Czy są tu osoby wyleczone tą metodą?

Za ten dział odpowiada Jacek, który był w Meksyku w klinice Gersona i osobiście zna córkę Maxa Gersona, 86 letnią dziś kobietę. Sam stosował i wciąż stosuje terapię. Będzie odpowiadał na Wasze pytania, które pojawią sie na forum, lecz z uwagi na napięty plan zajęć Jacka i prace nad polskim wydaniem książki na odpowiedzi trzeba będzie przeciętnie czekać ok. 7 dni.

Czy są tu osoby wyleczone tą metodą?

Postprzez martahod Cz sty 20, 2011 2:13 pm

Witam,
od jakiegoś czasu interesuję się metodą opracowaną przez dr Gersona. Wiem, że terapia jest skuteczna. Z sukcesem stosował ją mój maż, który zachorował na raka tarczycy. Marzę o tym, aby napisać duży artykuł o tej metodzie. Szukam osób, które zechciałyby podzielić się swoim doświadczeniem. Chcę dać ludziom nadzieję a przede wszystkim szansę na odzyskanie zdrowia. Bo przecież lekarstwo na raka zostało już wynalezione, jest w zasięgu ręki, tylko trzeba ją wyciągnąć.
Bardzo proszę o kontakt mailowy martahod@gmail.com.
Pozdrawiam
martahod

Re: Czy są tu osoby wyleczone tą metodą?

Postprzez fufa007 N cze 24, 2012 2:07 pm

Gdzieś na południu Polski, w górach otwarto Ośrodek Niekonwencjonalnego Wspomagania Terapii Antynowotworowej. Działają podobnie jak ten w Meksyku, czy na Węgrzech. Ponoć rewelacyjne warunki i duża skuteczność leczenia. Zerknijcie na www.pokonajraka.sos.pl
fufa007

Re: Czy są tu osoby wyleczone tą metodą?

Postprzez Mamamateusza Wt lip 31, 2012 10:14 am

Im więcej czytam o terapii sokami tymi większą mam nadzieję, ze to ja będę się mogła dopisać jako "osoba wyleczona tą metodą" jak to w tytule wątku :D
wiara czyni wiele!
Mamamateusza

Powrót do Metoda Gersona