Strona 1 z 1

potas

PostNapisane: N kwi 27, 2008 6:50 am
przez robakzkomputera
http://www.drnatura.pl/mafia_naukowa.htm ;ten artykuł wszyscy znamy ,pozwalam sobie go przypomnieć żeby -połączyć zagadnienie potasu w metodzie Gersona z odkryciem Pantelliniego.Jeżeli chodzi o ten film to moim skromnym zdaniem czegoś mi tu brakuje,pani która chwali się wiekiem ,że ma 82 lata naprawdę wygląda na swoje lata,już Irena Kiwatkowska wyglądała lepiej w tym wieku nie prowadząc żadnych kuracji;nie podważam TEJ metody lecz może trzeba ją uzupełnić,może trzeba pomyśleć też o pasożytach,o grupie krwi,o sezonowości tak jeżeli mamy przeprowadzać terapię to tylkow sezonie owocowo-warzywnym (tak to sobie nazwę)moim zdaniem jest to bardzo ważne ,chyba tak samo jak sposób wyciskania soku.

Re: potas

PostNapisane: Śr kwi 30, 2008 2:58 pm
przez escondidos
Sam nei wiem, ale to chyba subiektywne odczucia. Ja szczerze wątpię czy dożyje takiego wieku?

Re: potas

PostNapisane: N maja 04, 2008 6:40 am
przez robakzkomputera
z filmu wiem ,że taka klinika powstała na węgrzech ,jestaem ciekaw gdzie ,należałoby promować takie ośrodki

Re: potas

PostNapisane: Cz maja 08, 2008 9:51 pm
przez slovak
Promować? za dobrze by było. działa to wszystko chyba w podziemiu :(

Re: potas

PostNapisane: Śr cze 04, 2008 4:04 pm
przez Roman
O metodzie Gersona można się dowiedzeć więcej na stronie http://www.drmichalak.pl Tam kliknąć oleczeniu nowotworów.Jest chyba nawet jakiś wykład dra Gersona.

Re: potas

PostNapisane: Wt cze 17, 2008 1:18 pm
przez escondidos
Czy ktoś zna adres do tej kliniki Gersona na Węgrzech?

Re: potas

PostNapisane: So lut 07, 2009 2:13 pm
przez RMB
Wniosek jest prosty-w przypadku nowotworów zawsze należy stosować chemioterapię w postaci dodatkowej ilości związków potasu :lol: .Podejrzewam ze gdyby do tej metody Gersona(i oczywiście tez innych) stosowano dodatkowo związki potasu w sporej ilości to więcej ludzi by mogło przeżyć :roll: .Przypuszczam że w początkowej fazie nowotworu to samymi tymi związkami możnaby uleczyć prawie wszystkich pacjentów :roll: .

Re: potas

PostNapisane: Cz gru 09, 2010 6:28 pm
przez pirek
Przeczytajcie książkę i dopiero po zrozumieniu tej metody bierzcie się za dyskusję. Powyższe wypowiedzi przypominają rozmowę w maglu...