Strona 1 z 1

Minerały Schindele

PostNapisane: Pn sie 23, 2010 1:53 pm
przez efka
"odkryłam" ostatnio coś takiego jak Minerały Schindele. Biorę je stosunkowo niedługo, bo dopiero 2 tydzień, stąd jakimiś wielkimi efektami pochwalić się nie mogę.....ale może ktoś z Was je stosował. Faszeruję nimi wszystkich w domu (pierwszy tydzień po pól miarki, dla rozpoznania a teraz po całej). Na razie zauważyłam polepszenie wyglądu skóry i dostałam deczko power'a. Ucieszyłam się nimi, bo mają krzem i żelazo i wiele, wiele innych minerałów. Ja do dzisiaj po oczyszczaniach Siemionowej spożywałam co jakiś czas krzem....te minerały dobrze go zastępują. Nie można ich podawać dzieciom do lat 6, mojej 13-letniej córce podaję regularnie pół miarki.
pozdrawiam,
efka

Re: Minerały Schindele

PostNapisane: Śr wrz 15, 2010 3:14 pm
przez efka
ha, mam dobrą informację! :D
moje dziecię (13lat) miało poziom żelaza dosłownie od zawsze na poziomie dolnej granicy.....teraz ma w połowie normy! Super :D
Mam nadzieję, że to od minerałów....zresztą co tam "mam nadzieję".....ja to wiem. Tak jej skoczyło po 5 tygodniach brania! będziemy łykać to ziemiste cudo ;) jeszcze tydzień i robimy miesiąc przerwy!
jestem zadowolona..... :D

Re: Minerały Schindele

PostNapisane: Cz lis 04, 2010 10:20 pm
przez soel
Stosowałam kiedyś, niezbyt długo te minerały. Rzeczywiście skład atrakcyjny, nie wiem jak jednak jest z ich przyswajaniem . Sądzę że organizm, przynajmniej w jakimś tam zakresie, je przyswaja. Mój niepokój wzbudziła jednak obecność glinu - i to całkiem spora. Wysłałam nawet maila w tej sprawie do dystrybutora, ale jakoś nie odpowiedział wobec czego zrezygnowałam z dalszego stosowania. Być może mój niepokój jest na wyrost i w formie, w jakiej występuje tutaj glin - nie jest niebezpieczny. Ponieważ jednak nie mam odpowiedniej wiedzy na ten temat, wolałam nie ryzykować.

Re: Minerały Schindele

PostNapisane: Śr paź 05, 2011 11:30 pm
przez wegeway
Tlenek glinu w minerałach Schindele's jest nieprzyswajalny. Zaś ten w herbacie zielonej-tak.

Re: Minerały Schindele

PostNapisane: Pt wrz 28, 2012 7:54 pm
przez Albertus
Kiedyś tego próbowałem ale efekt był praktycznie niewidoczny jeśli nie żaden. Nie polecam

_______________________________________
ogłoszenia nieruchomości