metody oczyszczania organizmu

metody oczyszczania organizmu

Postprzez lika Wt cze 24, 2008 12:47 pm

Jeżeli jesteście zainteresowani poznawaniem różego rodzaju metod pozwalających na oczyszczenie organizmu z toksyn, pasożytów i wszystkiego co zbędne to pytajcie . Wszystko polega nawodnieniu i odkwaszeniu organizmu .
Dysponuję różnego rodzju kuracjami oczyszczającymi , metodami diagnostyki oraz propozycjami zmian sposobu żywienia pomagającymi w osiągnięciu celu czyli pozbycia się wszelkiego rodzaju organizmów pasożytujących.
lika

Re: metody oczyszczania organizmu

Postprzez Roman Pn lip 07, 2008 6:58 pm

Lika!Czy dysponujesz elektroniczną diagnostyką pasożytów?
Roman

Postprzez lika Cz lip 10, 2008 10:27 am

To badanie które ja wykonuje to mikroskopowe badanie żywej kropli krwi . Określa ono ogólny stan organizmu, w jakim stopniu jest on zaatakowany przez pasożyty, bakterie , wirusy wolne rodniki. w jaki stopniu jes zakwaszony itd.
lika

Postprzez escondidos N lip 13, 2008 1:50 pm

Mam następujące pytanie: badanie kojarzę sobie jako coś takiego, że zapisuje się wyniki, zlicza jakieś czynniki, które są mierzalne, porównuje z jakimiś normami itp. Normalne badanie krwi to zliczanie różnych składników krwi na określoną jednostkę objętosci i spisywanie tego. Nie wiem jak przy takim badaniu to wygląda, czy na takim badaniu krwi, ktore wykonujesz probuje sie coś usystematyzowac, ustalic, czy tylko wyglada to tak: "Ooo, prosze zobaczyć, tu coś się rusza, tu erytrocyt jakiś ponadżerany, ooo, jakiś pierwotniak, a tu krwinka jakaś spłaszcozna, a ten limfocyt to nie wygląda jak limfocyt" (mialem wrażenie, ze trochę tak to się odbywało w gabinecie, o którym już wspominałem). Innymi słowy - ciekaw jestem ile badania jest w tym badaniu, tzn. ile faktycznie da się ustalić na jego podstawie. Chyba że po prostu chodzi o to, żeby ogólnie zerknąć, czy się tam wszystko sypie czy jest znośnie, bez wdawania się w "krwawą biurokrację".
escondidos

Postprzez soel N paź 26, 2008 10:40 am

Podpięłam się pod ten post bo właściwie nie bardzo wiem gdzie zapytać. Chodzi mi o urządzenie "Alkalark" do uzyskiwania wody zasadowej. Urządzenie jest do nabycia w sklepie IGYA. Moje pytanie jest takie - czy ktoś to urządzenie stosował i z jakim skutkiem, Drugie pytanie to czy wkład mineralny można do tego urządzenia dokupić i jeśli tak to gdzie. Wysłałam zapytanie o to do dystrybutora ale niestety pozostało bez odpowiedzi. Albo więc takich wkładów dokupić nie można, co wydaje się mocno prawdopodobne i dystrybutor nie chce tego przyznać, albo zwyczajnie lekceważy potencjalnych klientów.
soel

Postprzez escondidos Pt lis 07, 2008 8:55 pm

Soel, wkład można dostać. Pytałem na Igya, mówili że bez większego problemu da się sciagnąć (choć od ręki nie mają, ale chyba tak jest, jeśli mówią). Ale jak dla mnie ten Alkalark to jest zabawka, widziałem go i to bardziej jakieś naczynie uzytku osobistego do sporządzania sobie dobrej wody w podróży niż coś dla całej rodziny, do sporządzania dużej ilosci wody. O cenie nie wspomnę - jest nieproporcjonalnie drogie w stosunku do tego ile zajmuje. Wiadomo, że to pewnie przez cła, ściąganie (ze Stanów chyba) itd. Nie mówię, że jest źle wykonany czy coś takiego – wprost przeciwnie, wygląda ładnie, opakowanie też eleganckie itd. Ale przeciętny człowiek potrzebuję wodę do picia, wodę do gotowania itp. i posługiwanie się do tych celów to Alkalarkiem moim zdaniem jakby wiadro łyżkami nalewać. Mnie teraz intryguje ten jonizator z filtrem Microlite. Wygląda, że to maszyna produkcyjna. Tylko cena... Póki co noszę oligocenki. Wiem, że pewnie dużo żelaza mają, ale pewnie to lepsze niż zwykła kranówa.
escondidos

Postprzez soel Wt lis 11, 2008 2:37 pm

escondidos, dzięki za informację. Trochę to jednak dziwne, że wkład który się zużywa nie jest wyeksponowany (nie tylko zresztą w sklepie igya). Co do przydatności urządzenia - powiem tak, faktycznie skuteczność i przydatność takich różnych urządzeń może być wątpliwa. Kiedy się czyta takie cuda - niewidy wydawałoby się, że to panaceum na połowę problemów świata. Kiedy już się nabędzie jakieś tam urządzenie przychodzi otrzeźwienie. Zawsze mam wątpliwości - ile w tym wszystkim prawdy, a ile marketingu. Pewnie wynalazcy różnej maści "wynalazków" liczą na takich jak my - poszukujących "drogi do zdrowia". Jakiś czas temu koleżanka kupiła takie urządzenie: http://www.lalbavita.com.pl/strona.php?33466 . Nawet przez chwilę miałam je u siebie, ale ani ona, ani ja nie zauważyłyśmy jakichś widocznych zmian. A urządzenie nie jest tanie. Niedawno przeczytałam (Od lekarza do grabarza), że 80% opinii na temat leków pisanych jest na zamówienie producentów tychże leków. Można sądzić, że nie lepiej jest i przy tych urządzeniach paramedycznych - więc rzetelności trudno oczekiwać. Z drugiej jednak strony są i pasjonaci, którzy poszukują i być może znajdują nowe rozwiązania. Jak jednak odróżnić jednych od drugich? To wskazane przez Ciebie urządzenie wygląda ciekawie, jest jednak okrutnie drogie. Twój post spowodował, że jeszcze przemyślę zakup. Nie chciałabym, żeby to było kolejne urządzenie które po krótkim czasie pójdzie do kąta. Jeszcze raz dzięki.
soel

Postprzez bies.. Cz gru 25, 2008 3:33 am

Pare zdan o roznego rodzaje urzadzeniach do ozonowania,uzdatniania,ozywiania wody,ktore obecnie kosztuja bajonskie pieniadze.Czy tak naprawde sa tego warte,zapewnia nas tylko o tym producent,instytut badawczy itd.Mozna tez inaczej, wode przynisic sobie do picia z zrodla jezeli takie jest gdzies niedaleko w butelkach-szklannych,zainstalowac sobie osmoze-filtr,destylarka-dzialajaca poprzez odparowanie to najprostrze rozwiazanie w dzisiejszej dobie" cywilizacji".Dodatkowo mozemy tego rodzaju wode-tzw.martwa ozywic,poprzez dodanie do wody kamieni tj.krysztal gorski-kwarz rozowy-ametys,dodajac prawdziwa sol np.Himalajska(zadna jodowana trucizne),gdyz ona zawiera 84 skladniki chemiczne,wystawianie butelki z woda na dwie godziny na slonce,a pozniej na dwie w cienu-chlodne miejsce(metoda opisana w ksiazkach W.Megre"Anastazja").To jest na chwile obecna najlepsza i najzdrowsza woda,woda,ktora zawiera najmniej zanieczyszczen i tylko ten rodzaj wody moze oczyscic nasz organizm.Jak wiadomo woda jest rownierz nosnikiem informacji- Emoto.Wode destylowana pije juz od lat,jak wielu moich znajomych-zyjemy.Pic jednak nalezy conajmniej 2 litra dziennie,gdyz tylko woda moze oczyscic nasz organizm,zadne inne napoje takie jak kawa,herbata roznego rodzaju soki itd.Mysle ze to wystarczy i nie narobilem Wam balaganu w glowie,pozdrawiam ;)
bies..

Postprzez Dorka Pt gru 26, 2008 2:29 pm

Do Soel, powiedz proszę gdzie Twoja znajoma i Ty wieszałyście to ustrojstwo do uzdatniania wody? Ja mieszkam w bloku i na rurze wodociągowej nie mam jak powiesić :?

Bies, dzięki Tobie zainteresowałam sie solą himalajską i zacznę ją stosować. Co z nią robisz, oprócz kuchni?
Dorka

Postprzez soel So gru 27, 2008 12:52 pm

Dorka, i ja i moja koleżanka też mieszkamy w bloku. U mnie jest możliwość zawieszenia na rurze wodociągowej (pod zlewozmywakiem w kuchni), ale mogłabym też zawiesić na "gałązce" instalacji wodociągowej w łazience, z tym, że urządzenie znalazłoby się w szachcie instalacyjnym. Moja znajoma takiej możliwości nie ma i ona wykorzystuje je w ten sposób, że urządzenie umieszcza w słoiku (takim 0,9 l), na słoik kładzie spodeczek na który stawia butelki z wodą. Przygotowanie wody (butelka 1,5 l) trwa 3 minuty i można ustawiać kolejną butelkę. Ta moja znajoma (właścicielka urządzenia) tak właśnie wykorzystuje to urządzenie.
soel

Postprzez Dorka N gru 28, 2008 11:21 am

No dobrze, a powiedz mi, na jakiej podstawie wiesz, że woda jest "uzdatniona". Czy ona ma inny smak, zapach lub wygląd :?: Czy tylko kierujesz się tym, że tak pisze w instrukcji tego ustroistwa i zawierzasz temu w 100% :?: Na jakiej podstawie wiadomo, że woda jest lepsza, bardzo mnie to ciekawi.
Dorka

Postprzez escondidos N gru 28, 2008 8:31 pm

Na moje oko to może chodzić co najwyżej o strukturyzację (jeśli w tym urządzonku jest magnes). Jeśli chce się pić wodę wodociągową, to jakiś filtr by się przydał.
escondidos

Postprzez soel N gru 28, 2008 8:40 pm

Dorka, widzę, że targają Tobą podobne wątpliwości jak i mną. W moim poście z 11 listopada o tym pisałam. Co do skuteczności tego urządzenia mam ogromne wątpliwości, może aż za bardzo, ale jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, że urządzenie potrafi uzdatnić wodę przez te sekundy kiedy to woda przepływa w rurze nad tym urządzeniem. W mojej ocenie to czysty chwyt marketingowy, chociaż skądinąd pani Pająk (która te urządzenia propaguje) ma pewną pozycję pośród różnych osób zajmujących się zdrowiem. Tym niemniej nie mogę oprzeć się wrażeniu, że to biznes w książkowej postaci. Woda ani inaczej nie pachnie, ani nie smakuje, a na mnie nie działała też w żaden inny sposób.
soel

Postprzez Dorka N gru 28, 2008 10:04 pm

No właśnie, tu chodzi pewnie tylko o kasę. Jak na razie to ja pozostanę przy kranówie i wodzie krzemowej. Powiem wam, że ja kiedyś często brałam udział w badaniach rynku, a dotyczyły one artkułów spożywczych. Zanim został wypuszczony jakiś nowy produkt na rynek, badano jakie są opinie konsumentów. I najczęściej podczas np. różnych degustacji należało ocenić dany produkt. Na koniec takiej ankiety trzeba było pochwalić ściśle określony produkt- ten, a nie inny. Większość uczestników takiego badania była instruowana czym nalęży się zachwycić. I najczęściej tak wyglądają badania rynku i opinie konsumentów.
To wszystko może być wyssane z palca. Dlatego takie nasze uwagi na forum są ciekawe, ale też należy podchodzić do nich z pewnym dystansem, bo wiadomo czy ktoś nie jest podstawionym "naganiaczem" :?
Dorka

Postprzez bies.. Pn gru 29, 2008 7:39 am

Bies, dzięki Tobie zainteresowałam sie solą himalajską i zacznę ją stosować. Co z nią robisz, oprócz kuchni?[/quote]
Sol himalajska mozne miec zastosowanie do codziennego picia na jedna szklanke wody 1 lub 2 lyzeczki solanki ( uzywac tylko lyzeczki drewniane lub plastykowe),plukanie nosa,oczu-stosowac tylko roztwor 1%,do kapieli.To tyle na chwile obecna,jezeli znajde cos wiecej napisze.
Woda KRANOWA-to chyba na chwile obecna najgorsza woda do codziennego uzytku spozywczego.Woda jest podstawa zycia,a my spekulujemy jaka wode mamy pic NAJLEOSZA,a najlepsza woda to zywa woda-takiej juz nie ma.Wiec pozostala nam tylko woda,ktora zawiera jak najmniej roznego rodzaju skladnikow chemicznych,a wiec zadna kranowa lub innego rodzaju woda ktora jest do kupienia w sklepach.W obecnej kranowie mamy prawie wszystko poczawszy od metali,pestycydow,lekarst itd,wiec czy mozemy wogole nazwac ja woda pitna-zdrowa. :shock:??????????????????
Czytajac sklad skladnikow jakie sa w wodzie, ktora mozna nabyc w sklepach to jeza sie wlosy ile tam jest wszystkiego na 1litr wody-zgroza.My jenak wszascy zyjemy,chorzy nie zdrowi!!!
bies..

Postprzez Dorka Pn gru 29, 2008 8:50 pm

Czy ktoś z Was zetknął sie z płytką VLE Energyzator Fioletową Energią :shock: Podobno można np. wodę naenergetyzować i jest zdrowa, nie mówiąc już o innych artykułach. Podaję stronę, na której to znalazłam http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=282&lang=pl Jestem ciekawa Waszych opinii :)
Dorka

Postprzez slovak Wt gru 30, 2008 12:02 am

Na koniec takiej ankiety trzeba było pochwalić ściśle określony produkt- ten, a nie inny.

Taaa.. zartujesz sobie? To w takim razie niezłych głupków robią z nas, potencjalnych klientów.

Ja z kolei słyszałem że studentów (przyszłych projektantów) teraz się tak uczy by to co zaprojektują było zaprojektowane w taki sposób by się w miarę szybko psuło. I tłumaczą to im że wtedy rynek się napędza i każdy ma pracę.

80% opinii na temat leków pisanych jest na zamówienie producentów tychże leków

Wydaje mi się że podobnie z tymi bajerami do wody. Myśle że napewno jest jakiś prosty, naturalny i tani sposób, który to wszystko zastępuje.
Urządzeń do energetyzowania itp potworzyła się cała masa a energię za darmo można otrzymywać od drzew, kamieni itp.
I tak się zastanawiam co o tym myślicie. Bo przykładowo za miesiąc pojawi się na rynku następny energetyzator jeszcze lepszy od tego, a za pól roku to już hoho. Chyba rzeczywiście macie rację. Jestem bardziej skłonny uwierzyć komuś w taki krzemień, który mogę sobie sam zebrać bo wtedy mam przekonanie że nikt nie chce na mnie zarobić niż w coś co kosztuje bajońskie sumy. Jestem zwolennikiem że najprostsze rzeczy jakie stworzyła sama przyroda są najlepsze a reszta to naciąganie. Chyba że macie inne doświadczenia.
slovak

Postprzez Dorka Wt gru 30, 2008 1:47 pm

Bies, to jaką Ty wodę używasz :?:
Dorka

Postprzez bies.. Śr gru 31, 2008 7:02 am

Przez kilkanascie lat tylko wode destylowana-przez odparowanie,jednak nic nie jest wieczne-urzadzenie sie zepsulo.Kupilem filtr osmozowy,ktory nie jest lepszy.Roznica pomiedzy tymi systemami jest bardzo znikoma jezeli chodzi o jakosc wody-okolo 1ppm.Woda destylowana jest prawie idealnie czysta,a filtr osmozy jest o jedna jednostke gorszy,tak mozna by powiedziec w skrocie.Mysle ze mozna bardziej dokladnie to wszystko sprawdzic poprzez internet.To na tyle,pozdrawiam ;)Do destylarki jest potrzebny prad,do osmozy nie-jezeli nie posiada pompy oraz produkcja wody jest o wiele szybsza.
bies..

Postprzez bies.. Cz sty 01, 2009 5:06 pm

...mysle ze to rownierz pomoze oczyscic organizm po dzisiejszej nocy sylwestrowej i nie tylko :lol: Na szklanke wody dodac dwie lyzki OCTU JABLKOWEGO lub wiecej,mozna rownierz dodac miodu dla poprawy smaku i wypic na pusty zaladek,jak rownierz w czasie dnia.Skutecznie pomaga na "kaca" lecz nie moralnego.Zycze szybkiego powrotu do normalnego samopoczucia :D
Mozna pic codziennie rano,gdyz ma on bardzo duzo witamin,oczyszcza nasz organizm oraz dostarcza rownierz mineralow.
bies..

Następna strona

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu