Ostropest plamisty.

Ostropest plamisty.

Postprzez kasiaz75 Śr cze 29, 2011 8:33 am

Niedawno buszując po necie znalazłam informację o roślinie leczniczej, której zastosowania dotąd nie znałam. Zawsze myślałam, że to tylko ozdobna roślinka. A tu okazuje się, że pomaga na wiele dolegliwości głównie ze strony wątroby, ale również trzustki i nerek. Podaję linka do opisu jej właściwości http://www.watroba-woreczek.pl/index.php . Jednak cena jaką sobie życzą na tej stronie jest o wiele za wysoka. Te same opakowania całych nasion 125g na allegro można kupić już za 7,50 zł, podczas gdy na stronce są po 26 zł.Ździerstwo.
A może ktoś miał już jakieś doświadczenia z tymi pestkami. Proszę o informacje.
kasiaz75

Re: Ostropest plamisty.

Postprzez milosz1984 Pt wrz 02, 2011 1:40 pm

Witam
Ostropest plamisty kupic na allegro 1 kg w cenie 10-15 zl i nie wierz w brednie tych co sprzedaja za 8 zl 25 gram ginalnego ostropestu! Ostropest ktory ja kupilem na allegro jest od rolnika, ktory ma hektary ostropestu , do tego pisze w aukcji data zbioru, systematycznie sprzedaje pare ton rocznie, czytalem opinie uzytkownikow i powiedzieli ze nie warto przeplacac za ten 250g za 8/10zl jak porownali z tym odf rolnika roznicy nie bylo widac zadnej. To wlasnie firmy kupuja od rolnika hurtowo np 100kg za 7zl/kg i pozniej zarabiaja i pisza na swoich stronach, ze tylko u nich pewny ostropest. Takze kup z allegro od rolnika.
Co do dzialania to stosuje dosc niereguralnie, ale jak stosowalem przez 2 tygodnie dzien w dzien to widze poprawe, brzuch niewzdety, lepsze trawienie i ogoolna odbudowa watroby szybsza ( np po imprezie i alkoholu szybciej dochodze do siebie z ostropestem niz bez:)
Ogólnie polecam. A stosowac cale ziarna gryzc lub mielic bezposrednio przed spozyciem.
milosz1984

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu