Czy wyzdrowiałeś / aś dzięki terapii MMS ?? - ankieta

To miejsce na wymienianie się opiniami i doświadczeniami związanymi z preparatem MMS. Jego założenie zaproponował Roman, by oddzielić temat MMS od wody utlenionej (mimo pewnego podobieństwa w sposobie działania obu tych preparatów).

Re: Czy wyzdrowiałeś / aś dzięki terapii MMS ?? - ankieta

Postprzez Andi Pn lip 05, 2010 4:03 pm

:lol: Moi Drodzy Rodacy!Zajmuje sie MMS od dwuch lat i jestem pewien jak go uzywamy wg.wskazan to jest mozliwosc poprawy naszego Zdrowia---ale :lol:
Kazdy organizm reaguje inaczej i wasze roztwory moze nie sa prawidlowe?Moim zdaniem najlepiej reaguje Chlor(NaCIO2+Turbo Aktiwator z Kwasusolnego!
kwas solny ma tylko 10% najlepiej 8% mamy go dosc durzo w zoladku!Wspaniale go mieszamy 1:1 czyli 6 Kropli chloru i 6 Kropli Kwasu Siarkowego czekamy
najwyrzej 15 do 30 sekund wlewamy do waszego plynu i pijemy---to wszystko.
Jest to narazie najleprzy sposob na bez kolizne przyjmowanie.sa inne metody ale ta wydaje mi sie najleprza u Nas w Niemczech!Zobacz na
mmsquelle.de........Pozatym jest bardzo czesto ze zaczniemy brac np.poczatki Grypy albo jakies inne schorzenie zaczynamy od 3 kr.potem 4 kr.itd.
ale jedno jest pewne najleprzy sposob to brac preperat w odstepach 1-2 godz.zwiekszajac o jedna krople nie wiecej jak 10 kropli!To znaczy:
np.o godz.9tej 3 krop.11tej 4 krop.o13tej 5 krop.o15tej 6 krop.o17tej 7 krop.i na koniec o19tej 8 krop.Koniec na dzisiaj!!!!
Na nastepny Dzien zaczynamy od 7 krop.i co 2 godz.dalej po7-8 Kropli!Tak trzymamy przez okres jednego Tygodnia przerwa 2 Tygodnie i powtorka!
Ten program jest znany w USA w Niemczech Mexiku i dziala perfekt-SPRUBOJ!!!!!!!
Naradzie to wszystko dalej w odstepach!Nie uzywaj soku z pomaranczy i sokow z dodatkiem Witaminy C..........
Ps.jestem w stalym kontakcie z miraclemineral vom Jim Humble pozdrawiam i zycze wiary w Alternatywna Medycyne.Andi
Andi

Postprzez BabaYaga Śr lis 02, 2011 9:31 pm

Mój znajomy, który był wielkim entuzjastą MMS zmarł na udar mózgu. Od niego dowiedziałam się o MMS i nawet stosowałam - MMS - pomógł mi w infekcji pęcherza moczowego - ale więcej nie brałam - natomiast mój znajomy brał systematycznie. Czy ten chlor był w jego przypadku zabójczy nie wiem. Jednak ta niespodziewana śmierć wzbudza moje wątpliwości - to był wspaniały człowiek - to dzięki niemu dowiedziałam się o kapsaicynie i dzięki niemu mój mąż nie ma raka. Trudno mi zrozumieć dlaczego umarł??? Czy gdyby nie brał MMS żyłby?
BabaYaga

Postprzez ikus2 So wrz 15, 2012 11:52 am

BabaYaga napisał(a):Mój znajomy, który był wielkim entuzjastą MMS zmarł na udar mózgu. Od niego dowiedziałam się o MMS i nawet stosowałam - MMS - pomógł mi w infekcji pęcherza moczowego - ale więcej nie brałam - natomiast mój znajomy brał systematycznie. Czy ten chlor był w jego przypadku zabójczy nie wiem. Jednak ta niespodziewana śmierć wzbudza moje wątpliwości - to był wspaniały człowiek - to dzięki niemu dowiedziałam się o kapsaicynie i dzięki niemu mój mąż nie ma raka. Trudno mi zrozumieć dlaczego umarł??? Czy gdyby nie brał MMS żyłby?

Szczerze wątpię, aby mógł umrzeć z powodu zażywania MMS. Ja MMS stosuję od 2009 roku, robiłam z niego 11 razy kroplówki, lewatywy robię do tej pory 2 razy w tygodniu, piję go (teraz już rzadko ), kąpię się w nim bardzo często, twarz od przeszło roku myję tylko i wyłącznie MMS - chorowałam ciężko 23 lata, a zażywając MMS całkowicie wyleczyłam swoje choroby jeśli chcecie możecie o mojej terapii MMS przeczytać na stronie http://mmsjimhumble.ubf.pl/forum/viewthread.php?forum_id=36&thread_id=8. W życiu nikt mi nie wmówi, że można od niego umrzeć, musiałabym w takim razie nie żyć już przynajmniej kilkanaście razy.
ikus2

Postprzez ConradMccar Śr lis 28, 2012 7:54 am

Czy ten chlor był w jego przypadku zabójczy nie wiem. Jednak ta niespodziewana śmierć wzbudza moje wątpliwości - to był wspaniały człowiek - to dzięki niemu dowiedziałam się o kapsaicynie i dzięki niemu mój mąż nie ma raka. Trudno mi zrozumieć dlaczego umarł??? Czy gdyby nie brał MMS żyłby?

-----------------------------------
buy cheap dvds says hello to all of TV fans!
ConradMccar

Powrót do MMS – Cudowny Suplement Mineralny Jima Humble