dot stosowania ciecierzycy

Koszt zabiegu szacuje się zaledwie na 25 groszy dziennie. Metoda odkryta dla świata zachodniego stosowana ponoć od dawna w Chinach.

dot stosowania ciecierzycy

Postprzez TESSA Śr maja 02, 2012 6:16 pm

Witam serdecznie,11.05.minie 3 miesiące odkąd stosuję tę metodę,na początku było trudno bo puchła mi noga,potem ściskałam ją mocno bandażem,na skutek tego zrobiła mi się głęboka dziura,której organizm wiele razy próbował się pozbyć poprzez jej zarastanie.Dlatego myślę sobie ,że robiłam dużo błędów,na skutek braku wiedzy w tym temacie,bo teraz dookoła zrobił mi się taki gruby pierścień na pół cm, wokół jest to stan zapalny,przemywam to dość mocno alkoholem,ale mnie boli.nie wiem co zrobić dalej, może ktoś ma jakieś doświadczenia w tej sprawie,bardzo proszę o pomoc.
Teraz napiszę o korzyściach,jesienią 2011 r.w badaniu rezonansem wykryto u mnie guza 1,8mm w wątrobie,wysłano mnie na to badanie bo gwałtownie rosły mi markery nowotworowe AFP/w ciągu roku 3krotnie/ miałam ich pod koniec stycznia 2012r.185,po dwu i pół miesiąca spadły mi do 40,3sama nie wierzyłam w ten wynik.Poza tym jestem silna ,mam dużo wiary na wyjście z tej sytuacji.Lekarze proponują mi usunięcie tego paskudztwa laparaskopowo,dopóki jest mały sama nie wiem co zrobić.W metodę dr Ashkara wierzę bo mam przykład wyleczenia córki mojej koleżanki z nowotworu kości,jest iele innych doniesień jej skuteczności.
pozdrawiam wszystkich poszukiwaczy zdrowia TESSA
TESSA

Powrót do Metoda Ashkara (NIA) ciecierzyca