CemTech-kto stosował ??

CemTech-kto stosował ??

Postprzez hall Cz kwi 16, 2009 11:01 am

hall

Re: CemTech-kto stosował ??

Postprzez listek Pt kwi 17, 2009 7:15 pm

Witam.
No ale trafienie w temat. CEM TECH. Genialny wynalazek kilku rosyjskich naukowców mający związek z kosmosem. Tak. Jedne z pierwszych aparatów zostały opracowane na potrzeby kosmonautów. Ale nie o genezie o skuteczności. Po pierwsze to DZIAŁA i to jak! Po drugie CEM TECH ma słabą stronę. INSTRUKCĘ. Jest niespójna, sprzeczna w kilku miejscach ciągle poprawiana. To podważa zaufanie do aparatu a powinno podważać zaufanie do dystrybutora. Nie będę rozpisywał się o zasadzie działanie urządzenia w internecie na ten temat sporo. Nabyłem jedno z pierwszych urządzeń jakie pojawiło się w Polsce. Stosuje je aktualnie. Ma świetny program antystresowy, pomogło mi zlikwidować nadkwasotę (popularną zgagę), zlikwidowaliśmy u mojej żony zimne guzy tarczycowe, doskonale likwiduje ból - czasmi prawie natychmiast. Wadą jest cena około 5.000 zł, instrukcja no i to, że na wyleczenie poważnych schorzeń potrzeba czasu. Uwaga: nie leczy natychmiast. Czy warto kupić? Zastanów się. Ja kupiłem i dowiedziałem się że podobne urządzenie pod nazwą RADAMIR kosztuje połowę ceny (ci sami konstruktorzy poszło o pieniądze). Urządzenie posiada wszystkie atesty. W Rosji jest urządzeniem MEDYCZNYM i znajduje się na wyposarzeniu szpitali.
listek

Postprzez hall So kwi 18, 2009 11:47 am

http://zdrowie.antylicho.org.pl/terapia-fal-milimetrowych-wstep/uwagi-wstepne-dotyczace-terapii-falami-milimetrowymi - tu pisze,że RADAMIR to podróbka.

Dzięki za wypowiedź - a długo to stosowałeś?? ( CEMTECH)
Mnie głównie ciekawi skuteczność tego w walce z wirusami i bakteriami ale skoro piszesz,że zadziałało to pewnie i na to by działało.
Pozdrawiam
hall

Postprzez Mariusz Śr kwi 28, 2010 10:48 pm

Podobno radamir był pierwszy a później się zrobił Cemtech.
Mariusz

Postprzez hall N sie 08, 2010 12:40 pm

A stosował ktoś Tachyon lub Bio-harmonex ?? i z jakim skutkiem ??
hall

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu