Zapper Becka

Re: Zapper Becka

Postprzez euroscan So lip 14, 2012 5:11 pm

- a ja mam pytanie czy ktoś stosuje w swoich metodach usuwania patogenów, czy też oczyszczania organizmu procedurę pełnej metody dr Becka.
- pełna metoda Becka obejmuje kroki:
1. Elektryfikacja krwi przez Silver Pulser - neutralizuje Mikroby znajdujące się we krwi.
2. Impulsowe Pola Magnetyczne przez Magnetyczny Pulser - neutralizuje mikroby znajdujące się w tkankach ciała.
3. Theta Super Silver (czytaj srebro koloidalne) - przeciwbakteryjny produkt, który jest zdolny do wejścia w komórkę rakową w szczególności celując w mikrobiologiczne, wirusowe i grzybicze infekcje w organizmie.
4. Zrestrukturyzowana Ozonowana woda - Sprawdzona terapia raka wykazujący utleniające, antyseptyczne i bakteriobójcze działanie.

- szczegolnie interesuje mnie jeden z jej aspektów, czyli pulser magnetyczny.
- zrobiłem działający pulser , zgodnie z sugestiami kolegów z forum elektrody.pl , ale brak mi zaleceń, dawek, jak to stosować.
- mam już generator srebra koloidalnego (produkuje srebro od 5 12 PPM), ozonator do wytwarzania wody ozonowej, oraz Zapper, tzw B-Heal.
- brakuje do pełnej metody instrukcji stosowania pulsera magnetycznego.
- byłbym wdzięczny gdyby ktoś podzielił się metodologią stosowania.
euroscan

Poprzednia strona

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu