Na co to może zaszkodzić jak się przesadzi

Jeśli używałeś kiedyś wody utlenionej w zastosowaniach wewnętrznych, podziel się tym. Jeśli uważasz, że to bezsensowny pomysł – również o tym napisz. Burzliwe dyskusje są tu naprawdę mile widziane :)

Na co to może zaszkodzić jak się przesadzi

Postprzez RMB So lut 07, 2009 11:38 am

Interesuje mnie to na co nadtlenek wodoru może zaszkodzić najłatwiej i czy mogłyby to być zmiany trwałe :roll: .Chodzi mnie zarówno o metodę dożylna jak spożywczą.Oraz ewentualne objawy uboczne o których pisano.Mógłbym tu wszystkie opisać.
RMB

Re: Na co to może zaszkodzić jak się przesadzi

Postprzez Roman N lut 15, 2009 7:48 am

Nadtlenek wodoru jest naturalną substancją produkowaną przez organizm kazdego człowieka.Picie go w niewielkich dawkach jest tylko naturalnym wspomaganiem organizmu.Duże przedawkowanie grozi podraznieniem błony śluzowej co na ogół też szybko przechodzi.
Niekiedy nasz organizm produkuje go za mało (z różnych powodów).Na przykład u chorych na białaczkę jego produkcja wynosi tylko około 30% normy.
Roman

Postprzez RMB Pn lut 16, 2009 8:15 pm

Ale poza działaniem żrącym czytałem że niektórzy mieli inne problemy :roll: .Na dokładkę może zaszkodzić inhibitor utrwalający nadtlenek wodoru :roll: .Ale zwykle nie ma go dużo :roll: .
RMB

Postprzez KathrynMeza Wt sie 14, 2012 9:15 am

Na dokładkę może zaszkodzić inhibitor utrwalający nadtlenek wodoru

-----------------------------
game of thrones seasons 1 2 dvd
bones season 7 dvd
KathrynMeza

Postprzez asc Cz sie 30, 2012 6:38 pm

Mam pytanie, Czy ktos orientuje sie o stosowaniu wody utlenionej w formie dożylnej? Czy mozna udostepnic adres gdzie to jest przeprowadzane? Brat ma jedno oko a w tym drugim ma uszkodzony nerw wzrokowy i nie widzi. Jest to dla niego i dla nas tragedia. Podobno to byloby dla niego ratunkiem. Bardzo prosze o odpowiedz. Dziekuje i pozdrawiam
asc

Postprzez asc Cz sie 30, 2012 6:42 pm

Witam! Czy ktos zna aktualny adres Centrum Leczniczo Profilaktycznego Iwana Nieumywakina w Moskwie? Bardzo prosze o informacje. Dziekuje
asc

Powrót do Iwan Nieumywakin i zastosowania wewnętrzne wody utlenionej