dr Nemo

dr Nemo

Postprzez magg Pn lut 25, 2013 3:51 pm

Jako, że bardzo pomogły mi fora zarówno te Igya jak i inne w leczeniu chciałabym podzielić się zupełnie nową metodą którą od niedawna stosuje. Na początek dodam, że od dwóch lat leczę się na reaktywne zapalenie stawów spowodowane chlamydią pneumonią. Oprócz wiecznego bólu stawów miałam wieczny katar, zawroty głowy, kaszel, wydzielinę z gardła, biały nalot na języku. Bardzo pomogła mi kuracja Siemonowej, oczyszczanie, generator reicha jednak do końca nie udało mi się wyleczyć. Ostatnio trafiłam na ciekawy wątek leczenia olejkami naturalnymi eterycznymi. Leczenie to przeprwadzam dr Nemo. Ma swoją stronę przez którą się z nim można skontaktować. Po dwóch latach trucia się lekami pierwszy raz odstawiłam lekarstwa, od dwóch tygodni nie biorę przeciwbólowych, poprawił się stan organizmu, cera, wzdęcia. Nie sądziłam, że będzie aż taka poprawa. Co prawda wszystkie objawy mi nie minęły ale nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze się czułam i widziałam tak pozytywne efekty. Pierwszy raz widzę światełko w tunelu na moją chorobę. Chętnie podzielę się szczegółami jeśli ktoś będzie chętny. Trzeba sobie pomagać w takim ciężkim czasie :)
magg

Powrót do Pozostałe Systemy Oczyszczania Organizmu