mms a pasożyty

To miejsce na wymienianie się opiniami i doświadczeniami związanymi z preparatem MMS. Jego założenie zaproponował Roman, by oddzielić temat MMS od wody utlenionej (mimo pewnego podobieństwa w sposobie działania obu tych preparatów).

mms a pasożyty

Postprzez patykowaty Pt gru 18, 2009 11:18 pm

mam pytanie, czy mms może przepędzić/zabić glisty? czy ktoś z was stosował mms na pasożyty większego kalibru?
Mam 3 letniego synka, który niestety złapał glistę ludzką. zentel niewiele pomógł. może znacie jakiś skuteczny sposób?
patykowaty

Re: mms a pasożyty

Postprzez karolina Wt gru 22, 2009 12:08 am

Witam.
Ja na Pani miejscu bym spróbowała, napewno nie zaszkodzi, z tego co czytałam to preparat który zwalcza, wirusy, bakterie, toksyny. Ja mojemu synkowi podałam na grypę i pomogło. Pozdrawiam
karolina

Postprzez andrea Wt gru 29, 2009 6:40 pm

Witam .Jeżeli mogę doradzić ze swojego doświadczenia ,to proponuję zakupić książkę Siemionowej z IGYA i zastosować kurację 6 dniową z 4 ziół :piołun, kora dębu ,kora kruszyny,wrotycz ,wrotycz można też kupić na IGYA.ogólnie zastosować się do zaleceń Siemionowej a po pasożytach nie będzie śladu u całej rodziny na długie lata.Gwarantuje skuteczność .Ponadto gorąco polecam 2 książki kpl. p. Anny Ciesielskiej :FILOZOFIA ZDROWIA i Filozofia życia.tytuły niby banalne ale uważam że są to najlepsze książki w Polsce o tematyce zdrowego polskiego jedzenia i gotowania.Jest o żywieniu dzieci ,starszych ,przyczynach chorób związanych z niewłaściwym trybem życia i jedzenia podane są gotowe sposoby właściwego gotowania i dobierania przypraw przystosowanych do naszego klimatu.To są książki które wybawiły nas z żoną z ciężkich chorób, a mamy już swoje lata .Warunek jest jeden trzeba chcieć coś robić aby utrzymać się w zdrowiu inaczej to rzeczywiście będzie lektura do przejrzenia.Gwarantuję że zastosowanie sie do wiedzy w tych książkach pozwoli zapomnieć o wszelkich chorobach.Stosujemy to na co dzień i nigdy tak zdrowo się nie czuliśmy,ale w tym wszystkim potrzebna jest systematyka.Oprócz zwalczania pasożytów organizm potrzebuje też właściwego pożywienia i budulca ,w przeciwnym razie będzie wyjałowiony i niezdolny do samoobrony, a o tym niestety się zapomina co później skutkuje różnymi chorobami.Żeby być zdrowym to trzeba się ciężko napracować,ale to chyba lepsze niż późniejsze leżenie na oddziale onkologicznym z rurkami w brzuchu.Spora część moich znajomych przeniosła już swoje bujne niegdyś życie towarzyskie na korytarze szpitali i przychodni,to bardzo smutne ,ale każdy sam decyduje o swoim zdrowiu.Życzę dużo sił i samozaparcia.
andrea

Postprzez robakzkomputera Śr gru 30, 2009 8:23 pm

możesz opisać jak stosować owe zioła przez te sześć dni
robakzkomputera

Postprzez andrea So sty 02, 2010 11:57 am

Ponieważ wiedza o pasożytach i sposób walki z nimi jest tak rozległy, upieram się abyś sama się z nią zapoznała, ponieważ okazjonalne zastosowanie ziół może wiele nie pomóc,a nawet być szkodliwe.Program Siemionowej jest kompletny i bezpieczny pod warunkiem że się go dokładnie zastosuje.Do oczyszczania z pasożytów trzeba się przygotować ,będą konieczne lewatywy,inaczej można się zatruć toksynami z zabitych pasożytów.Na IGYA jest dużo wiedzy na ten temat,a wrotycz można dostać tylko tu.Do tych książek trzeba stale zaglądać dopóki wiedza się nie utrwali a prawidłowy tryb życia stanie się rutyną.To jest jedyna droga do zdrowia,w przeciwnym razie szybko wrócimy do punktu wyjścia czyli choroby.Uważam ,że bez zapoznania się z książką Siemionowej nie warto nawet zaczynać walki z pasożytami bo można sobie zaszkodzić.W późniejszym okresie b.dobre rezultaty można osiągnąć stosując wodę utlenioną w/g Nieumywakina.Podaje zioła : kora dębu,kora kruszyny,piołun ,wrotycz,najlepiej wziąć po jednej łyżeczce każdego zioła i wszystkie zmieszać razem . Jedną łyżeczkę tej mieszanki zalać wieczorem 200ml. wrzątku i przyjmować rano na czczo 100ml wyciągu. Podkreślam że w tym przypadku konieczne są lewatywy. Resztę wiedzy musisz zdobyć sama,a zaręczam że się opłaca.Pomimo dobrych chęci nie jestem w stanie tego wszystkiego przekazać na forum,
andrea

Postprzez efka Cz sty 07, 2010 8:50 pm

jest jeszcze jeden środek dla takich małych dzieci, znajdziesz go na colonix.pl (mam nadzieję, że mi wybaczycie że na MMS'ie o tym wspominam, ale z małymi dziećmi naprawdę jest problem z odrobaczywianiem) nazywa się Paranil...czy jakoś tak, jest w syropie! Podobno od 4 roku życia...ale można go stosować już u dzieci w wieku Twojego dziecka!
ja zamówiłam sobie ten program na zimowe oczyszczanie organizmu....bo latem wolę Siemionową ;)
efka

Re: mms

Postprzez hanek3 N sty 10, 2010 10:02 pm

Witam wszystkich !

Używam MMS już od 6 miesięcy głównie jako antidotum na przeziębienia, dla mojego organizmu jest rewelacyjny, jak inni użytkownicy początki były mało zachęcające ( wredny zapach i smak, biegunka, wymioty) lecz po tygodniu kuracji wszystko znikło wraz z przeziębieniem do dziś nie mam problemów.
Polecam stronę www - http://www.health-science-spirit.com/ zawarte w niej informacje zadowolą nawet sceptyków niestety jest w języku Angielskim, daję próbkę informacji w niej zawarte.

Na temat mechanizmów toksyczności Tlenki chloru przeciw malarii Pasożyty - Przegląd
Thomas Lee Hesselink, MD
Copyright 6 września 2007
• Celem tego artykułu jest przedstawienie badań.
• Postanowienia niniejszego artykułu nie jest pomyślana jako pomoc lekarską.
• Nie twierdzi, obietnic ani gwarancji są dokonywane.
ABSTRACT
Chloryn sodu (NaClO2) może być zakwaszone jako dogodną metodę produkcji dwutlenku chloru (ClO2), który jest silnym utleniaczem i silnym środkiem dezynfekującym. Protokół został opracowany przy czym rozwiązanie tych związków może być przyjmowany doustnie. Procedura ta szybko eliminuje malarii i innych czynników zakaźnych w tylko jedną dawkę. Dwutlenku chloru (ClO2) jest wysoce reaktywny z tiole, poliaminy, puryn, niektórych aminokwasów i żelaza, z których wszystkie są niezbędne do wzrostu i przetrwania drobnoustrojów chorobotwórczych. Odpowiednio dozowany nowego leczenia doustnym jest dopuszczalne tylko przemijające działania niepożądane. Więcej badań, aby lepiej skuteczności dokument w malarii i innych infekcji jest pilnie wezwał.
DISCOVERY
Jim Humble, nowoczesne poszukiwania złota geolog, konieczne do podróży na malarię porażonych obszarach wielokrotnie. On i jego współpracownicy będą na malarię umowy okazji. W czasach dostęp do nowoczesnych leczenia był całkowicie niedostępny. W takich okolicznościach dire stwierdzono, że rozwiązania przydatne dla walidacji wody pitnej był także skuteczny w leczeniu malarii, jeśli rozcieńczone i przyjmować doustnie. [1a] Pomimo braku formalnego wykształcenia medycznego Pan skromny miał wrodzoną mądrość do eksperymentowania z różnych dawek i technik administracji. Obecnie takiej konieczności wynaleziono łatwy w użyciu leczenie malarii, który został szybko znaleźć skuteczne w większości przypadków. [1b, 1c]
Referencje:
1a. Dezynfekcja wody międzynarodowe i
podróżnicy pustyni.
Backer H
Clin Infect Dis. 2002 1 lutego, 34 (3) :355-64

1b. Możliwe rozwiązanie problemu malarii?
Humble J
Libertarian Times, 9 maja 2005

1c. Miracle Mineral Supplement of the 21st Century.
Humble JW
http://www.miraclemineral.org, 2nd Edition (2007)
MATERIAŁY I METODY
Procedury stosowane przez pana skromny następujący sposób: 28% roztworu 80% (techniczny) chloryn sodu (NaClO2) jest gotowa. Pozostałe 20% jest mieszanką zwykle pomocniczych niezbędnych do produkcji i stabilizacja sodu chloryt proszku lub płatków. Takie są głównie chlorku sodu (NaCl), ~ 19%, wodorotlenek sodu (NaOH) <1%, a chloranu sodu (NaClO3) <1%. Rzeczywistych sodu chloryt Obecnie jest zatem 22,4%. Korzystanie średnich kroplomierzem kalibru (25 kropli na cc), zwykle dawki na leczenie od 6 do 15 kropli. Pod względem miligramów chloryn sodu, ten oblicza się na 9mg za spadek lub 54mg do 135mg na leczenie. Skuteczność jest zwiększona, jeżeli przed podaniem wybranego kropli zmieszaną z 2,5 do 5 cm octu lub soku z limonek tabeli lub 5-10% kwasu cytrynowego i mogą reagować na 3 minuty. Otrzymany roztwór jest zawsze mieszać w szklance wody lub soku jabłkowego i przyjmować doustnie. Kwasy karboksylowe zneutralizować wodorotlenkiem sodu i jednocześnie przekształcić małą część chloryt (ClO2-) do sprzężonego kwasu znany jako Kwas chlorowy (HClO2). W takich warunkach Kwas chlorowy utlenia innych chloryt anionów i stopniowo jest dwutlenek chloru (ClO2). Dwutlenek chloru pojawia się w roztworze, jako żółty odcień, który pachnie dokładnie tak, jak elementarnego chloru (Cl2). Wyżej opisana procedura może być powtarzana kilka godzin później w razie potrzeby. Znacznie niższe dawkowania powinien być stosowany u dzieci lub osób wycieńczonych skalowane w zależności od wielkości i wagi. Rozcieńczony roztwór może być przyjmowany niezależnie od posiłków w celu zwiększenia skuteczności, to często powoduje nudności. Picie wody dodatkowe to zazwyczaj łagodzi. Nudności jest mniej prawdopodobne, czy żywność jest obecny w żołądku. Skrobię żywność jest pożądane białko jak białko gasi dwutlenku chloru. Znaczne ilości witaminy C (kwas askorbinowy) nie powinny być obecne w każdym miejscu w mieszanki albo będzie ugasić dwutlenku chloru (ClO2) i sprawiają, że nieskuteczne. Z tego samego powodu nie uzupełnia antyoksydacyjne powinny być podjęte w dniu leczenia. Inne działania niepożądane zgłaszane są przemijające wymioty, biegunka, bóle głowy, zawroty głowy, senność i złe samopoczucie. [2a, 2b]
Referencje:
2a. Miracle Mineral Supplement of the 21st Century.
Humble JW
http://www.miraclemineral.org, 2nd Edition (2007)

2b. komunikacji osobistej z Mr Jim Humble 2007
ŚWIADCZENIA EXPLORING
Po raz pierwszy dowiedział się o niezwykłe odkrycie Jim Humble jesienią 2006 roku. To chloryn sodu i dwutlenek chloru może zabić pasożytów in vivo natychmiast uzasadnione wydawało mi się, że na początku. Powszechnie wiadomo, że wiele organizmów powodujących choroby są wrażliwe na utleniaczy. Różnych związków klasyfikowanych jako tlenki chloru, takich jak podchloryn sodu i dwutlenek chloru są już powszechnie stosowane jako środki dezynfekujące. Co jest nowością i ekscytujące jest to, że technika Pan skromny wydaje: 1) łatwe w użyciu, 2) szybko działający 3) udane, 4) najwyraźniej brakuje toksyczności i 5) po przystępnych cenach. Jeśli leczenie nadal okazać się skuteczna, mogłaby być wykorzystana do uwolnienia świata od jednej z najbardziej devasting wszystkich znanych plag. [3a, 3b, 3c, 3d, 3e] Szczególnie przemieszczających się we mnie jest empatia czuję do nikogo z powodu wyniszczających chorób przebiegających z gorączką. I nie można zapominać, jak okropny czuję, gdy mam złowionych grypy. O ileż bardziej nieszczęśliwy musi być tak cierpieć, naprawdę, że raz po raz co 2 do 3 dni jak to ma miejsce w malarii. Miliony ludzi cierpi na tym cały rok sposób. 1 do 3 milionów umiera z powodu malarii rocznie, w większości dzieci. Zatem uzasadnione starałem się nauczyć wszystko, co mogłem o chemii tlenki chloru. [4a-4HH] chciałem zrozumieć ich prawdopodobnych mechanizmów toksyczności wobec czynników sprawczych na malarię (Plasmodium gatunków). Chciałem sprawdzić dostępnej literatury związanych z kwestiami bezpieczeństwa lub ryzyka u ludzi.
Referencje:
3a. Obecny status kontroli malarii.
Tripathi RP, Mishra RC Dwivedi N, Tewari N, Verma SS
Curr Med Chem. 2005; 12 (22) :2643-59

3b. Obecny stan i postępy poczynione w chemioterapii malarii.
Linares GE Rodriguez JB
Curr Med Chem. 2.007; 14 (3) :289-314

3c. [różne artykuły]
JAMA May23/30, 2007 297 (20)

3d. Malaria - Zatrzymanie Global Killer.
Bedlam in Blood - malarii.
Finkel M, Stanmeyer J
National Geographic, lipiec 2007, pp32-67

3e. Przegląd chemioterapeutycznych cele
dla malarii leków.
Olliaro PL, Yuthavong Y
Pharmacol Ther. 1999 Feb; 81 (2) :91-110

4a. Chlor tlenowe Kwasy i sole: dwutlenku chloru.
Robson HL
Kirk-Othmer Encyclopedia of Chemical Technology, Vol. 5,
John Wiley & Sons, Inc 2nd Ed. 1964 pp35-50

4b. Chemia dwutlenku chloru.
Gordon G., Kieffer RG, Rosenblatt DH
Postęp w Chemii Nieorganicznej, Vol 15,
John Wiley & Sons, Inc 1972 s. 201-286

4c. Od Laboratorium ciekawości, chemia ciężka.
Rapson WH
Chemia w Kanada, 18:25-31, 1966

4d. Dwutlenek chloru: chemiczne i fizyczne.
Rosenblatt DH ss. 332-343 w:
Ozon / dwutlenku chloru utleniania Produkty z materiałów organicznych.
Rice RG Cotruvo redaktorów JA,
Ozon International Institute & USEPA,
Ozon Press International, 1978

4e. Dwutlenek chloru: Przegląd jej przygotowanie,
Właściwości i zastosowanie
Gall RJ ss. 356-382 w:
Ozon / dwutlenku chloru utleniania Produkty z materiałów organicznych.
Rice RG Cotruvo redaktorów JA,
Ozon International Institute & USEPA,
Ozon Press International, 1978

4f. Chemii Nieorganicznej.
Thorne PCL, Roberts ER
s. 368-371, 386-388
Interscience Publishers, Inc 1949

4g. Wprowadzenie do zaawansowanego Chemii Nieorganicznej.
Durrant PJ Durrant B.
s. 937-942
John Wiley & Sons, Inc

4h. Advanced Inorganic Chemistry - wyczerpujący tekst.
Cotton FA, Wilkinson G
hanek3

Postprzez monky Pt lut 04, 2011 5:30 pm

Witajcie, pije mms od tygodnia. Już od jednej kropli odechciało mi sie jeść słodycze, a wcześniej nie obyło sie bez jakiegoś batonika. Mało tego, oprócz słodyczy, nie mam też ochoty na żadne śmieciowe jedzenie. Chyba organizm domaga sie wysokoenergetycznej żywności, żeby miał siłę sie oczyszczać. Wybaczcie, ale dzisiaj ( siódmego dnia)oprócz biegunki strasznie mi się odbija. Pewnie moja wątroba ruszyła z kopyta, a jak wiadomo wątroba potrafi człowieka rozwalić. Muszę na tym forum podzielić sie moim objawem, który mnie dosłownie szokuje. Otóż, całe moje ciało paruje specyficznym zapachem mms-a. Wychodzi z potem przez pory ciała!To by oznaczało, że rozchodzi sie po całym ciele wraz z krwią już po kilku kroplach dziennie. Dzisiaj jestem słaba i muszę to odchorować, ale mms jest skuteczny z pewnością, nie powinno sie jednak przesadzać z dawkowaniem. Dla początkujących zalecam sukcesywne picie np. przez 1 tydzień, zrobić sobie przerwę parodniową i pozwolić odetchnąć ciału po znanych nam wszystkim rewolucjach. Powodzenia.
monky

Powrót do MMS – Cudowny Suplement Mineralny Jima Humble