Dr Rath i Medycyna Komórkowa

To miejsce na wymienianie się opiniami i doświadczeniami związanymi z preparatem MMS. Jego założenie zaproponował Roman, by oddzielić temat MMS od wody utlenionej (mimo pewnego podobieństwa w sposobie działania obu tych preparatów).

Dr Rath i Medycyna Komórkowa

Postprzez Roman Śr lip 29, 2009 6:27 pm

Ukazała się w języku polskim książka "Dlaczego zwierzęta nie dostają zawałów serca".Napisał ją twórca medycyny komórkowej.Polecam wszystkim,bo jest bardzo ważna.Wyleczalność większości chorób serca i innych.Wręcz likwidacja chorób serca przez właściwą i skuteczną prewencję.Administratorom(po zapoznaniu się ze sprawą) proponuję rozważyć czy nie przenieść tego tematu na stronę główną.To jedno z najważniejszych odkryć medycyny naturalnej.Proponuję rozpocząć od dyskusji o książce.
Roman

Re: Dr Rath i Medycyna Komórkowa

Postprzez Mona Śr wrz 23, 2009 9:41 am

Książka ciekawa, nawiązuje do problemu poruszanego przez Gersona (i nie tylko), czyli umierania ludzi z powodu niedożywienia. Brak witamin i minerałów w pożywieniu, które coraz częściej ma za zadanie zapchać nasze żołądki i nic poza tym. Zapewne jest sporo racji w tym, że choroby pojawiają się z powodu braku witamin.
Ja mam tylko takie przemyślenia, skoro nasz organizm jest doskonały bo, np. potrafi się sam leczyć jeśli mu się nie przeszkadza, to dlaczego jesteśmy tak skonstruowani, że sami nie wytwarzamy tej witaminy C jeśli jest ona tak niezbędna dla naszego zdrowia. Może ktoś wie, czy jest to kwestia naszej biologii? bo założenie, że możemy polegać na źródłach zewnętrznych i w ten sposób ją dostarczać do organizmu jest z góry ułomne, bynajmniej ja tak uważam, patrząc na wszystkie modyfikacje żywności w dzisiejszych czasach.

Sporo osób zarzuca też dr Rathowi, że robi niezły biznes na sprzedaży swoich suplementów, w sklepie Igya można już kupić jego suplementy, ale do tanich to one nie należą. Program podstawowy to koszt ok. 500 zł miesięcznie dla przeciętnej rodziny 2+2! Wiem, że zdrowie jest bezcenne, a na lekarstwa wydaje się często dużo więcej, ALE... Chyba, że stosować inne suplementy.
Mona

Postprzez BabaYaga Śr wrz 30, 2009 7:55 am

Każde forum o zdrowiu jest interesujące i dlatego zalogowałam się tutaj - od 3 lat testuje wszelkie metody niekonwencjonalne z powodu raka w rodzinie i jak do tej pory rak jest w odwrocie. W wyborze metod i suplementów kieruję się instynktem, ktory mam juz naprawde wyrobiony chociazby z tego powodu, że sama sprzedaję suplementy i mam kontakt z wieloma firmami i ich lekarzami, ale też sprawdzam w Internecie kto te suplementy produkuje i jaka to jest firma farmaceutyczna - gdy mam okazję zadaje pytania znajomym, którzy w danym kraju mieszkają i wiedzą najwięcej. W końcu trudno być prorokiem we własnym kraju i to przysłowie jest moim mottem. Co to oznacza - ktoś w obcym dla siebie terenie podaje się za super medyka i znawcę, ale sąsiedzi wiedza, ze jest to zwykły naciągacz bez wykształcenia. W doborze suplementów kieruję się zdrowiem rodziny i dlatego wszystko dokładnie sprawdzam. Zdrowie jest tak ważne, ze nie można je powierzyć lekarzom, dystrybutorom farmaceutycznym, konsultantom danych firm, nie mozna tez bezgranicznie wierzyć wszelkim cudotwórcom, którzy pisza ksiązki na ten temat, każdy moze napisac ksiazke gdy ma kase i chceci do pisania - należy mieć ten instynkt samozachowawczy, który oddzieli ziarno od plew. Dlatego mój instynkt nie pozwolił mi zainteresować się dr Rothem - a gdy z czasem szukałam na jego temat informacji znalazłam sporo negatywnych. Wymowna jest ta http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6478
i nic więcej juz do tego nie dodam, tylko to, że zwykły skrzyp polny samodzielnie zrywany i parzony, może spowodować u człowieka ciężkie powikłanie jak porażenie nerwów obwodowych – a cóż dopiero leki czy suplementy często produkowane tylko dla ogromnego zysku.

Weszłam tutaj dla MMS - bo testuje na sobie i chciałam coś o tym poczytać i trafiłam na Rotha dlatego ten wpis – ale teraz interesuje mnie MMS, bo kapsaicynę już przetestowałam z zaskakującym powodzeniem..
BabaYaga

Postprzez heban Pn lis 02, 2009 11:39 pm

Baba Yaga - czy możesz podać jakie kuracje były skuteczne w walce z rakiem? Które z nich przyniosły poprawę stanu chorego?
heban

Postprzez Roman Cz maja 06, 2010 12:22 pm

Robienie wyzysków przwz dra Raatha to jakaś bzdura.Przecież w książce opisuje jak demaskował nie tylko zyski koncernow farmaceutycznych,ale i firm produkujących suplementy.Ale nas powinno interesować dlaczego podowanie witaminy C leczy choroby serca i miażdżyce.Dlaczego potwierdzają to badania kliniczne?W tym obserwowano ustępowanie miażdżycy nowoczwsnymi tomografami (szybkimi).Dlaczego podawanie witaminy c leczy??Czy naprawde tylko dwie osoby czytały tę superważną książkę?
Roman

Postprzez BabaYaga Śr lis 02, 2011 10:00 pm

heban napisał(a):Baba Yaga - czy możesz podać jakie kuracje były skuteczne w walce z rakiem? Które z nich przyniosły poprawę stanu chorego?

Dawno tutaj nie zaglądałam, ale być może ktoś tutaj zajrzy dlatego napiszę. Mój mąż jest po operacji wielkiego guza, który bardzo źle rokował - lekarze powiedzieli mu wprost, że jak przeżyje 1,5 roku to będzie dobrze. W maju minęło 5 lat i jest dobrze, bez raka! Stosowaliśmy przez prawie 2 lata ściśle dietę dr Budwig - przed operacją, w trakcie pobytu w szpitalu i dokładnie jak jest w opisach każdego dnia - pasta i jeszcze raz pasta z oleju budwigowego. Rok po zachorowaniu osobiście odszukałam pana Fabisiaka i zaczęliśmy stosować według przepisu pana Fabisiaka kapsaicynę. Uważam, że kapsaicyna ma niesamowite działanie na komórki rakowe - że prowadzi do ich apoptozy - ale ludzie boją się ją stosować bo pali w język. Fakt pali, ale czyni cuda! Nie robi szkody w organizmie. Nie niszczy błony śluzowej. Kapsaicynę robię z oleju lnianego i bardzo ostrej suchej papryki "Ptasie oko", która jest 5 x mocniejsza od węgierskiej czuszki.
Natomiast jeżeli chodzi o wit C jest konieczna i nie wiadomo czemu, akurat człowiek i świnia jej nie produkują - a muszą systematycznie przyjmować z pożywieniem. Witamina C to tajemnica naszego zdrowia. W Polsce można kupić tylko z dwóch firm dobrą witaminę C z holenderskiej w postaci proszku i fińskiej w postaci tabletek z aceroli.
BabaYaga

Postprzez BabaYaga Śr cze 27, 2012 11:45 am

All information about kapsaicynie give to everyone who wrote to me promocja.zdrowia @ gmail.com
BabaYaga

Postprzez cotton Pt cze 29, 2012 10:50 am

W maju minęło 5 lat i jest dobrze, bez raka! Stosowaliśmy przez prawie 2 lata ściśle dietę dr Budwig - przed operacją, w trakcie pobytu w szpitalu i dokładnie jak jest w opisach każdego dnia - pasta i jeszcze raz pasta z oleju budwigowego. Rok po zachorowaniu osobiście odszukałam pana Fabisiaka i zaczęliśmy stosować według przepisu pana Fabisiaka kapsaicynę. Uważam, że kapsaicyna ma niesamowite działanie na komórki rakowe - że prowadzi do ich apoptozy - ale ludzie boją się ją stosować bo pali w język. Fakt pali, ale czyni cuda! Nie robi szkody w organizmie. Nie niszczy błony śluzowej. Kapsaicynę robię z oleju lnianego i bardzo ostrej suchej papryki "Ptasie oko", która jest 5 x mocniejsza od węgierskiej czuszki.
cotton

Postprzez seanpualion Pn lip 09, 2012 7:17 am

I have just joined and I hope I will learn a lot of new information here.
I admire the valuable information you offered in your article. Excellent submission very good post.Keep posting thumbs up.
seanpualion

Powrót do MMS – Cudowny Suplement Mineralny Jima Humble