Wyjazd do Soczi do szkoły zdrowia Siemionowej (25.06.2012)

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenia w stosowaniu systemu oczyszczania Nadieżdy Siemionowej (pozytywne lub negatywne), zapraszamy do dzielenia się nimi. Być może wiesz, gdzie zdobyć potrzebne preparaty. A może masz pomysły na środki, którymi można by było uzupełnić system. Tu śmiało możesz je zamieścić.

Wyjazd do Soczi do szkoły zdrowia Siemionowej (25.06.2012)

Postprzez spider Śr cze 13, 2012 12:01 pm

Hej, czy ktoś może wybiera się turnus do Siemionowej w najbliższym czasie np. 25 czerwca tudzież 2 tygodnie później?? Dzwoniłem do Siemionowej i mówiła, że obecnie nie zapisał się jeszcze żaden Polak, poza mną. Fajnie byłoby znaleźć jednak bratnią polską duszę, bo to jednak zawsze raźniej:)
spider

Re: Wyjazd do Soczi do szkoły zdrowia Siemionowej (25.06.201

Postprzez gocha Pt sie 17, 2012 6:08 pm

Ja się nad tym zastanawiałam.Jakie wrażenia "Po"? Byłam dzisiaj u tej babki od kuracji w Myślenicach. Zrobilam mi badanie na robale. Ona zaczyna turnus za 3 dni. Wyszło mi dramatycznie, bo bąblowiec. Wiec tez chce jechac do Soczi, tylko nie znam rosyjskiego, nie wiem, jakim cudem cokolwiek tam zrozumiem. Wrzuć jakies info jak było.
gocha

Postprzez kulka Śr sie 29, 2012 3:39 pm

jest jeszcze jakis osrodek w Polscektóry pracuje wg metody Siemionowej, chyba w Ciechocinku albo w Polanicy Ma dobre notowania
Ja nie byłam w Soczi ale przeobiłam ksiązke i jestem bardzo zadowolona
kulka

Postprzez ewa48 So wrz 08, 2012 11:21 am

Jestem zainteresowana wyjazdem do szkoły zdrowia Siemionowej. Jeżeli jest ktoś kto chcialby jechac ze mną to prosze o info na adres; kaewa48@wp.pl. Pozdrawiam
ewa48

Powrót do Kuracja Nadieżdy Siemionowej – opinie, doświadczenia