Prośba o pomoc

Prośba o pomoc

Postprzez Robert Cz sty 21, 2010 10:54 am

Witam wszytkich serdecznie na forum IGYA.PL. Mam pewien problem, w sprawie którego chciałbym sie skonsultować.
Od jakiegoś czasu chodziłem do dermatologów ponieważ zauwazyłem na twarzy w okolicy pomiędzy nosem a górną wargą czerwone plamy. Dermatolodzy zdiagnozowali zapalenie łojotokowe skóry, przepisywali na to schorzenie różne maści nazw których juz właściwie nie pamietam (przeważnie sterydy). Po stosowaniu tych maści problem znikał na kilka dni po czym znowu wracał. Zacząłem szukac informacji w internecie. Okazało się że przyczyną tej dolegliwości jak ktoś napisał może być grzybica w organiźmie. W celu potwierdzenia tego przypuszczenia poszedłem do przychodni medycny naturalnej na Mokotowskiej 54 w Warszawie "Lalba VIta". Po badaniu żywej kropli krwi pani zdiagnozowała u mnie pleśń w organiźmie, żle pracującą wątrobę i problemy z jelitem grubym. Dostałem przepis na oczyszczenie wątroby i kilka preparatów na walkę z grzybicą. Samodzielnie wykonywałem również lewatywy głownie z wody z cytryną jak i ostatnio również jedną z moczu,
(było ich kilka). Po okresie 1,5 miesiąca (od grudnia do połowy stycznia) nie nastąpiła żadna poprawa zdrowia. Po kolejnej wizycie kontrolnej dostałem następne preparaty, którcy mam już cały wór. Pytanie brzmi czy ta przychodnia jest godna zaufania bo mam wrażenie że wciskają preparaty bez względu na to czy to jest potrzebne czy też nie. Ewentualnie czy jeżeli ktoś miał taki problem zdrowotny w jaki sposób sobie poradził ?
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Robert

Re: Prośba o pomoc

Postprzez Robert Pt sty 29, 2010 10:23 am

Witam

Mam jeszcze takie pytanie: jak długo może stać mocz, zanim go użyjemy do lewatywy ? Jak go przechowywać ?
Czy w diecie przeciwgrzybicznej mozna jeść wyłacznie warzywa blanszowane lub gotowane a nie surowe ?

pozdrawiam
Robert

Postprzez Mariusz Śr kwi 28, 2010 11:03 pm

Robercie,
witamy
Po stosowaniu tych maści problem znikał na kilka dni po czym znowu wracał.

To właśnie leczenie objawowe. A przyczyny sobie tkwi gdzieś głęboko.

Po okresie 1,5 miesiąca (od grudnia do połowy stycznia) nie nastąpiła żadna poprawa zdrowia

tu nastąpił dobór preparatów na "oko" :) z samej mikroskopii o ile badanie robi wrażenie to wyczytać za dużo raczej się nie da.
Lepiej zrób sobie Badanie metodą Volla i Vegatest. Tam Tobie dobiorą konkretnie specyfiki, które będą działać. I efekty będziesz miał szybciej.

Pytanie brzmi czy ta przychodnia jest godna zaufania bo mam wrażenie że wciskają preparaty bez względu na to czy to jest potrzebne czy też nie.

Chyba sam sobie odpowiedziałeś. Znajdziesz w internecie opinie innych np. tutaj
http://forum.gazeta.pl/forum/w,86962,93 ... _.html?v=2
Cóż, to jest właśnie problem większości gabinetów. Ciężko jest teraz znaleźć dobry gabinet. Dlatego staramy się "leczyć" sami.
Mariusz

Postprzez Tami Wt cze 29, 2010 1:18 pm

:) Witaj Robercie, czy powiedziano Ci jakie grzyby rozwijają się w Twoim organizmie? Może candida ablicans? W każdym razie jakie by nie były proponuję Ci żywienie nisko-węglowodanowe, wyeliminuj ze swojego życia cukier i mąkę oraz oczywista żywność z tymi składnikami! Zamiast cukru zastosuj ksylitol (cukier brzozowy) a mąkę używaj w maleńkich ilościach ale tylko tę nieoczyszczoną.Ksylitol działa zasadowo na zakwaszony organizm czyli niszczy przyjazne środowisko dla grzybów :x Wiem co mówię bo sama kilka lat temu miałam czerwone plamy....tylko, że na wierzchu stóp (oraz wiele innych dolegliwości)....oczywiście nic nie pomagało, dopiero po zastosowaniu się do żywienia nisko-węglowodanowego wszystko ustąpiło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki :D Ustąpiła nadkwasota (zgaga), próchnica zębów, wzdęcia i wiele innych :!: Życzę zdrowia!
Tami

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu