metody oczyszczania organizmu

Re: metody oczyszczania organizmu

Postprzez Dorka Pt sty 02, 2009 9:30 am

Bies, szkoda, że nie napisałeś o tym wcześniej, bo ratowalabym sie tą metodą po skutkach koniakowego oczyszczania wg. Małachowe :x

Coś mi się wydaje, że Ty masz sporo różnych ciekawych spostrzeżeń odnośnie "ratowania" zdrowia :)
Dorka

Postprzez bies.. Pt sty 02, 2009 3:54 pm

...zaden alkochol i pod zadna postacia nie jest lekarstwem-to czysta bzdura.Jest mi bardzo przykro ze nie napisalem predzej,nie ma zlego co by nie wyszlo na dobre.My sie caly czas uczymy i otrzymujemy wszystko w odpowiednim czasie.Tworcami sa tylko nasze mysli oraz czystosc ich intensji+wiara,ktora jest niepodwazalna w tym co myslimy.Troszeczke spostrzezen jeszcze mam i napewno sie z Wami nimi podziele.Jednak najwazniejsze jest zrozumiec,wytrwac i naprawde wiedziec czego sie pragnie.
bies..

Postprzez Roman So sty 03, 2009 7:34 pm

Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną.Decyduje dawka.Niektórzy podają,że to Paracelsus,a niektórzy,że Hipokrates.Nasz organizm produkuje na dobę ok 15 g alkoholu.Jeżeli dostarczymy mu to zewnętrznie,to dalismy mu trochę odpocząć.Ale prawdą jest,że tak mało prawie nikt nie pije.
W razie konieczności nasz mózg może odżywiać się alkoholem.
Roman

Postprzez bies.. Pn sty 05, 2009 6:34 pm

.....mysle ze w dzisiejszych czasach wszystko jest trucizna dla Nas,gdyz pozywienie nie jest produkowane dla Nas tylko dla"pieniadza",gdyz bez niego nie otrzymamy zadnego pozywienia.Nie wspomne o calej reszcie,ktora sie do tego przyczynia.Jezeli Nasz organizm produkuje taka ilosc alkocholu to napewno swietnie z nim sobie radzi nie wyrzadzajac mu zadnej krzywdy.Dostarczanie go z zewnacz,ma oplakane skutki dla Naszego organizmu jak i otoczenia,ale innym dostarcza gory pieniazkow i zadowolenia z naszej glupoty,tylko tak dalej.Napewno ani Paracelus lub Hipokrates nie snil o takim pozywieniu w dzisejszym wieku- CYWILIZOWANYM :lol: :lol: :lol: :lol:
bies..

Postprzez Nadiezda Śr maja 18, 2011 2:33 pm

Lika, ja za Coral Club, jestem jego czlonkiem, teraz jestem na Ukrainie i szkole sie, po powrotie do Polski chce powaznie robic w tym kierunku, moj Skype-diana5060, nadia486@wp.pl, 0721276499. Z powazaniem Nadiezda.
Nadiezda

Postprzez robert2222 Pn kwi 23, 2012 8:24 pm

najpierw oczyszczanie wątroby czy miksutra oczyszczająca ?
robert2222

Postprzez kacper212 Pn gru 03, 2012 11:51 am

Czasami polega to też na przetłoczeniu płynów( kroplówek, wyrównaniu elektrolitów), ale to najczęściej przy odtruciu a nie oczyszczaniu. Dużo tu http://www.detox-wroclaw.pl/ można się o tym dowiedzieć.
kacper212

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu