Tęgoryjec dwunastnicy-błagam o pomoc

To miejsce na Twoje opisy przygód z robalami, pytania, wymienianie się adresami lekarzy i gabinetów, które okazały sie pomocne. Jeśli znasz jakieś dobre metody walki z pasożytami, pisz o nich. Jeśli zauważyłeś u siebie jakieś niepokojące objawy, pytaj innych użytkowników forum. Być może ktoś będzie mógł ci pomóc.

Tęgoryjec dwunastnicy-błagam o pomoc

Postprzez ekspert Śr sty 19, 2011 12:27 am

Witam,
Bardzo proszę was o pomoc!
Jakiś czas temu miałem okazję przebywać przez 2 miesiące w Kongo(wyjazd w ramach pomocy humanitarnej). Niestety podłapałem tam tego wrednego robala. Lekarze w Polsce bezradnie rozkładają ręce i nie wiedzą jak mają mnie leczyć. Ba nawet z diagnozą mieli kłopot, dopiero po tym jak zacząłem dogłębnie przeszukiwać internet w poszukiwaniu choroby, która pasowałaby do moich dolegliwości i trafieniu na ciekawe artykuły o pasożytach, sam domyśliłem się że to może być właśnie tęgoryjec a badania to potwierdziły.
Przyjąłem już niezliczoną ilość antybiotyków, które tylko jeszcze bardziej mnie osłabiły. Moi koledzy, którzy pojechali na kolejną misję dowiadywali się, że oni tam walczą z tęgoryjcem za pomocą lewatyw z liści kakaowca. Po bardzo długich staraniach udało mi się je zdobyć i wykonać kilka lewatyw ale niestety nie poskutkowały(a przynajmniej nie wywołały spektakularnego efektu).
Błagam was o pomoc-jestem już na skraju wyczerpania!
Jak myślicie czy można tego paskudnego pasożyta wytępić zapperem? A może macie inne pomysły?
Proszę o szybką odpowiedź!
ekspert

Re: Tęgoryjec dwunastnicy-błagam o pomoc

Postprzez soel Śr sty 26, 2011 7:21 pm

Witaj. Nie wiem z jakiego powodu lekarze przepisywali Ci antybiotyki. Z tego co wiem raczej wskazane byłyby takie leki p/pasożytnicze jak chociażby zentel lub vermox. Sądzę, że na Twoim miejscu jako pierwsze działanie spróbowałabym tych preparatów. Jednocześnie zastosowałabym generator częstotliwości na przemian z zapperem. Sądzę, że zastosowanie innych preparatów p/pasożytniczych jak chociażby nalewka z czarnego orzecha czy ParaProtex też by się przydały. Podobno skuteczne jest kłącze narecznicy samczej (paproć) ale zdaje się, że raczej nie do zdobycia no i należałoby tu zachować daleko idącą ostrożność /jest dość niebezpieczne/. Moim zdaniem lewatywy są jak najbardziej wskazane (ja preferowałabym z kawy) z uwagi na wsparcie wątroby, która będzie ciężko pracowała przy usuwaniu toksyn rozpadających się pasożytów. Uważam, że nie od rzeczy byłoby kilkakrotne zastosowanie w końcowym etapie leczenia tzw. "elektryfikacji krwi" celem usunięcia pozostałości patogenów z krwi. Na zakończenie jeszcze jedna uwaga. wg mnie leczenie warto byłoby po jakimś czasie powtórzyć, aby zabezpieczyć się przed ewentualnym nawrotem choroby. To jest oczywiście moje spojrzenie na ten problem.
soel

Postprzez bonanza Pt mar 25, 2011 3:56 pm

Czy udało Ci się pzbyć tęgoryjca ?
bonanza

Postprzez ekspert So kwi 16, 2011 12:02 pm

Niestety ciągle walczę z tym ustrojstwem. Jestem już na granicy wytrzymałości. Za namową soela stosowałem wlewki z kawy natomiast nie czuję po nich żadnego efektu, w dodatku przydarzyła mi się niezbyt miła historia-przygotowałem zbyt ciepłą lewatywę i doszło do poparzenia, na szczęście tylko i wyłącznie I stopnia. Pobolało i przeszło.
W chwili obecnej znalazłem dojście do narecznicy i mam naddzieję że w końu pozbędę się tego dziadostwa bo już nie wytrzymuję tej walki zarówno fizycznie jak i psychicznie.
ekspert

Postprzez bonanza Śr cze 01, 2011 2:38 pm

Dobierają częstotliwość do danego "okazu" i załatwiają.
bonanza

Postprzez babula Śr gru 14, 2011 12:44 pm

jakie sa objawy obecności tego pasozyta bo piszesz ,ze jesteś wykonczony fizycznie ?
jak i psychicznie - co jest zrozumiałe ze wynika to z niemocy a moze psychika też ma jakieś zmiany
spowodowanie obecnością tęgoryjca .?
babula

Postprzez ataner Śr cze 20, 2012 10:48 am

Udało Ci się go pozbyć ?
ataner

Powrót do PASOŻYTY