.transferfactor.info.pl/index ... &Itemid=30

Anja ten link nie działa... chodziło Ci o ten? http://www.transferfactor.info.pl/trans ... torclassic
ml1964

Postprzez agnesz Śr lut 24, 2016 11:59 am

Kulka, dzięki za szczegółowy opis kuracji.
Ja próbowałam terpentynę - działa podobnie jak nafta, ale ma być bardziej uniwersalna. No i jest to naturalny produkt z drzew iglastych. Stosuję 5-7 kropli na łyżeczkę cukru u dzieci (cukier, żeby zwabić pasożyty), popite wodą 1x dziennie rano na czczo, po pół godzinie łyżka oleju rycynowego celem przeczyszcenia. Mogą wystąpić nudności i złe samopoczucie, w miarę ich zmniejszania można zwiększać dawkę, do ok. 1 łyżeczki terpentyny na 20 kg masy ciała. Można również terpentynę podawać bezpośrednio z olejem rycynowym, bez cukru, najlepiej podczas pełni, gdy pasożyty są bardzo aktywne. Polecam poszukać info o terpentynie na internecie - uważam, że jest bardzo skuteczna.
Uważać przy kupnie, by była to terpentyna BALSAMICZNA 100%, najwyższej jakości, bez chemicznych dodatków, ma zabarwienie lekko żółtawe.
agnesz

Poprzednia strona

Powrót do PASOŻYTY