MMS -czy skuteczniejszy od wody utlenionej?

To miejsce na wymienianie się opiniami i doświadczeniami związanymi z preparatem MMS. Jego założenie zaproponował Roman, by oddzielić temat MMS od wody utlenionej (mimo pewnego podobieństwa w sposobie działania obu tych preparatów).

Re: MMS -czy skuteczniejszy od wody utlenionej?

Postprzez Monoi N maja 15, 2011 8:44 pm

Nooo :o dzisiaj powtórka ,nie mogę dobrnąć do 15 kr.Czyszczoń ko cały dzień.Już nie mam sił,co chwila klozecik.Wzięłam 15kr rano po śniadaniu i już wieczorem klapa ,nie wezmę bo i mdłości mam.Ciągle mi się odpija.Jestem chyba jeszcze mocno zasyfiona ,bo taka reakcja organizmu.Chyba to trwać u mnie będzie długo zanim po 15 kr będzie dobrze i wtedy wezmę przez kilka dni ,żeby potem móc schodzić w duł.Szkoda ,że nikt nie pisze, że bierze ,jestem chyba jak sierotka. :cry: Pozdrawiam ;)
Monoi

Postprzez plywak Śr maja 25, 2011 7:49 pm

Monoi
... pisz .... pisz :) napewno ktos oprocz mnie z zainteresowaniem czyta :)
plywak

Postprzez Murtih Śr maja 25, 2011 8:09 pm

Taaak, ja czytam! :-)
Murtih

Postprzez Monoi Pn maja 30, 2011 5:41 pm

Witajcie :roll: ,nie było mnie trochę ,ale MMS stosuję.Tak jak pisałam do 15 kropelek dwa razy nie mogę dojechać.Buteleczka jest bardzo wydajna i będę mieć długo.Kwasek mi się szybko sączył ,ale teraz dodaję sok z świeżej cytryny.No ,a teraz pytanie czy ktoś to bierze?czy dalej jestem sierotką?Powiem tylko ,że jak czytałam ,że ktoś bierze więcej to podziwiam ,bo mnie bardzo wzdryga.Jak już poczuję ten smak to brry,woda utleniona to pikuś.
Nieraz robię jednodniowe przerwy ,bo na sam zapach to mnie mdli. :? Niech odezwie sie ktoś kto to przechodził?Plis... :x
Monoi

Postprzez plywak Śr cze 01, 2011 7:37 am

Czesc Monoi :)

Ja jeszcze nie biore - ponad miesiac temu mialem uraz stawu kolanowego i musze zregenerowac tkanke chrzestna ... na dniach mam otrzymamc preparat, ktory bede przez miesiac spozywac, wiec mms troche musi poczekac.
pozdrawiam ;)
plywak

Postprzez jendrek Śr cze 08, 2011 6:38 pm

Monoi - zamiast wody proponuje uzywac soku z jablka - moze byc rozcieńczony z wodą - roznica kolosalna - przynajmniej dla mnie.
Sok wyciskalrm na prosstej wyciskarce do owocow ( recznej)
Pozdrawiam
jendrek

Postprzez moniq Pt cze 17, 2011 8:50 pm

Witam wszystkich.Chyba jestem jedną z pierwszych osób w Polsce,która wypróbowała sms na sobie i muszę powiedzieć,że rewelacja.Cierpiałam na chroniczne powracające stany zapalne jamy ustnej prawdopodobnie o podłożu grzybiczym plus podobne infekcje intymne,nie wiem skąd to się brało bo prowadzę raczej zdrowy tryb życia i jestem młodą osobą ale do czego zmierzam?Ano do tego,że kupiłam mms ten ze Stanów za 75 zł kwasek 10% sama zrobiłam i po zastosowaniu mms wszelkie moje dolegliwości bezpowrotnie minęły w przeciągu dwóch dni.Stosowałam mms również zewnętrznie oprócz zażywania doustnego trzymałam 10 minut w ustach i przemywałam zainfekowane miejsca.Mam spokój po dziś dzień,dodam,że wyleczyłam się przy okazji z przewlekłego zapalenia woreczka robaczkowego na które chorowałam od wielu lat,wszystko to minęło zaledwie po dwóch dniach stosowania sms.Wyleczyłam nim również synka z łupiażu różowego,posmarowałam chore miejsca i następnego dnia nie było śladu po paskudztwie.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
moniq

Postprzez Murtih N cze 19, 2011 7:39 pm

Intrygujący post przeczytałam, a napisała go moniq. Czy moniq i monoi to dwie różne osoby? Po postach wydaje mi się że tak. Moniq juz po dwóch dniach zażywania mms ozdrowiała a jej synek po jednym dniu jest zdrowy. A monoi po wielu dniach, może tygodniach nawet nie chwali się nam tu o sukcesie. Jeśli możesz napisz więcej, również jak zakupić amerykański mms? Z góry dziękuję. Moze inni tez by chcieli wiedzieć. Pozdrawiam
Murtih

Postprzez moniq Pn cze 20, 2011 7:55 pm

MMS sprowadzany z USA z certyfikatem Jima H. jest dostępny na allegro np. Jest w podłużnej zielonej butelce z białą nakrętką z zakraplaczem,kosztuje nieco powyżej 70zł firma od której ja zamówiłam specyfik to Alfaton bodajże.Odradzam zakupu MMS od polskich producentów,sprzedają go oni przeważnie w jasnych buteleczkach a jak wiecie MMS musi być przechowywany w ciemnym opakowaniu i nie może być wystawiany na działanie promieni słonecznych bo zmienia wtedy swoje właściwości.Tak naprawdę nikt nie da wam gwarancji że osoba od,której kupujecie MMS wytwarza go w odpowiednich warunkach,że jest to rzeczywiście 28% chloryn sodu.MMS,który zakupiłam produkuje przyjaciel i wspólnik Jima,o którym ten wspomina w Książce.Nie mam nic wspólnego z żadną firmą sprzedającą MMS i nie reklamuję tu żadnej,odradzam jednak zakup MMS od polaków.Pozdrawiam i życzę zdrówka a na marginesie dodam,że zamierzam zacząć robić dokumentację wyzdrowień,również fotograficzną bo to co potrafi zdziałać MMS to po prostu niesamowite i jak najwięcej ludzi powinno się o tym dowiedzieć i przekonać.
moniq

Postprzez Murtih Śr cze 22, 2011 7:25 pm

Moniq, dzieki za odpowiedź. Możesz mi ułatwić i napisać więcej konkretow, gdzie zamówić ten właśnie mms i ile w całości za to trzeba zapłacić oraz jak długo czekałaś na przesyłkę i w jaki sposób dokonuje się przelewu. Podaję mój adres mailowy, gdybyś nie chciala być posądzona o reklamę: murti_h@gazeta.pl Serdecznie pozdrawiam
Murtih

Postprzez plywak Cz cze 23, 2011 8:19 am

moniq
jakie zastosowalas proporcje mms, kwasku cytrynowego i wody do plukania jamy ustnej ?

Murtih
Alfaton - firma, u ktorej moniq zamówiła specyfik sprzedaje mms na allegro.
http://allegro.pl/cudowny-suplement-min ... 48795.html
plywak

Postprzez moniq Pt cze 24, 2011 12:51 pm

Do płukania jamy ustnej standardowo zawsze na jedną kroplę mms pięć 10% kwasku cytrynowego i rozcięczam wodą.Jak zrobię z 10 kropelek mms to dolewam wody tak mniej niż do połowy szklanki i nabieram do ust płuczę usta i gardło,wypluwam,znowu nabieram dużo płynu do ust i trzymam tak przez 10 minut.Wyleczyłam się w ten sposób z chronicznych stanów zapalnych jamy ustnej,przyzębia i pleśniawek.MMS niesamowicie wybiela zęby zauważyłam to po pierwszym użyciu.Ważną rzeczą jest żeby po całym zabiegu zneutralizować odczyn kwaśny w ustach wodą z sodą żeby chronić szkliwo zębów.Chloryn sodu można także używać bez aktywatora bezpośrednio na skórę,na krostę czy coś takiego byle nie na ranę ale po minucie trzeba zmyć dokładnie wodą,chloryn sodu to substancja żrąca więc nie należy pozostawiać zbyt długo na skórze bez spłukiwania.
moniq

Postprzez moniq Pt cze 24, 2011 12:55 pm

Zapłaciłam przelewem,kupiłam na allegro,przesyłka dotarła do mnie błyskawicznie,doradzam zakup aktywatora,ja robię sama bo mam wagę apteczną w domu ale szybko się psuje i robi się mętny może taki kupiony gotowy będzie lepszy.
moniq

Postprzez Murtih Pt cze 24, 2011 9:11 pm

Zamowiłąm mms i czekam na przesylkę, mam nadzieję ze szybko dojdzie, jeszcze przed moja podróżą w świat. Przepraszam za kolejne pytanie z serii tych najprostszych: gdzie kupię aktywator i jak sie go stosuje, czy to jest jakas konkretna substancja? Mam również kłopoty z moim językiem, jest pokryty białymi pryszczykami oraz przezroczystymi pecherzykami. Nie odczuwam zadnych boli, ale mysle ze to plesniawka albo inna grzybica czy plesn. Ale chce tez pic inacierac czoło syna, ktory ma trądzik.
Murtih

Postprzez Murtih Pt cze 24, 2011 9:17 pm

Czy ktoś może mi jeszcze napisać o kwasku cytrynowym. Czy to jest zwykły kwasek cytrynowy, jaki mozna zakupic w sklepie spozywczym? i ja z niego sporządzić 10 procentowy? a jesli zamiast kwasku cytrynowego ( E 330 - czytalam ze jest rakotworczy) mogę wkroplic sok z cytryny? Pozdrawiam wszystkich szukających alternatywnych sposobów na zdrowie.
Murtih

Postprzez moniq N cze 26, 2011 4:19 pm

Nie sądzę żeby kwasek cytrynowy był rakotwórczy,przynajmniej ten którego używam ja to kwasek w proszku,rozprowadzam go z wodą tak aby powstał 10% roztwór.Pisząc aktywator miałam na myśli właśnie taki 10% roztwór kwasku cytrynowego lub jakiegokolwiek innego.Poszukaj też na allegro.Jak wspominałam przygotowuję go sama ale szybko się psuje i nie wiem nigdy czy jeszcze się nadaje a skoro szybko się psuje nie powinien być szkodliwy.Możesz zamiast kwasku jako aktywatora użyć soku z limonki lub cytryny a nawet octu.Pisze o tym Jim w swojej książce,on w Afryce nie miał czasu robić aktywatora z kwasku i używał soku z limonki,jak wszyscy wiemy z pełnym sukcesem.Czoło syna możesz smarować aktywowanym mms na przemian z nieaktywowanym czyli po prostu na wacik z buteleczki i na skórę,tylko zaraz trzeba zmyć dokładnie zimną wodą,nieaktywowany chloryn sodu jest żrący nie od razu ale po minucie może zaszkodzić skórze.Pamiętaj aby po płukaniu ust aktywowanym chlorynem sodu zneutralizować odczyn kwaśny w ustach wodą z sodą spożywczą,kwas którym aktywuje się mms czy to z soku cytryny czy kwasku jest bardzo szkodliwy dla szkliwa zębów a właściwie odczyn jaki pozostawia w jamie ustnej,należy go po zabiegu zneutralizować.Pozdrawiam
moniq

Postprzez moniq N cze 26, 2011 4:29 pm

Dziwi mnie jeszcze jedno,że was czyści po mms ja miewam mdłości ale nigdy rozwolnienia,to chyba zależy od organizmu i od tego co komu dolega,na jaką dolegliwość przyjmuje mms.Ciekawostką jest dla mnie,że mojego synka czyściło zawsze gdy wzięłam mms i nakarmiłam go piersią,oznacza to,że mms przenika do mleka matki.Nie szybko dowiemy się co dzieje się w naszym żołądku po zażyciu mms i dlaczego jednych czyści innym jest niedobrze a jeszcze innym nic.Nikt nie prowadzi badań nad mms,farmacja już wie co to i jak to działa,całą swoją energię koncentrują oni jednak na tym jak ośmieszyć mms i Jima Humble i jak nas tym przestraszyć.Każdy ma jednak swój rozum i niech oceni sam.
moniq

Postprzez mms new Cz cze 30, 2011 12:28 am

witam! :D
ja rowniez postanowiłem zaprzyjaznic sie z mmsem;p
o tym, co z owej znajomosci wyniknie bede staral sie na biezaco informowac.
mam nadzieję, ze nie będę żalowal hehe pozdrawiam!!!

mojego kolege kupilem tu http://www.mmsmiracle.pl/
mms new

Postprzez Murtih Cz cze 30, 2011 6:06 pm

Ja właśnie łykam mms i jak na razie to wyskoczyła mi opryszczka na środku ust i pomiędzy nosem i ustami. nie jest to przyjemne, juz trzeci dzień to mam. No i jeszcze doszło na 3 dzień spozywania mmsa rozwolnienie, po raz pierwszy było niekontrolowane i zastało mnie na ulicy. I dziś znowu, ale na szczęście byłam w domu. Rozbolał mnie dzxiś brzuch, ale myślę że to po chlebie. Zjadłam dwie kromki orkiszowego, choć w zasadzie już chleba nie jadam. Mdłości miałam juz po drugiej dawce i ciągnęły sie aż do wieczora. Mój brzydki język stał sie teraz blado-różowy ale pleśń czy co to jest pozostaje na swoim miejscu.
Murtih

Postprzez mms new Cz cze 30, 2011 10:44 pm

Murtih
to niezla kapa z tym na ulicy.
ja dzis mialem "koziołki" w głowie a moze dlatego za za duzo mmsa wzialem.
przedwczoraj zaczalem od 3 a wczoraj 6,6 i 5 tyle ze dopiero od tej ostatniej dawki odpowiednio z sokiem cytrynowym rozcienczylem zamiast 1:5 zrobilem 1:2,
rano dawka 4 kropli w stosunku 1:5 z woda popoludniu mialem wiatrak w glowie i jakby mi tchu brakowało. ogolnie zawroty ale biegunki nie bylo jedynie bardzo lekkie mdlosci. wazialem jednak szkalnke wody i 1/4 lyzeczki sody oczyszczonej. jakos przeszlo.
jutro wezme 3 krople i zobaczymy jak "poleci" heheh
sa tu jeszcze jacys aktywni mmsowicze?;p
pozdrawiam :) ;)
mms new

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MMS – Cudowny Suplement Mineralny Jima Humble