Uzupełnienie diety

Być może znasz jakieś zdrowotne sekrety babci lub dziadka? Albo znalazłeś na strychu stare, przykryte kurzem książki o zdrowiu i uznałeś, że warto opowiedzieć tu o takich dawno zapomnianych metodach? A może masz własne pomysły i patenty, które mogą pomóc innym? Tu śmiało możesz je zamieścić.

Re: Uzupełnienie diety

Postprzez jagodzianka Cz cze 11, 2009 9:52 pm

Moze ktos z Was wie gdzie mozna dostac wode destylowana pitna?,bo ta do zelazka nie nadaje sie do spozycia-zaznaczone jest na etykiecie :(
jagodzianka

Postprzez jagodzianka Cz cze 11, 2009 10:07 pm

Mam pytanie,czy ktos z Was wie gdzie mozna dostac wode destylowana pitna,bo ta do zelazka nie nadaje sie do spozycia-zaznaczono na etykiecie.

Znalazlam ten post od Dorka na forum o chlebie,obejrzalam filmik,ktory potwierdza moje wczesniej nabyte informacje,a takze je rozszerza.Mysle,ze tu jest tez odpowiedz na pytania o homeopatii.
Ja wiem jedno,ze medycyna alternatywna uratowala mi zycie,a i sama musialam zmienic styl zycia i ze warto inwestowac w swoje zdrowie,bo zdrowy ma wiele zyczen,ale chory ma tylko jedno "zdrowym byc".
Film warty jest obejrzenia!Pozdrawiam.

Nowy postprzez Dorka on Pią Cze 05, 2009 10:58 pm
Mam propozycje, posłuchajcie co mówią uczeni amerykańscy o żywieniu. 8 odcinków,
http://www.youtube.com/watch?v=CtFfYoCl ... re=related
jagodzianka

Postprzez bies.. Pn cze 22, 2009 3:38 pm

..........wode DESTYLOWANA zdatna do picia mozna kupic w prawie kazdej APTECE,prosze jednak zwrocic uwage na ceny,gdyz w jednej mozna zaplacic 5zl za 1litr,a winnej 20zl.
bies..

Postprzez bies.. Pn cze 22, 2009 4:15 pm

.....jagodzianka nie wiem do czego ma sluzyc ten jajowy przepis :?: :roll:
Jak mi wiadomo to jajka psuja sie najszybciej,czy sa z fermy czy od szczesliwych niosek.Ja osobiscie pilem juz roznego rodzaju nalewki,jednak to naprawde trudno by mi bylo przelknac,a jak pomysle o salmonelach to juz ...........................................
bies..

Postprzez jagodzianka Pn cze 22, 2009 5:06 pm

bies masz racje z tymi jajkami,ale dla tych co jeszcze jedza i mieso i jajka to moze im pomoc w dostarczeniu wapnia.Wiem,ze do strawienia nabialu i nie tylko nasz organizm zuzywa ogroma ilosc wapnia(czerpiac go z kosci, gdy mu nie dostarczamy odpowiedniej ilosci),ja osobiscie wole nie oczyszczone ziarna sezamu,ale inni nie wiedzac co maja robic lepiej,aby z dwojga zlego wybrali mniejsze zlo.Z czasem gdy swiadomosc sie poszerzy to i wybor bedzie inny.Przeciez Ty tez kiedys jadles i mieso i jajka,nie urodziles sie wegetarianinem,a nastepny krok to weganizm,a pozniej to juz tylko dieta praniczna nam pozostaje i wtedy osiagniemy 100% zdrowie,ale to jeszcze dluga droga,a dla niektorych bardzo,ale to bardzo dluga.Tak wiec od czegos trzeba zaczac,czyz nie?
jagodzianka

Postprzez jagodzianka Pn cze 22, 2009 5:07 pm

bies zapomnialam Ci podziekowac za informacje o wodzie.DZIEKUJE!
jagodzianka

Postprzez bies.. Pn cze 22, 2009 5:43 pm

....tak masz racje,ja tez kiedys to wszysko jadlem,jednak dlaczego nie mowic prawdy tylko szukac innych wyjsc skoro Ty wiesz ze ziarenka sesamu to najlepsze rozwiazanie dla naszego organizmu :?: Kompromis nie rozwiazuje sprawy,a jak juz to na krotko,czasami lepiej jest postapic bezposrednio jak nadkladac drogi,gdyz to nastepne drobne klamstwo.
Prawdzie nie potrzeba kompromisow,.!
bies..

Postprzez jagodzianka Cz cze 25, 2009 11:04 pm

niezapomniane slowa Jezusa:''POZNAJCIE PRAWDE,A PRAWDA WAS WYZWOLI", tyle tylko,ze prawda ma swoje stopnie swiadomosci i trzeba do niej dojrzec.Ktos kto wirzy,ze bez miesa nie mozna zdrowo funkcjonowac,a nawet i zyc,nie przyjmie za prawde,ze mozna zyc prana,a gdyby na nia przeszedl,to by go to zabilo.Zmiany trzeba wprowadzac stopniowo,a do prawdy powtarzam to jeszcze raz trzeba dojrzec.Jak dlugo dojrzewales do swojej :?:
jagodzianka

Postprzez bies.. Pt cze 26, 2009 12:27 am

. :cry: ..prawie 40 lat,ale dlatego ze zaczolem w "dobrobycie" chorowac,przyszedlem po inny rozum do glowy.Jednak niczego w swoim zyciu nie zaluje,gdyz to wszystko bylo mi potrzebne po to aby byc w tym miejscu w ktorym obecnie jestem.Spogladam na ten wspanialy swiat innymi oczyma i widze to czego kiedys nie zauwazalem.Poswidczyly to miedzy innymi takie ksiazki jak "Anastazja"W.Megre,naprawde warto je przeczytac,gdyz to co w nich zostalo NAM przekazane nie przeczytamy w zadnych innych ksiazkach.
bies..

Postprzez jagodzianka Pt cze 26, 2009 9:06 pm

bies czy zauwazyles na forum,ze sporo osob dopiero zaczyna "'dojrzewanie" i poprostu metoda prob i bledow szukaja prawdy i napewno ja znajda,tak jak Ty ja znalazles po 40 latach,ja jeszcze nie calkiem i wcale mi sie nie spieszy choz zbliza sie ogromna transformacja w naszej swiadomosci w zwiazku z podnoszeniem sie wibracji naszej Matki Ziemi,bo wiem ,ze zdaze,chociaz tak jak Ty tez zaczelam chorowac w tym "dobrobycie" i to byl punkt zwrotny,ale nie biore nikomu za zle,ze u nich ten punkt jeszcze nie nastapil,chociaz na poczatku chcialam wszyskich uszczesliwiac na sile uswiadamiajac ich jak powinni zyc i co powinni jesc,ale doszlam do wniosku,ze najlepiej zmienic swiat poczawszy od siebie.A wszystkie madrosci znalazlam w masie przeczytanych "madrych" ksiazkach.Droga metoda prob i bledow jest dla nas ludzi najlepsza,gdyz poprzez wlasne doswiadczenia dowiadujemy sie co jest dla nas najlepsze i nie ma co zalowac,a raczej cieszyc sie z kazdego przezytego doswiadczenia,gdyz rzeczywiscie to one doprowadzily nas do tego miejsca w ktorym sie teraz znajdujemy.
Co do "Anastazji" to jeszcze jej nie czytalam,ale chce to zrobic,tylko jeszcze nie wiem kiedy :?: :roll:
jagodzianka

Postprzez wilczyca N gru 04, 2011 2:28 pm

Ja byłam weganka 10 lat, od 2 miesięcy jestem witarianka i tak jak piszecie, każda zmiana wymaga czasu ale na pewno jest to osiągniecie wyższego poziomu świadomości samego siebie, świata i innych. To nie tylko lepsze samopoczucie biorąc pod uwagę życie zwierząt, które jest ocalone, ale też energia, która bezpośrednio przekazują nam rośliny ale myślę też że taki sposób jedzenia zbliża nas do Boga. Może to dla niektórych śmiesznie to brzmi ale ja to tak odczuwam. Każdy musi sam dojrzeć do zmiany sposobu jedzenia i tylko swoim przykładem może być motywacja do zmiany a nie atakować i próbować " nawracać" innych.
wilczyca

Postprzez Mamamateusza Pt lis 23, 2012 3:28 pm

o mamo, trochę spamu się tu przedarło...
Mamamateusza

Poprzednia strona

Powrót do Babcine recepty