MMS -czy skuteczniejszy od wody utlenionej?

To miejsce na wymienianie się opiniami i doświadczeniami związanymi z preparatem MMS. Jego założenie zaproponował Roman, by oddzielić temat MMS od wody utlenionej (mimo pewnego podobieństwa w sposobie działania obu tych preparatów).

Re: MMS -czy skuteczniejszy od wody utlenionej?

Postprzez makler001 Śr kwi 13, 2011 1:07 pm

Witam

Od dłuższego czasu interesuję się zdrowym trybem życia, oczyszczaniem organizmu, dążę do stanu zdrowia idealnego.
Jestem wysportowanym facetem, zdrowym, żywię się rozdzielnie, jak najbardziej naturalnie, unikam produktów rafinowanych.

Mogę się tylko przyłączyć do Andy'ego i Atheny7777...
Wiele czytam, wiele stosuję...
Dla mnie temat dbania o zdrowie, zdrowy styl życia nie istnieje bez wzięcia się za podstawy... czyli oczyszczanie!
Nikt tutaj nie pisze o oczyszczaniu organizmu.
A oczyszczanie jelita grubego i wątroby to dla mnie podstawy... bezdyskusyjne!
Tylko w zanieczyszczonym, zakwaszonym i niedotlenionym organizmie choroby, dolegliwości bakterie i wirusy maja racje bytu.
Wszyscy czy też znakomita większość to pomija.
Dlaczego?
Czyżby brak wiedzy?
Czy też podejście do tematu...od strony medycyny konwencjonalnej...akademickiej?
Zaleczyć ... wyleczyć objawy?

Wg mnie jest to nieporozumienie.

Tak jak i Ivan Nieumywakin i Michał Tombak i Małachow... zalecają najpierw gruntowne oczyszczenie jelita grubego i wątroby, nerek, które to są podstawą do rozpoczęcia dalszych kroków w celu uzyskania zdrowia, poprawy samopoczucia czy też skuteczności określonych kuracji.

Przed.... muszą być oczyszczone i drożne w największym możliwym stopniu naturalne drogi oczyszczania organizmu z zanieczyszczeń.
Jelito grube, wątroba, nerki...

Hall...
zaczynasz kpić...
Powiedz mi w jakim stopniu ty się oczyściłeś i co robisz w celu poprawy zdrowia poza....stosowaniem....mniej lub bardziej naturalnych metod suplementacji wzmacniania systemu immunologicznego?

Jaką wodę pijesz?
Dla mnie osobiście inna niż woda z systemu osmotycznego nie wchodzi w rachubę! (i już samo to zaniedbanie może stanowić klucz zdrowia! i nie pisz mi tylko...że u ciebie jest czysta woda kranowa....bo w takie bajki to ja nie wierzę)
Jaką wodą myjesz ciało? Jaki kosmetyki używasz na ciało? (mniemam że o SLS'ach i temu podobnych nie muszę wspominać)
Żywienie rozdzielne to oczywistość. (białej oczyszczonej rafinowanej mąki cukru soli nie używam, chleb sam piekę, mięsa w zasadzie nie spożywam - 1,2 x w tyg. ryba, zdrowe oleje popijam, witaminy i minerały w naturalnych miksach dostarczam)
Pilnowanie równowagi kwasowo-zasadowej.
Dotlenianie.... treningi siłowe i stosowanie nadtlenku wodoru, zadowala mnie i moje ciało w stopniu wystarczającym.

To tak tylko... w wielkim uproszczeniu.
Żeby nie było... że tak sobie amatorem jakimś jestem, który pojęcia nie ma o czym pisze.
Uryno terapię od jesieni stosuję wewnętrznie i zewnętrznie. Tak samo sprawa się ma z wodą utlenioną.

Jelito grube mam czyste (miesięczne oczyszczanie wg rozpiski Tombaka ) od tamtej pory co miesiąc oczyszczam regularnie wątrobę - 6 oczyszczań za mną.
Nerki od wody osmotycznej, soku z kiszonych buraczków i uryno terapii powinienem mieć czyste.
Stosuję okresowo zapper.
Regularnie medytuję.

Wg mnie... ciało, przy dzisiejszym stopniu zatrucia, musimy atakować/wspomagać ze wszystkich możliwych stron, aby osiągnąć sukces - pełne zdrowie.

MMS jeszcze nie stosowałem, książkę czytałem - Wodę utlenioną na straży zdrowia Nieumywakina zacząłem czytać w tym samym czasie i jednak i autor i jego osiągnięcia i prestiż... przekonały mnie bardziej...

Na dzień dzisiejszy na "tapetę" biorę syrop klonowy i sodę oczyszczoną.

Za jakiś czas zapewne sam użyję MMS - wiem gdzie kupić chloryn sodu, nikt mi podróbki nie wciśnie, bardziej zwróciłem uwagę przez wzgląd na znajomą chorą na raka, ale też MMS ... przewija się ...tu i tam :) więc nie sposób o tym nie wiedzieć.

Pozdrawiam
makler001

Postprzez Monoi Cz kwi 14, 2011 12:18 pm

Witam Cie makler.
ja tez bardzo interesuję się tym MMS i już zamówiłam go.Jestem na forum ut i Clark od roku .tak samo jak Ty uważam ,ze trzeba się oczyścić wewnętrznie i ja to systematycznie robię.Dobrze ,że jesteś bo jak byś mógł to pisz swoje codzienne spostrzeżenia i samopoczucie ,a ja jak to dostane to tez będę pisać.Wodę utlenioną tez piję ,ale przerwie jak zacznę MMS ..Pozdrawiam Cię ,podziwiam Cie ,że jesteś taki solidny i mobilizujesz innych. :P
Monoi

Postprzez makler001 Pt kwi 15, 2011 7:56 pm

Monoi :)

Dziś zacząłem zażywać miksturę "antyrakową" syrop klonowy z sodą oczyszczoną, później mam w planach leczniczą kurację cytrynową Tombaka (bo nerek specjalnie niczym jeszcze dokładnie nie "atakowałem" ;) a kuracja ta wydaje mi się ma najbardziej korzystne i szerokie, pozytywne oddziaływanie na cały organizm ), siódme oczyszczanie wątroby i pewnie dopiero po tym sprawdzę MMS-a.
Więc w tej materii nic ci na dzień dzisiejszy nie powiem.
Ja "urzęduję" na kafeterii na wątku UT i H2O2, jedna pani z historią nowotworową kupiła i będzie zażywać, ciekawi jesteśmy relacji :) .

Tutaj, chciałem jak na razie, tylko podkreślić znaczenie najważniejszej dla mnie sprawy w całokształcie dbania o zdrowie, sprawy oczyszczania, ponieważ odniosłem wrażenie, że temat ten jest pomijany czy też bagatelizowany.

I też nawet nie chodzi mi o mobilizowanie kogokolwiek, tylko raczej o uzmysłowienie spraw oczywistych w moim mniemaniu innym, dbającym czy też zmuszonym walczyć o zdrowie.
A i Małachow przed rozpoczęciem stosowania urynoterapii czy Nieumywakin przez stosowaniem h2o2 zalecają dokładne oczyszczenie wstępne organizmu ( jelito grube, wątroba, nerki, stawy .... )
Bez zastosowania się do tych wskazówek ludzie przeżywają mniej lub bardziej nieprzyjemne chwile związane ze sporym zanieczyszczeniem tzw. herx'y.
Ja takich "przebojów" nie miałem, bo widocznie jestem już na tyle "czysty" że przechodzę kolejne "terapie" bezboleśnie.
Jednak... i oczyszczanie jelita grubego i wątroby uzmysłowiło mi naocznie w jakim stanie było moje wnętrze, pomimo dbania o ciało, pomimo regularnego zażywania ruchu, i pilnowania odżywiania, wymagało solidnego oczyszczania :)

Więc z niecierpliwością będę oczekiwał twoich wpisów :)

Pozdrawiam
makler001

Postprzez Monoi Pt kwi 15, 2011 11:31 pm

Maklerku ;)
,Ty też jesteś na kafe "oczyszczanie wątroby wg.Clark i to ja tam pisałam ,że chcę stosować MMS .
Dopiero czekam na dostawę.Kurde :oops: myślałam ,że zacznę z Tobą .Na forum "oczyszczanie wątroby" napisałam Ci ,że soda jest skażona benzenem, Clark str.281 "Kuracja życia" .Sama też chciałam sodę z syropem klonowym zastosować ,nawet już kupiłam ,ale nie chce tego benzenu,organizm go kumuluje i znowu obniża się system immunologiczny.
Soda z klonem z tego co czytałam powinna wydalać toksyny ,a tu masz babo placek ,orzech do rozgryzieni,nie wiem sama co o tym sądzić??? :roll:
Monoi

Postprzez Monoi Wt kwi 19, 2011 6:11 pm

Na razie jest dobrze ,stosuje według książki :D
Monoi

Postprzez Monoi Cz kwi 21, 2011 11:58 am

:D jest dobrze :lol:
Monoi

Postprzez plywak Pt kwi 22, 2011 10:22 pm

Monoi, czy Twoj nick na Huldzie to wecka01 ?
Fajnie, ze Ci mms podszedl. Napisz gdzie go zamowilas, bo duzo czytalem o "niedzialajacych" podrobkach i nie chcialbym sie naciac.
pozdr
plywak

Postprzez Monoi N kwi 24, 2011 7:41 pm

Witaj plywak.
:geek: tutaj podaję gdzie kupiłamhttp://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=1502&lang=pl ,na razie jest dobrze ,dzisiaj mnie trochę przeczyściło ,ale miałam węgiel i jest dobrze.Myślałam ,że będzie gorzej ,ale ja chyba przez te oczyszczania dobrze to znoszę.Na jedna kropelkę daje pięć kropel soku z cytryny i po 3 min. dolewam 3/ 4 szklanki wody ,odczekuje jeszcze 10 do 15 min i wypijam . :D
Monoi

Postprzez makler001 Cz kwi 28, 2011 12:44 pm

monoi :)

Moja żoneczka przyjmuje chyba od soboty syrop z sodą 2x dziennie, i ją faktycznie przez pierwsze 3 ścięło (bóle głowy, osłabienie, brak apetytu, delikatne nudności, "toksyczny stolec" )
Wg. mnie mikstura spełnia zadanie i oto mi chodziło w jej wypadku, bo wiem że ma w zakamarkach sporo do wydalenia.
Ja stosowałem przez tydzień 3x dziennie i nic specjalnego, godnego uwagi nie zauważyłem, jej kuracje pociągniemy ok 14 dni.
I to fakt, że im jesteśmy bardziej oczyszczeni wewnętrznie tym wszelkie kuracje oczyszczające przebiegają w sposób bardziej łagodny.
Wiem, że na razie krótko stosujesz, ale o nadzwyczajnych :) doznaniach pisz szeroko :) przyda się następcom ;)

Pozdrawiam :)
makler001

Postprzez Monoi Cz kwi 28, 2011 5:16 pm

Witaj makler ;)
We wtorek po zażyciu 14 kropel dwa razy dziennie zaczęło mnie mdlić :x ,aż do wczoraj.Wczoraj wzięłam tylko 12 na noc i na razie jest dobrze .Dzisiaj lekko mnie popędziło ,ale raz ,bardzo śmierdząc co.Sorki ,że tak dokładnie .Dzisiaj zaraz wezmę 12 kropelek ,a przed spaniem jeszcze raz jak będzie dobrze.Kolano które mnie bolało bardzo ,jakby się uspokoiło ,a zaznaczam ,że nie mogłam spać w nocy.Bul pojawił się jak zaczęłam brać wodę utlenioną .Teraz tylko łykam MMS.Teraz dobrze się czuję,głowa wcale mnie nie bolała ,ani nie wymiotowałam.Jak dojdę do 15 dwa razy to idę w dół ,aż dojdę do 4 i tak będę już profilaktycznie brać.Szkoda ,że jestem sama? :cry:
Monoi

Postprzez plywak Cz kwi 28, 2011 6:19 pm

Czesc Monoi ;)
Dzieki za linka, dzisiaj otrzymalem przesylke z wiadoma zawartoscia, ale zaczne go dopiero stosowac za kilka dni; planuje w niedziele. Takze niebawem dolacze do Ciebie ;)
plywak

Postprzez Monoi Cz kwi 28, 2011 7:05 pm

Witaj plywak :D
to mnie ucieszyłeś ,bo będzie mi raźniej.Wzięłam teraz 10 kr.i na razie jest dobrze.Jak będzie dobrze to wezmę przed spaniem jeszcze 10kr.Chyba do dojścia do 15 będzie dla mnie trudno ,ale będę podchodzić .Czytam jeszcze raz to forum i niektórzy po dojściu 12 kr mieli już bule głowy i mdłości.Tak będę walczyć ,a mam o co .Zabić grzyby ,gady . :lol:
Monoi

Postprzez plywak N maja 01, 2011 10:00 pm

Czesc Monoi,
Niestety, ale dzisiaj ani w najblizszych dniach nie bede mogl rozpoczac mmsowania. Mysle, ze za tydzien dam rade, dam znac. Teraz zaczne szczotkowac zeby. Na jaki etapie teraz jestes ? Jakie efekty i samopoczucie?
Ile kropli teraz stosujesz i do ilu zamierzasz ciagnac ?
pozdr
plywak

Postprzez Monoi N maja 01, 2011 10:46 pm

Witaj plywak 8-)
trochę schodziłam .ale wczoraj wzięłam 2 dawki po 10 kr. i dobrze się czuje ,żadnych mdłości i innych dolegliwości dzisiaj 12 kr. zobaczę co się będzie dziać.Do ilu dojdę to też jeszcze nie wiem ,a jak długo no to trochę potrwa. :lol:
Monoi

Postprzez plywak Wt maja 03, 2011 3:09 pm

Monoi :)

Zerknij w swojej ksiazce jakie masz proporcje mieszania preparatu do plukania jamy ustnej ?
U mnie jest tak:

" W tym celu zmieszajcie 10 kropl i preparatu z 50
kroplami soku z cytryny, limonki lub 10%-ego roztworu kwasku cytrynowego,
dokładnie zamieszajcie, a po trzech minutach dodajcie % szklanki wody."

I nie wiem ile powinno byc dodane wody. Podejrzewam, ze 1/2 ale rownie dobrze moze byc 1/4.

ps. jak efekty ?
pzdr ;)
plywak

Postprzez Monoi Śr maja 04, 2011 4:04 pm

Witaj plywak :lol:
ja się czuje super ,dużo siły dostaje psychicznych i fizycznych.
jestem dzisiaj już na 15 i tak zostanę przez jakiś czas.Miałam ból w kolanie ,że nie mogłam spać ,a nie biorę żadnej chemii już 3lata to się męczyłam ,nie wiedziałam jak się ułożyć ,żeby mniej bolało .Teraz zapomniałam ,że mnie bolało.Dzisiaj to mi woda leciała z nosa z rana ,wiem to się wszystko czyści .bolała też mnie klatka piersiowa i jest spokój.Ja osobiście nie wymiotowałam ani razu ,tylko tydzień temu trochę mnie po mdliło,ale z mdłości jakie miałam na chemii po chemioterapii to pikuś jakie miałam teraz.
Co do płukania to spróbuj pół szklanki wody ,ale musisz sobie sam indywidualnie dobierać dawki ,bo jak będzie Cie gryzło gardło to musisz zwiększyć ilość wody. Najlepiej jak na początku będzie więcej wody ,żeby się przyzwyczaić .Ja przy drugiej dawce, po wypiciu wczoraj ,trochę jakby bolało ,takie gryzienie w gardle, to przepłukuje dwoma łykami wody krzemowej ,bo taką sobie robię i było już dobrze. 8-)
Monoi

Postprzez plywak Pn maja 09, 2011 9:05 am

Czesc Monoi :)

Super, ze Ci mms podszedl i bol w nodze ustapil. Ja od jutra zaczynam. Jaki wegiel stosowalas i w jakich dawkach ?
pozdrawiam
plywak

Postprzez Monoi Śr maja 11, 2011 11:24 pm

Witaj ;) plywak
Sok z cytryny odmierzałam kroplomierzem ,kupionym w aptece ,ale potem dokupiłam kwasek cytrynowy w tym samym sklepie wysyłkowym i jest on w buteleczce płynny i ma też kroplomierz w butelce.Tak i MMS i ten kwasek mam w buteleczkach z kroplomierzami.Czy zacząłeś już brać?Pamiętaj nie śpiesz się ,każdy organizm inaczej reaguje ,zależy od stopnia zanieczyszczenia organizmu ,jak masz jakieś pytania to pytaj.Węgiel kupiłam w aptece i brałam 3tabletki ,ale ostatnio to i więcej,bo 2 dni temu była rewolucja kibelek kilka razy w nocy i rano ,wtedy brałam dwie co godzinę.Zrobiłam sobie dwa dni przerwy bo miałam ważne sprawy do załatwienia i nie chciałam żadnych problemów ,bo wtedy kibelek bym potrzebowała. :lol:
Monoi

Postprzez plywak Cz maja 12, 2011 11:26 am

Czesc
Wlasnie zamowilem sobie ten kwasek i cierpliwie czekam. Tez jestem tego zdania, ze w przypadku kazdej kuracji oczyszczajacej czy zdrowotnej, nalezy sie spieszyc bardzo powoli. Jak zaczne to sie odezwe ;)
plywak

Postprzez Monoi Cz maja 12, 2011 6:14 pm

witaj plywak :P
ja na początku do MMS dodawałam cytrynę ,ale po przeczytaniu książki ,autor uważna ,że kwasek lepiej działa i dlatego mieszam go z kwaskiem .Dzisiaj znów zaczynam ale wezmę 10 kr dwa razy. i idę znów w górę.dojdę do 15 kr. i jak nie będzie niespodzianek to wezmę przez kilka dni ,a potem idę w dół. :geek:
Monoi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MMS – Cudowny Suplement Mineralny Jima Humble