O forum w Internecie

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenia w stosowaniu systemu oczyszczania Nadieżdy Siemionowej (pozytywne lub negatywne), zapraszamy do dzielenia się nimi. Być może wiesz, gdzie zdobyć potrzebne preparaty. A może masz pomysły na środki, którymi można by było uzupełnić system. Tu śmiało możesz je zamieścić.

O forum w Internecie

Postprzez bartku Pt wrz 25, 2009 11:25 am

Witam państwa serdecznie.

Historie opisane na forum zostały skomentowane w blogosferze:

http://blogdebart.pl/2009/09/25/jak-pije-sie-nafte/

Proszę pamiętać, że jest to tekst pisany z przerażeniem i współczuciem, nie z chęcią obśmiania państwa problemów. Mam nadzieję, że po przeczytaniu ktoś z państwa się opamięta i przestanie rujnować sobie zdrowie oraz tracić czas i pieniądze na bezwartościowe i szkodliwe terapie.

Pozdrawiam.
bartku

Re: O forum w Internecie

Postprzez bies.. So wrz 26, 2009 6:54 am

bartku.........Proszę pamiętać, że jest to tekst pisany z przerażeniem i współczuciem, nie z chęcią obśmiania państwa problemów. Mam nadzieję, że po przeczytaniu ktoś z państwa się opamięta i przestanie rujnować sobie zdrowie oraz tracić czas i pieniądze na bezwartościowe i szkodliwe terapie.

Pozdrawiam

Tak naprawde nie wiem po ktorej stronie jestes,ale to malo wazne.Dlaczego nie przerazaja Cie metody leczenia metodami konwencjonalnymi?,ktore tez rujnuja nam zdrowie i kieszenie?Czy to ie jest przerazajace ze mamy juz dzisiaj przeszlo 50.000 tys. lekarst i w dalszym ciagu chorujemy,umieralnosc w polsce na raka-1 miejsce w EUROPIE.Chemo-terapia zostala wyprobowana na wiezniach w OBOZIE koncentracyjnym w Oswiecimiu i jest stosowana do dnia dzisiejszego,wiec zastanow sie SAM przed czym ostrzegasz innych.
Nie jest wazne czym sie leczy, kto leczy,najwazniejsze,aby byc wyleczonym.
Jednak w dzisiejszych czasach monopol na "leczenie"maja prawo miec tylko Lekarze,Przemysl Farmaceutyczny i nikt wiecej,a wszyscy ktorzy lecza innymi metodami to SZARLATANI itd. :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll:
bies..

Postprzez bartku So wrz 26, 2009 8:50 am

Akurat nie do ciebie pisałem.

Zwracam się raczej do ofiar szarlatanów i fanatyków twojego pokroju, czyli do osób, które cierpienie, kłopoty czy faktyczna zła sytuacja zdrowotna skłoniły do sięgnięcia po przerażające pseudoterapie reklamowane na tym forum. Jeśli w leczeniu swoich chorób chcą państwo korzystać z metod alternatywnych, istnieją takie, które są bezpieczniejsze niż spożywanie wody utlenionej (czy zabijanie tasiemca łukiem elektrycznym) i mniej upokarzające niż picie uryny. Znajdą się też na pewno tańsze niż oszukańcze diagnozowanie bezwartościowymi urządzeniami, takimi jak Oberon czy Vegatest. O Oberonie można poczytać tutaj:

http://mlodyfizyk.blox.pl/2007/07/Obero ... d-sad.html
bartku

Postprzez Dorka So wrz 26, 2009 10:59 am

bies, nawet nie zawracaj sobie głowy. Odpuść sobie :)
Pozdrawiam :D
Dorka

Postprzez bies.. So wrz 26, 2009 11:23 am

Dorka............. masz racje, nie wart jest mojego czasu :D
Po prostu powinien sie jeszcze duzo w zyciu nauczyc..........bartku :?: :?: :?:
:o Uwazaj tez na roznego rodzaju SZARLATANOW
bies..

Postprzez efka Wt paź 20, 2009 12:38 pm

bartku napisał(a):Akurat nie do ciebie pisałem.

a do kogo pisałeś, nie do forumowiczów?
WSTYD :!: :!: :!:
efka

Postprzez bartku Wt paź 20, 2009 9:33 pm

efka napisał(a):
bartku napisał(a):Akurat nie do ciebie pisałem.

a do kogo pisałeś, nie do forumowiczów?
WSTYD :!: :!: :!:

Pisałem do ludzi, którzy jeszcze się wahają przed pierwszym łykiem nafty, moczu czy wody utlenionej. Ale również do tych, którzy już piją - niech zrozumieją, że nie dość, że zostali oszukani, to jeszcze wystawiają się na pośmiewisko.

W międzyczasie temat zahaczył o Duży Format Gazety Wyborczej:

http://wyborcza.pl/1,76842,7116198,Wyle ... nerii.html

Życzę miłej lektury i opamiętania.
bartku

Postprzez Dorka Śr paź 21, 2009 8:39 pm

Gdybyśmy się wstydzili, to byśmy sobie o tym wszystkim nie pisali :roll:

Jeśli to Ciebie krępuje, to nie czytaj i nie udzielaj się tutaj.

Nikogo nie zbawisz, każdy ma swój rozum i wolną wolę.
Dorka

Postprzez efka Cz paź 22, 2009 10:21 am

bartku napisał(a):Pisałem do ludzi, którzy jeszcze się wahają przed pierwszym łykiem nafty, moczu czy wody utlenionej. Ale również do tych, którzy już piją - niech zrozumieją, że nie dość, że zostali oszukani, to jeszcze wystawiają się na pośmiewisko

hhhhhmmmmm....przeczytałam wszystko!
zastanawiałeś się kiedyś może dlaczego ci ludzie piją naftę, mocz - dlaczego sięgają aż takiej 'szarlatanerii' :?: :?: :?:

niektórzy pewnie do grobowej deski na to nie wpadną :!: :!: :!:
widocznie za głęboka myśl dla niektórych :!: :!: :!:

pośmiewisko :?: ......a co to :?:
efka

Postprzez bartku So lis 07, 2009 9:26 pm

efka napisał(a):pośmiewisko :?: ......a co to :?:

To jest taki moment, w którym robisz coś strasznie głupiego i upokarzającego, a inni cię obserwują. Niektórzy ci kibicują, bo sami w tym tkwią. Niektórzy cię zachęcają, bo żyją ze sprzedaży tego czegoś. A cała reszta patrzy z przerażeniem i puka się w głowę.

Dotarło do ciebie?
bartku

Postprzez efka Pn lis 09, 2009 10:31 am

bartku napisał(a):Dotarło do ciebie?

widzę, że nadal za głęboka myśl ;)

pozdrawiam :D
efka

Postprzez admin Pn lis 09, 2009 6:36 pm

Forum strony igya.pl nie jest miejscem służącym do obrażania i klótni między uzytkownikami. Proszę o zaprzestanie używania obraџliwych wypowiedzi i niekulturalnych zwrotów. Każdy, kto w dalszym ciągu będzie tak postępować, zostanie zablokowany i wszystkie posty tego typu zostaną usunięte. Zdania z obraџliwymi wyrazami zostaną usunięte. Uważamy, że można mieć odmienne poglądy, okazując jednocześnie szacunek współużytkownikom forum.

Admin
admin
Site Admin

Postprzez slovak Pn lis 09, 2009 11:26 pm

bartku: Poczytałem trochę tamto forum. Nie wiem po czyjej stronie stoisz. Ale dasz sobie rękę uciąć że Twoja obecna wiedza jest wszystkim?

Większość z nas na tym forum przeszła długą drogę leczenia u wszelkiej maści lekarzy po kilka, -naście -dziesiąt lat i bez żadnych efektów.
Każdy człowiek chce być zdrowy. Jeśli metody oficjalne nie działają na nas to mądry człowiek szuka dalej. Czy to złe? Nie jesteśmy tutaj z przypadku. Niektóry z nas są ofiarami leczenie medycyny oficjalnej. Aspektów w każdym bądź razie jest wiele.
Teraz powiedz co złego robimy? Bo tego nie potrafię zrozumieć? Kradniemy? Zabijamy kogoś? Co złego?
To że chcemy być zdrowi?

Wy śmiejecie się z nas, a ny szukamy pomocy. Jeśli jesteś tak mądry i masz tak dużą wiedzę podziel się jakąś radą. Chętnie skorzystamy.
Tylko przy udzielaniu jej pamiętaj że najpierw korzystaliśmy z pomocy medycyny oficjalnej, a dopiero znaleźliśmy się tutaj :)
slovak

Postprzez bartku Wt lis 10, 2009 12:54 pm

slovak napisał(a):Teraz powiedz co złego robimy? Bo tego nie potrafię zrozumieć? Kradniemy? Zabijamy kogoś? Co złego?
To że chcemy być zdrowi?

Jeśli robicie to sobie, to jesteście tylko ofiarami oszustów. Jeśli męczycie swoje dzieci (a wiem, że niektórzy z was to robią), sami stajecie się oprawcami.

Rozumiem, że pewnie wielu z was czuje, że medycyna konwencjonalna was zawiodła. To naprawdę nie powód, żeby szukać pomocy u złodziei, którzy za grube pieniądze wciskają wam niedziałające, niesprawdzone, czasem szkodliwe, często upokarzające pseudoterapie. Diagnozują was atrapami urządzeń diagnostycznych. Wmawiają wam lub utwierdzają was w przekonaniu, że chorujecie na jakąś urojoną chorobę. Zwykłe niedomagania dnia codziennego tłumaczą ukrytymi ciężkimi schorzeniami czy pasożytami. Tak jak powiedziałem: dopóki robicie to sobie czy mężowi, OK, miejcie tylko świadomość, że tracicie czas, godność i kasę. Ale niech was ciężka Boska ręka broni przed zmuszaniem do tych praktyk dzieci.
bartku

Postprzez slovak Wt lis 10, 2009 8:46 pm

No tak, z Twojego punktu widzenia chcesz nam pomóc.

Co nazywasz męczeniem dzieci? Podawanie naturalnych preparatów oczywiście że nie jest. Lewatywa? W szpitalach robią lewatywę a kiedyś był to zabieg stosowany bardzo często. Czy w szpitalach katowano?

Rozumiem, że pewnie wielu z was czuje, że medycyna konwencjonalna was zawiodła

Oj fakt, pewno nie wiesz jak to jest być odsyłanym nawet do psychiatrów przez przedstawicieli medycyny oficjalnej, bo lekarz uważa że jak badania krwi są dobre to człowiek jest zdrowy, chociaż można być śmiertelnie chorym. Każdy z nas przeszedł jak wspomniałem już pewien etap. Zresztą zawsze co naturalne to lepsze.

Diagnozują was atrapami urządzeń diagnostycznych.

Sprawdzałeś osobiście czy tylko na podstawie tzw. "głuchego telefonu"?

którzy za grube pieniądze wciskają wam niedziałające, niesprawdzone, czasem szkodliwe, często upokarzające pseudoterapie

Że jest wiele oszustów to się z Tobą zgodzę. Uważać trzeba. Grube pieniądze moim zdaniem to np. chemioterapia
2005: Nie każdy z chorych leczonych w Polsce zdaje sobie sprawę z kosztów leczenia. Już niedługo w momencie rozliczania z kasą chory będzie musiał zdać sobie sprawę, że część leczenia chemicznego (chemioterapia), np. 3-4 kursy, to jest koszt samochodu.
http://www.igya.pl/rak/film_o_leczeniu_ ... rsona.html

Różowo nie jest.
Być może sam będziesz kiedyś w takiej sytuacji jak my za jakiś czas, wtedy być może znasz zrozumiesz.
slovak

Postprzez Dorka Wt lis 10, 2009 10:19 pm

Cytuję z artykułu z Gazety Wyborczej...."Bart cytuje wypowiedź kobiety, która poddawała swoje dziecko męczarniom pod wpływem wskazań urządzenia o nazwie Oberon."
:lol: Boki zrywam :lol:
Żaden z krytyków nie ma bladego pojęcia na czym to badanie polega....A czy jest miarodajne, to już inna sprawa.
Są tacy co wierzą w Oberon, w Vega-test, w astrologów, w dibły, w piekło i niebo.......czy ktoś ma się z tego tłumaczyć??
Dorka

Postprzez bartku Śr lis 11, 2009 11:16 pm

slovak napisał(a):Sprawdzałeś osobiście czy tylko na podstawie tzw. "głuchego telefonu"?

Wyrok sądowy może być?
bartku

Postprzez bartku Śr lis 11, 2009 11:20 pm

slovak napisał(a):Grube pieniądze moim zdaniem to np. chemioterapia

Chętnie zobaczę wreszcie te badania kliniczne potwierdzające bezwartościowość chemioterapii.

Być może sam będziesz kiedyś w takiej sytuacji jak my za jakiś czas, wtedy być może znasz zrozumiesz.

Że mi zdiagnozują nieistniejącą chorobę niedziałającym urządzeniem, a potem każą pić mocz i leczyć tasiemca prądem? No nie wiem, może mi się noga w życiu powinie, ale tak to raczej nie wyląduję.
bartku

Postprzez efka Cz lis 12, 2009 9:37 am

admin napisał(a): Uważamy, że można mieć odmienne poglądy, okazując jednocześnie szacunek współużytkownikom forum.[/b][/size][/color]

Admin

bartku napisał(a): No nie wiem, może mi się noga w życiu powinie, ale tak to raczej nie wyląduję.

mamy nadzieję :)
i życzymy dużo zdrowia :)
efka

Postprzez efka Cz lis 12, 2009 10:09 am

efka napisał(a):
mamy nadzieję :)
i życzymy dużo zdrowia :)

żebyś mnie źle nie zrozumiał....mam nadzieję, że nie wylądujesz tu gdzie my.... i będziesz zawsze zdrowy

pozdrawiam :)
efka

Następna strona

Powrót do Kuracja Nadieżdy Siemionowej – opinie, doświadczenia