"Życie bez pasożytów"

Na pewno jest o czym pisać. Zapraszamy wszystkich zaznajomionych z jego metodyką do wypowiadania się na forum.

Re: "Życie bez pasożytów"

Postprzez Dorka Pt sty 30, 2009 9:44 pm

Tak, smak uryny bardzo się zmienia. Gdy byłam na ściśłej diecie, to była ona bardzo słona. Teraz, gdy więcej podjadam, jest "delikatniejsza" w smaku ;)
Dorka

Postprzez RMB So lut 07, 2009 1:44 pm

Ja aż tak nie jestem zdesperowany aby takie świństwa wciągać :P .Ale napiszcie czy coś wam to pomogło :lol: .
RMB

Postprzez escondidos Pn lut 09, 2009 4:22 pm

Ciekawostka: Małachow po urynoterapii ponoć odżegnywał się i przepraszał czytelników, że takie rzeczy o niej napisał w bardzo stanowczym duchu.
escondidos

Postprzez RMB Pn lut 16, 2009 7:59 pm

Ja robię sobie teraz lewatywy z wywaru z piołunu.Co to może zniszczyć :roll: ?Ale wkrótce skończę bo może zaszkodzi jak przedawkuję :roll: .
RMB

Postprzez szliwa Wt kwi 21, 2009 1:33 pm

Witam wszystkich
Jestem zainteresowana lewatywami z moczu. W związku z tym, że nie posiadam książki Małachowa, poproszę kilka wskazówek wg autora.
Jak długo i jak często należy robić lewatywy? Jak wygląda system? Czy od razu powinnam zacząć od odparowanej?
W tym czasie lub przed należy stosować specjalną dietę?
I takie dodatkowe pytanie - czy warto ryzykować z gotowaniem mczu w domu? Czy jest to trudny do zlikwidowania zapach?
szliwa

Postprzez bies.. Śr kwi 22, 2009 7:20 am

...naprawde nie rozumie,jaki jest cel GOTOWANIA moczu do lewatywy :?: Dla mnie to czysta bzdura.Jak wiadomo mocz to najczystszy plyn z wszystkim co NAM potrzebne dla zdrowia,o tym pisal juz Gandi.To samo jest z gotowaniem i spozywaniem naszego pozywienia co jest powodem naszych CHOROB.
Jednak na STRACH,ktory ma wielkie oczy jak dotad nie ma lekarstwa.Przykre lecz prawdziwe.Moze bedzie lepiej jak zaczniecie sluchac samych siebie,gdyz WASZE ZDROWIE zalezy tylko od WAS samych,a nie od innych.Powoli zaczac myslec,gdyz poto mamy nasz rozum,a nie czekac az podadza nam wszystko na zlotej TACY:
bies..

Postprzez szliwa Śr kwi 22, 2009 10:33 am

Bies rozumiem, że wg Ciebie zbędne jest gotowanie moczu, ok.
Byłabym wdzięczna za uzyskanie odpowiedzi na pozostałe me pytania.
Pozdrawiam
szliwa

Poprzednia strona

Powrót do Giennadij Małachow i jego spojrzenie na sprawy zdrowia