Nafta na pasozyty - gdzie mozna ja kupic?

To miejsce na Twoje opisy przygód z robalami, pytania, wymienianie się adresami lekarzy i gabinetów, które okazały sie pomocne. Jeśli znasz jakieś dobre metody walki z pasożytami, pisz o nich. Jeśli zauważyłeś u siebie jakieś niepokojące objawy, pytaj innych użytkowników forum. Być może ktoś będzie mógł ci pomóc.

Nafta na pasozyty - gdzie mozna ja kupic?

Postprzez aniaa1973 Wt paź 21, 2008 8:46 pm

W ksiazce "Moja droga do zdrowia" Malachow pisze o leczniczych wlasciwosciach nafty. Bardzo chcialabym zaczac uzywac nafte zwlaszcza ze wzgledu na jej przeciwpasozytnicze dzialanie o szerokim spektrum. Podobno do tego celu najlepsza jest nafta lotnicza lub oswietleniowa. Niestety jedyna nafta jaka znalazlam to Petroleum D4 lub Petroleum D5, obydwie sa na bazie alkoholu i nie wiem czy maja dzialanie takie jak pan Malachow opisuje w ksiazce. Czy ktos wie gdzie i czy mozna kupic zwykla nafte ktora moznaby stosowac wewnetrzenie? Prosze o pomoc. Pozdrawiam. Ania.
aniaa1973

Re: Nafta na pasozyty - gdzie mozna ja kupic?

Postprzez escondidos Śr paź 22, 2008 3:40 pm

Aniu, naftę lotniczą (fachowo nazywa się kerozyna) najłatwiej będzie chyba w jakimś aeroklubie kupić po znajomości. Nie widziałem jej nigdy w sprzedaży normalnej (kiedyś znajomy mi tylko troche dał). Nafta do piecyków naftowych (np. zibi czy jakieś takie) nie nadaje się do takich celów, bo zwykle jest barwiona. Mi się zdarzyło nawet całą łyżeczkę do herbaty takiej śmierdzacej wziąć i nic mi po tym nie było (tylko śmierdziało ode mnie jak od uwalonego smarem mechanika samochodowego). Oświetleniową widziałem na "http://chemia-hurt.pl", ale dokładnie nie wiem, czym się różni w składzie od kerozyny. Zielarz znajomy mi mówił, że Petroleum z apteki też jakoś działa, ale dużo słabiej niż normalna "śmierdząca" nafta. Ciekawą rzecz mi natomiast powiedział o wrotyczu, że suszonego kwiatu wrotyczy dorosły człowiek może zaparzyć jednorazowo nawet 7-8 g i nie wystąpią objawy zatrucia. Mówił, że najlepiej używać kwiatu wrotyczy (tych żółtych kuleczek, które powinno sie nawet teraz jeszcze pozrywać, bo wrotycz jest w wiel regionach polski bardzo wytrzymały) bo ma najwięcej (w porównaniu do reszty ziela) substancji przeciwpasożytniczych. Małachow tez pisał o robieniu nafty wrotyczowej, więc można to połączyć.
escondidos

Postprzez aniaa1973 Śr paź 22, 2008 8:47 pm

Bardzo dziekuje za odpowiedz, bede szukac dalej i jesli cos znajde napisze na forum:)
aniaa1973

Postprzez slovak Pt paź 24, 2008 9:46 pm

Tak prosto z mostu: Jesli chodzi o Petroleum D4 lub Petroleum D5 to chodzą słuchy że jest g... warta. Sam używałem, efektu zero. Więcej tam alkoholu niż nafty :) Z tego powodu nie wiem jak wiązania węglowodrowe. Pewno też kiepsko. Też jestem zaciekawiony. Niby mozna zrobić samemu - oczyścić, ale jakoś człowiek nigdy takich rzeczy nie robił :)
slovak

Postprzez soel So paź 25, 2008 4:04 pm

Chcę podzielić się swoimi doświadczeniami dotyczącymi przyjmowania nafty. Otóż po przeczytaniu informacji u Małachowa kupiłam w sklepie chemicznym zwykłą naftę oświetleniową w półlitrowym opakowaniu. Taką naftą zalałam zielone orzechy włoskie, dodałam też propolisu. Ta cała mikstura stała kilka dni (nabrała zielonkawo - brunatnego koloru). Po tym czasie zlałam do butelki z ciemnego szkła i zaczęłam przyjmować - w pierwszej miesięcznej serii wypijałam rano na czczo (pół godziny przed jedzeniem) łyżeczkę od herbaty. Potem miesiąc przerwy i teraz piję drugą serię - tym razem 2 x dziennie po łyżeczce (rano i wieczorem). Póki co nic groźnego się nie dzieje i myślę, że o takiej zwykłej oświetleniowej nafcie pisał Małachow. Teraz jeśli chodzi o skutki - żadnych (na szczęście) robali nie widziałam. Muszę jednak dodać, że od dość długiego czasu stosowałam różne inne preparaty p/pasożytom. Naftę zaczęłam pić ze względu na jej działanie p/pasożytnicze na wątrobę i krew. Podejrzewam, że mogłam mieć przywry wątrobowe lub inne świństwo bo od dość dawna miałam skłonności do anemii. Poza tym od wielu lat mam też kłopoty z zapaleniem naczyń krwionośnych skóry, a ostatnio także (ale to jedynie moje nie potwierdzone wynikami odczucie) zakażenie drożdżakiem (candida albicans) co objawia się uczuciem "przyklejenia" ciała obcego na stopie. Ten ostatni objaw był na tyle dokuczliwy, że chwilami miałam kłopoty z dłuższym chodzeniem. Wyniki krwi zrobię po zakończeniu trzeciej miesięcznej serii - czyli w styczniu, mam wrażenie dość znacznego zmniejszenia się powierzchni tego "obcego ciała" na stopie. Zniknął też prawie całkowicie obrzęk nogi nad kostką. Być może to wszystko to zbieg okoliczności - ale mam zamiar przeprowadzić kurację do końca. Co do samej nafty - faktycznie ma ona swoisty zapach i smak, ale można się przyzwyczaić. Na mnie nie robi już ona większego wrażenia.
soel

Postprzez aniaa1973 N paź 26, 2008 11:22 pm

Dzieki Soel za podzielenie sie Twoimi doswiadczeniami z picia nafty. Bardzo sie ciesze ze odezwal sie ktos na tyle odwazny kto wyprobowal zwykla nafte oswietleniowa i na dodatek nie zaobserwowal negatywnych skutkow ubocznych. Caly czas nie bylam pewna czy to wlasnie taka nafte poleca Malachow i czy nie okaze sie ona trucizna nawet w malych ilosciach. Bardzo Cie prosze podaj dokladnie jaka to nafta (nazwa i producent) bo jesli Tobie nie zaszkodzila to postaram sie kupic taka sama:) Pozdrawiam serdecznie.
aniaa1973

Postprzez slovak Pn paź 27, 2008 9:36 pm

Rockefeller sprzedawał nasftę jako lek na raka. Dzisiaj to była kwota 3000 $ :)
A z orzechami to też muszę sobie zrobić. Naftę oczyszczałaś, czy używasz taką jaka dostałaś w sklepie?
slovak

Postprzez soel Cz paź 30, 2008 9:11 pm

do aniaa1973 : Przepraszam za te kilka dni zwłoki. Opakowanie nafty dawno wyrzuciłam i musiałam sprawdzić w sklepie. A więc używam nafty oświetleniowej firmy Dragon, ul. Powstania Listopadowego 14, 30-298 Kraków
do Slovak: nafty dodatkowo nie oczyszczałam. Co prawda podjęłam taką próbę (chciałam wykorzystać do tego celu filtr do oczyszczania wody firmy Brita, ale nic z tego nie wyszło gdyż bez dzbanka trudno naftę "przepuścić" przez ten filtr, a dzbanka pożałowałam)
soel

Postprzez Dorka So sty 10, 2009 11:14 pm

Soel, zamilkłaś w kwietniu, a ja jestem bardzo ciekawa, jak zakończyła się Twoja kuracja z naftą :?:

Czy uśmierciłaś coś, czy nie?
Dorka

Postprzez bies.. So sty 10, 2009 11:43 pm

Ja z ta nafta kupowana bylbym troszeczke ostrozny,czytalem na ten temat i jezeli to znajde napewno napisze.Wiem tylko ze to specjalny rodzaj nafty i nie kazda nadaje sie do picia.To tak na marginesie,pozdrawiam :lol:
bies..

Postprzez Dorka Wt lut 03, 2009 11:58 am

UWAGA!! Wczoraj kupiłam w aptece naftę "Petroleum D-5" do picia i do smarowania skóry.

Jest ona oczyszczona- destylowana na bazie 47,6% alkoholu. Zażyaw się 3x dziennie po łyżeczce od herbaty przed jedzeniem przez 14 dni. Potem przerwa 10 dni i znowu powtarza się kurację, można w sumie do 3 miesięcy.

Podobno nafty oświetleniowej nie powinno sie pić :!:
Dorka

Postprzez soel Śr lut 04, 2009 10:51 am

Jakiś czas temu pisałam o kuracji naftą. Otóż trzeciej serii oczyszczania naftą nie przeprowadziłam gdyż miałam wrażenie, że mój organizm ma póki co dosyć nafty. Teraz o efektach. Poza tym co już wspominałam - to wrażenie "przyklejenia" ciała obcego do stopy nie ustąpiło. Co do pozbycia się pasożytów - trudno mi to jednoznacznie ocenić - po kuracji Siemionowej wyglądało na to, że generalnie jestem "czysta" - pasożytów nie zauważyłam, ale ja stosowałam wcześniej też i inne kuracje, np. zioła, balsamy, a nawet (w pierwszym okresie) leki chemiczne. Hemoglobina utrzymuje się na przyzwoitym poziomie (12,6 - 12,0) co w moim przypadku jest całkiem nieźle gdyż najczęściej były to wyniki 10,0 - 11,0.
Teraz o nafcie kupowanej w aptece - Petroleum D4 lub D5. Jest to nafta homeopatyczna i jako taka ma całkiem inne i właściwości i zastosowanie. Ja jestem zwolenniczką homeopatii, tym niemniej nie o takiej nafcie pisał Małachow.
soel

Postprzez Dorka Śr lut 04, 2009 6:00 pm

Soel, jak Ty w ogóle dałaś radę połknąć tą śmierdzącą naftę oświetleniową??? :shock:

Ja gdy nią smarowałam liszaj przy nosie, to już miałam odruch wymiotny, a co dopiero pić. Dlatego bardzo się ucieszyłam, gdy okazało się, że ta z apteki jest bezwonna i bezsmakowa, pomijając zapach alkoholu. Ale ona okropnie wysusza skórę i jak na razie nie ma poprawy. :cry:
Człowiek chciałby aby te różne naturalne metody szybko działały i efet był piorunujący. A tu niewiele widać, Tobie też się nie udało uzyskać zadawalającego efektu :cry:
Dorka

Postprzez RMB So lut 07, 2009 12:59 pm

Wiele węglowodorów jest szkodliwych :roll: .Zawiera to takie trucizny jak benzen i inne węglowodory aromatyczne.Ja wolę z tym uważać bo to jest o wiele niebezpieczniejsze niż kuracja nadtlenkiem wodoru :roll: .
RMB

Postprzez escondidos N lut 15, 2009 10:01 pm

Dorka, spróbuj może testowo na ten liszaj kwasu borowego z apteki. Też okłady można z niego robić. Mój wujek z powodzeniem go używał na coś na skórze (i na sobie, i na psie, jak się psu coś w uchu paskudnego zrobiło :)
escondidos

Postprzez Mariusz Śr kwi 28, 2010 10:32 pm

Uwaga, nafty Petroleum obecnie nie da się już kupić w aptekach. Producent przestał produkować z nieznanych powodów.
Mariusz

Postprzez bies.. So maja 01, 2010 6:43 am

Mozna tylko nie w Polsce.
Jezeli ktos bedzie ja potrzebowal prosze o kontakt.
Pozdrawim
bies..

Postprzez Mariusz Pt cze 18, 2010 10:26 pm

Już można kupić w Polsce w aptekach, całe szczęście :)
Mariusz

Powrót do PASOŻYTY