Strona 1 z 1

ksiązki

PostNapisane: So lut 23, 2008 8:51 pm
przez robakzkomputera
w ksiązce ,,moja droga do zdrowia,,autor przyznaje się do błędów jakie popełnił , co by teraz zrobił gdyby zaczynał jeszcze raz,trochę namieszał a Tombak jeszcze bardzej wiem bo działałem według ich instrukcji troochę mnie pomęczyli,,natomiast teraz Młachow składa hołd Clark słyszałem że i Siemionowej,są to łagodne i inwidualne sposoby ,.Tombak nic nadal swoje.Dziwi mnie to że oni nic nie piszą o sobie

Re: ksiązki

PostNapisane: So lut 23, 2008 9:07 pm
przez slovak
Ale kto nie pisze o sobie? W jakim sensie?
Ja zawsze zastanawiałem się czy Urynoterapia, którą kiedyś polecał Małachow jest naprawdę dobra. Byłem w takim stanie że o mało brakowało i bym spróbował. Człowiek czytał wtedy co było. A było bardzo mało. Teraz wiem że w moczu również są jajeczka robaczków. Co o tym myślicie? Bo jednak ileś osobom to pomogło.
Tak Tombak chyba wypadł już z tematu. Zresztą w każdej książce praktycznie wszystko to samo. A medycyny naturalna się posunęła do przodu. Jak nie było nic to było dobre i to. Zresztą każdy z nich coś zrobił dobrego, pewien "wyłom" w świadomości ludzi wpatrzonych w swoich lekarzy.

Re: ksiązki

PostNapisane: Pn mar 03, 2008 2:21 pm
przez Roman
Kwasowość żołądka wynosi pH 2-3.Njczęściej więc kwas solny w żołądku powinien zabić spożyte pasożyty.Ale od każdej reguły są wyjątki.