Quantec

Quantec

Postprzez Adamczyk Śr sie 01, 2012 10:35 am

Witajcie, przeglądając forum zauważyłem, że nie ma tu żadnych informacji na temat Quantec'a. Jako, że w dziale 'Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu' znalazłem pokaźną listę sposobów i urządzeń skupiających się na pobudzaniu organizmu do samouzdrawiania, Quantec będzie tu pasował idealnie.

Zapewne dla większości z Was Quantec to nic nowego, ale mam nadzieję, że mimo to informacje o nim się komuś przydadzą.

Quantec sprzężony z komputerem tworzy urządzenie radioniczne, które skanuje i poprawia tzw. pola morficzne. Wszystko i wszyscy posiadają takie pola: nie tylko my - ludzie ale także zwierzęta i rośliny. Zły stan zdrowia, w którym się znajduje dany organizm odzwierciedlony jest przez możliwe do wykrycia zakłócenia w jego polu morficznym. Quantec skanuje i ocenia pole morficzne oraz wykrywa jego słabe punkty i naprawia je poprzez wysyłanie odpowiednich bioinformacji.

Quantec, w rewolucyjny sposób, wykorzystuje zjawisko od dawna znane fizyce tzw. stan splątany fotonów bliźniaczych. Badania zainicjował w latach osiemdziesiątych XX wieku Alain Aspect i obecnie nadal są kontynuowane. Badanie cząstek splątanych w mechanice kwantowej opiera się o efekt bliźniaczych fotonów. Proces wygląda następująco: w podstawowym procesie fizycznym można stworzyć dwa fotony. Może być to np. utworzenie antycząstki poprzez jej anihilację (fizyka: antymateria). Powstałe fotony "rozbiegają się" w przeciwnych kierunkach.

Napromieniowywanie fotonów, które utworzone zostały za pomocą powyższej przemiany fizycznej, nieskończenie szybko znajduje swoje odbicie w cechach swojego bliźniaczego fotonu - bez względu na dzielącą je odległość.

Przełom XX/XXI wieku okazał się rewolucyjny w postrzeganiu Quanteca przez lekarzy ponieważ rozpoczęto oficjalne badania nad jego skutecznością. Klinika Uniwersytecka we Freiburg'u przeprowadziła testy nad Quantec ze zdumiewającym wynikiem, otóż okazało się, że pacjenci, którzy brali udział w eksperymencie wykazali zdecydowaną zmianę stanu zdrowia. Oznacza to, że stan zdrowia pacjentów z tzw. mniej dobrego zmienił się do stanu zdrowia: dobrego.

Jeśli kogoś interesuje ten temat to proponuję się zapoznać z artykułem o Quantec na stronie quantec.info
Adamczyk

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu