żołądek jak balon od dyni?

To miejsce na Twoje opisy przygód z robalami, pytania, wymienianie się adresami lekarzy i gabinetów, które okazały sie pomocne. Jeśli znasz jakieś dobre metody walki z pasożytami, pisz o nich. Jeśli zauważyłeś u siebie jakieś niepokojące objawy, pytaj innych użytkowników forum. Być może ktoś będzie mógł ci pomóc.

żołądek jak balon od dyni?

Postprzez pakeha Śr paź 21, 2009 12:20 am

Witam
okolo 3 tyg. temu trafilam na te strone i pomimo iz nie podejrzewalam u siebie nigdy zadnych robali postanowilam po krotkiej lekturze sprobowac pestek z dyni, tak wiec z rana zjadlam dokladnie 125 g. suszonych pestek(ale w zielonych skorkach o ktore to podobno chodzi) a po ok 4 godzinach zrobilam lewatywe z kawy. Podzialalo wysmienicie choc nie odwazylam sie na analize tego co ze mnie wyszlo. Poznym wieczorem zjadlam obiad i wtedy sie zaczelo: najpierw bylo ok ale po czasie zoladek jakby mi zaczal puchnac, myslalam ze peknie, smialam sie z chlopakiem ze mi ta dynia zalegla i cos przyblokowala no i byloby zabawnie tyle ze od tamtego czasu wciaz mam to uczucie nawet po niewielkim posilku ze mi zoladek rozpiera. I tak jakby to nie chce popuscic, doslownie jak by ktos dmuchl balon w srodku :shock: . Czy to wogole moze miec jakis zwiazek? dodam ze jestem osoba niezmiernie sugestywna i sama sobie tworze filmy, glupie to wiem ale moze akurat ktos mi cos poradzi.
pozdrawiam
aska
pakeha

Re: żołądek jak balon od dyni?

Postprzez Mariusz Śr kwi 28, 2010 10:36 pm

Tak, może mieć związek, lecz niekoniecznie musi to być sam żołądek.
Mariusz

Powrót do PASOŻYTY