Najpierw kuracja oczyszczania wątroby czy mikstura oczyszcza

To miejsce do dyskusji o metodach Huldy Clark i ich skuteczności. Co sądzisz o jej poglądach na przyczyny chorób? Czy Twoim zdaniem nie przesadza w wymienianiu zagrożeń związanych z różnymi toksynami? A może masz jakieś doświadczenia w korzystaniu z zappera lub synchrometru? Podziel się tym z innymi.

Najpierw kuracja oczyszczania wątroby czy mikstura oczyszcza

Postprzez robert2222 Pn kwi 23, 2012 8:21 pm

Najpierw kuracja oczyszczania wątroby czy mikstura oczyszczająca ?
robert2222

Re: Najpierw kuracja oczyszczania wątroby czy mikstura oczys

Postprzez lukasz8666 Pn maja 28, 2012 12:17 pm

Z biologicznego punktu widzenia śmierć to nieodwracalne ustanie wszystkich czynności ustroju oraz procesów przemiany materii we wszystkich jego komórkach. Pojmowana jest jako jeden z podstawowych elementów egzystencji, który wpływa na świadomość każdego człowieka. Śmierć towarzyszy człowiekowi od początku jego istnienia. Jest odbierana jako coś negatywnego, ponieważ budzi strach i powoduje cierpienie. Z jednej strony chrześcijaństwo traktuje ją jako ucieczkę od ziemskiego cierpienia, z drugiej jako karę za grzechy oraz tragedię, która zabiera wszystko, http://smierc-zycie.com bez względu na pochodzenie, czy status społeczny. http://smierc-zycie.com Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat? zapraszam do dyskusji.
lukasz8666

Postprzez euroscan N lip 15, 2012 12:16 pm

Kod: Zaznacz cały
Najpierw kuracja oczyszczania wątroby czy mikstura oczyszczająca ?

- biorąc pod uwagę że oczyszczanie odbywa się kanałami oczyszczającymi, to logiczne wydaje sie że w pierwszej kolejności mikstura oczyszczająca jak ta globalna.
euroscan

Postprzez euroscan Cz sty 22, 2015 7:48 am

- obecnie mam inne spojrzenie na te sprawy.
- cały proces detoksykacji dzielę na 6 faz: odrobaczanie, oczyszczanie wątroby, oczyszczanie nerek, oczyszczanie pluc, ostre oczyszczanie wątroby, oczyszczanie krwi i limfy.
- odrobaczanie wykonuje z pomoca Gravioli, fe straszne świnstwo albo moje pasozyty tego aż tak nie znoszą.
- byłem na tescie volla , vega i powoli ubijam pasożyty z pomocą generatora Spooky2.
euroscan

Postprzez bonanza N sty 25, 2015 11:08 pm

Ja kilkakrotnie korzystałem z różnych gabinetów i najlepsze wyniki miałem jak mi puszczali częstotliwości z generatora zaraz po namierzeniu np: bóle od boreliozy ustępowały po 1/2 h .
bonanza

Powrót do Hulda Clark i jej poglądy