potas

Za ten dział odpowiada Jacek, który był w Meksyku w klinice Gersona i osobiście zna córkę Maxa Gersona, 86 letnią dziś kobietę. Sam stosował i wciąż stosuje terapię. Będzie odpowiadał na Wasze pytania, które pojawią sie na forum, lecz z uwagi na napięty plan zajęć Jacka i prace nad polskim wydaniem książki na odpowiedzi trzeba będzie przeciętnie czekać ok. 7 dni.

potas

Postprzez robakzkomputera N kwi 27, 2008 6:50 am

http://www.drnatura.pl/mafia_naukowa.htm ;ten artykuł wszyscy znamy ,pozwalam sobie go przypomnieć żeby -połączyć zagadnienie potasu w metodzie Gersona z odkryciem Pantelliniego.Jeżeli chodzi o ten film to moim skromnym zdaniem czegoś mi tu brakuje,pani która chwali się wiekiem ,że ma 82 lata naprawdę wygląda na swoje lata,już Irena Kiwatkowska wyglądała lepiej w tym wieku nie prowadząc żadnych kuracji;nie podważam TEJ metody lecz może trzeba ją uzupełnić,może trzeba pomyśleć też o pasożytach,o grupie krwi,o sezonowości tak jeżeli mamy przeprowadzać terapię to tylkow sezonie owocowo-warzywnym (tak to sobie nazwę)moim zdaniem jest to bardzo ważne ,chyba tak samo jak sposób wyciskania soku.
robakzkomputera

Re: potas

Postprzez escondidos Śr kwi 30, 2008 2:58 pm

Sam nei wiem, ale to chyba subiektywne odczucia. Ja szczerze wątpię czy dożyje takiego wieku?
escondidos

Postprzez robakzkomputera N maja 04, 2008 6:40 am

z filmu wiem ,że taka klinika powstała na węgrzech ,jestaem ciekaw gdzie ,należałoby promować takie ośrodki
robakzkomputera

Postprzez slovak Cz maja 08, 2008 9:51 pm

Promować? za dobrze by było. działa to wszystko chyba w podziemiu :(
slovak

Postprzez Roman Śr cze 04, 2008 4:04 pm

O metodzie Gersona można się dowiedzeć więcej na stronie http://www.drmichalak.pl Tam kliknąć oleczeniu nowotworów.Jest chyba nawet jakiś wykład dra Gersona.
Roman

Postprzez escondidos Wt cze 17, 2008 1:18 pm

Czy ktoś zna adres do tej kliniki Gersona na Węgrzech?
escondidos

Postprzez RMB So lut 07, 2009 2:13 pm

Wniosek jest prosty-w przypadku nowotworów zawsze należy stosować chemioterapię w postaci dodatkowej ilości związków potasu :lol: .Podejrzewam ze gdyby do tej metody Gersona(i oczywiście tez innych) stosowano dodatkowo związki potasu w sporej ilości to więcej ludzi by mogło przeżyć :roll: .Przypuszczam że w początkowej fazie nowotworu to samymi tymi związkami możnaby uleczyć prawie wszystkich pacjentów :roll: .
RMB

Postprzez pirek Cz gru 09, 2010 6:28 pm

Przeczytajcie książkę i dopiero po zrozumieniu tej metody bierzcie się za dyskusję. Powyższe wypowiedzi przypominają rozmowę w maglu...
pirek

Powrót do Metoda Gersona