Zapper – czy to działa

To miejsce do dyskusji o metodach Huldy Clark i ich skuteczności. Co sądzisz o jej poglądach na przyczyny chorób? Czy Twoim zdaniem nie przesadza w wymienianiu zagrożeń związanych z różnymi toksynami? A może masz jakieś doświadczenia w korzystaniu z zappera lub synchrometru? Podziel się tym z innymi.

Zapper – czy to działa

Postprzez slovak So lut 16, 2008 5:32 pm

Coraz bardziej znane urządzonko do niszczenia szkodliwych drobnoustrojów jest dostępne w sprzedaży w Polsce. Niektórzy bardziej zdolni zrobili je sobie sami na podstawie schematu podanego w książce Clark (schemat zawarty w książce zawiera jeden błąd).
Dochodzą głosy że na niektórych działa rewelacyjnie inni natomiast nie czują dobroczynnego działania.
Osobiście po użyciu zappera odblokowaly mi się zatoki. Innych specjalnych skutków nie zauważyłem. Być może dlatego że stosowałem go przez stosunkowo krótki okres 2 tygodni. Czy jest ktoś kto używał zappera przez dłuższe okresy? Czy z czegoś się wyleczyliście?
slovak

Re: Zapper – czy to działa

Postprzez nameless So lut 16, 2008 5:34 pm

Podzielę się swoimi odczuciami. Swego czasu korzystałem z zappera zakupionego na allegro, posiadającego wyświetlacz, regulację częstotliwości itp. Nie zauważyłem aby ten zapper miał jakiekolwiek pozytywne działanie. Jednak kiedyś - przed zakupieniem powyższego zappera miałem okazję 1 raz (3x7 minut z 20 minutowymi odstępami) zappować się innym zapperem zrobionym wg schematu Huldy Clark. Przed owym zappowaniem czułem się tragicznie - energii brak, spałem noc i dzień, chodziłem osowiały, jeśli w ogóle miałem coś robić i nie spać to tylko na kawie i energydrinkach. Przy czym po kawie i napojach energetycznych nie mogłem się na niczym skoncentrować. W dniu zappowania czułem się fatalnie. Dzień po zappowaniu jeszcze gorzej ale kolejnego dnia wszystko jak ręką odjął. Oczywiście nie idealnie, ale zacząłem w miarę normalnie funkcjonować.
Po dłuższym czasie wszystko wróciło do złej "normy" i wtedy stałem się współposiadaczem zappera o którym wspomniałem na początku. Skoro nie czułem rezultatów straciłem zapał do zappowania, ale wciąż pamiętałem tamten pierwszy raz, kiedy to zapper Huldy Clark postawił mnie na nogi. Zakupiłem więc niedrogi (50zł) zapper zrobiony wg. tych schematów i używam go od jakiegoś czasu. Czuję się lepiej i mam więcej sił. Myślę że coś zabija - pasożyty? wirusy? grzyby? Nie wiem. Najciekawsze dla mnie są jednak są wrażenia z ostatniego zappowania. Tak dla odmiany postanowiłem nie trzymać się reguł czasowych 3x7 z 20 minutowymi przerwami i zappowałem się mniej więcej godzinę i dwadzieścia minut. Przed zappowaniem nic nie jadłem w brzuchu był spokój, nic się nie przewalało, nic nie bulgotało :) w trakcie zappowania zacząłem odczuwać lekkie ruchy w brzuchu (jelita i żołądek) ale prawdziwa burza zaczęła się dopiero po około 40 minutach zappowania. Poza bulgotaniem czułem w różnych miejscach dziwne ukłucia (na pewno nie spowodowane prądem, którego nie czułem nawet w dłoniach). Zappowałem się dopóki się nie uspokoiło, gdy skończyłem i odłożyłem miedziane uchwyty znów coś zaczęło bulgotać. Nie wypowiadam się co było przyczyną tego zjawiska bo nie wiem. Podejrzewam pasożyty jelitowe, ale pewny nie jestem, zresztą jeśli tak to by oznaczało że nie zostały zabite tylko rozdrażnione, chociaż gdy zappowałem się ponownie równie długo to sensacje były dużo, dużo mniejsze. Mogę też powiedzieć, tak jak autor poprzedniego postu że zapper oczyścił mi zatoki gdy były zatkane (chodź na zatoki polecam chilli, ostre sosy, herbatkę imbirową lub wasabi :D . Nie zauważyłem jakiegokolwiek działania zappera w wypadku wirusów - byłem chory na zapalenie płuc i zapper nie pomagał (chyba wirusów... byłem w szpitalu, zostały mi przepisane antybiotyki które nic nie dawały a na dodatek wymiotowałem po nich, nie wiem czy to było wirusowe czy bakteryjne bo chociaż odkaszliwał mi się śluz w szpitalu nie został on zbadany a przepisano mi kilka różnych antybiotyków i wypisano....(chociaż miałem 40 stopni gorączki… :x . Z zapalenia płuc wyleczyłem się dopiero ziołami. Podsumuje moje zdanie o Zapperze: Coś daje, lepiej się czuję gdy się zappuję co jakiś czas i na pewno zapper zapperowi nie równy, więc jeśli chcecie skorzystać dla poprawy własnego samopoczucia a zakupiony zapper nie daje odczuwalnej poprawy po tygodniu stosowania, wymieńcie go na inny.
nameless

Postprzez kasiaz75 N lut 17, 2008 6:01 am

Do Slovaka!
Witam i proszę o wskazówkę: jaki konkretnie błąd zawiera schemat zappera H.Clark? Co należy zmienić?
Pozdrawiam
kasiaz75 :)
kasiaz75

Postprzez slawek12 N lut 17, 2008 9:18 pm

Slovak! jak będziesz takie rzeczy pisał na tym forum to Cię zabanują. :mrgreen: Piszesz, że książka, którą sprzedaje Igya zawiera błąd w schemacie. teraz nikt nie kupi tej pozycji :P
slawek12

Postprzez rafal Pn lut 18, 2008 11:40 am

Witam. Jako jeden z administratorów informuję, że nikogo nie będziemy bannować. No chyba ze ktoś będzie klął jak szewc i obrażał innych :D .
Każda informacja może być cenna, więc jeśli ktoś wie coś, czego nie wie ogół, mozna to pisać. Również czekam na konkret z tym schematem. Jak p. slovak to wie, to prosze nam na maila również napisać, to moze również info o tym do artykułów wrzucimy.
rafal

Postprzez slovak Pt lut 22, 2008 12:21 am

Kasia75: Właśnie się zastanawiam czy te zappery na allegro są robione wg schematu z książki. Zapper zrobiony wg schematu z książki nie osiąga wymaganej częstotliwości. Z tego powodu należy dodać jeszcze jeden rezystor. Nie wiem jak to narysować na forum :) No rzeczywiście może i dobry pomysł z tym by umieścić to gdzieś dla potomności. Postaram sie w tygodniu to opisac i wyślę do adminów.
slovak

Postprzez Roman Pt lut 22, 2008 8:03 am

Zapper jest bardzo skuteczny .Wzmianki o tym sa na kilku forach w necie.Dużo można się dowiedzieć w portalu medycyny naturalnej http://www.pozytywnewibracje.com.pl Tam na górze kliknąć Forum i poniżej poszukać forum zappera.Bo na górze jest o leczeniu nowotworow.
Chyba wszystkie zappery na allegro są skuteczne,bo dla elektronika to żadna sztuka,aby zapper miał takie parametry jak opisano w książce.
Roman

Postprzez escondidos Pt lut 22, 2008 10:27 am

A ktoś ma jakieś konkretne osobiste doświadczenia, jakiś dowód w testach, ze coś ubił? Mi się parę razy wydawało, że byłem "prawie że" przeziebiony (takie uczucie, ze wiesz, ze nastepnego dnia juz nei wstaniesz, bo cie rozłoży przeziebienie). Po sesji pożyczonym zapperem (+ ziółka, czsnek, witaminki itp.) rano czułem się juz nie chory (może nie idealnie, ale nadający się do czegokolwiek). Ale to wszystko może być tylko subiektywne odczucie? Miał ktoś z Was stwierdzoą jakaś konkretną infekcję (nie wiem: Candida, jakiś gronkowiec czy coś takiego) co po jakims czasie stosowania zappera minęło? Chodzi mi nie o to, co ludzie piszą, tylko o OSOBISTE DOŚWIADCZENIA.
escondidos

Postprzez kasiaz75 Pt lut 22, 2008 7:37 pm

Znalazłam coś takiego na innym forum:

''Znalazłem badania naukowe na potwierdznie działania 'zappera' wykonane także przez polskich specjalistów. Dr n. med. Elżbieta Puacz potwierdza skuteczność aparatu typu zapper o stabilizowanym przebiegu prostokątnym.

http://www.medi-flowery.dk/Pracanaukowa1.pdf
http://www.medi-flowery.dk/Pracanaukowa2.pdf

Materiał ten jednak uwidacznia słabe działanie 'orginalnego' zappera dr. Huldy Clark, którego schemat można znaleźć w jej książce (jest to schemat wymyślont przez jej syna). Schemat ten jest dość popularny w internecie ale jak się okazuje jest zbyt prosty i nie uwzględnia obciążenia na wyjściu jakim jest człowiek. Dlatego podczas terapii zamiast prostokątnych impulsów otrzymujemy pozaokrąglane 'garby' w przebiegu napięcia.

Problem ten jest łatwo ominąć dodając do wyjścia timera 555 przekaźnik i poprzez niego załączać impulsy.''
kasiaz75

Postprzez slovak Pt lut 22, 2008 10:53 pm

kasia: Mi się wydaje że najlepszy "zapper" to zrobił Rife. A pozostałe to taka namiastka jego wielkiego dzieła.
Ciekawe czy Clark sama na to wpadła, bo juz takie prace zappery istniały. Np Zapper Crane`a współpracownika Rife`a.
Jednak jak w przypadku zappera Clark wyniki nie były tak doskonałe jak u Rife`a ale za to urządzenie było o wiele prostsze i ogólnie dostępne.

Skuteczność zapperów nie jest tak wysoka ponieważ ograniczała się do wybranych partii organizmu w związku z koniecznością stosowania elektrod z powodu trudności w dostępie prądu elektrycznego do wszystkich zakątków organizmu np. żołądek jest niemal niedostępny z racji silnego środowiska kwaśnego, prześwit jelit itp... Metoda Rife`a oddziaływała na cały organizm jednocześnie.

A tak w ogóle to bardzo ciekawe że ktoś w naszym kraju wziął się za badanie zappera, coś co jest pogardzane przez "uczonych" naszego kraju.
slovak

Postprzez wiederkehr So lut 23, 2008 6:53 pm

Ktos chcial poznac osobiste doswiadczenia z zapperem. Otoz ja zlikwizowalam przetoke pozostalosc po czyraku. Dreczylo mnie to ponad 20 lat, mialam dwie operacje na ta przetoke z przeszczepem skory, bezskutecznie. Po ok. dwoch tygodniach zappera zagoila sie bezpowrotnie. Od jakis 5 lat mam spokoj.
wiederkehr

Postprzez escondidos So lut 23, 2008 9:37 pm

Ooo, ciekawe. Jakiejś konkretnej czestotliwości używałeś?
escondidos

Postprzez wiederkehr N lut 24, 2008 10:44 am

Power-QuickZap - nazywa sie ten rodzaj zappera skonstruowany i opatentowany przez szwajcara Martina Frischknechta. To urzadzenia ma kombinacje z trzech czestotliwosci. Niestety ze wzgledow patentowych nie podaje jakie sa to czestotliwosci, a sam zapper jest drogi - ponad 600 Fr.
wiederkehr

Postprzez Roman Cz lut 28, 2008 5:34 pm

Nie dajcie się zwodzic ( cenie).Dotego eksperymentu celowo (nieprzypadkowo)wybrano grzyby(drożdze).Dlaczego?Bo w wypadku wirusów lub bakterii nie bylo by żadnej róznicy w działaniu zapperów! Zdecydowana ich większość zabijana jest juz w pierwszym dniu używania każdego zappera.
Jedynie grzyby są zapperem zabijane tylko po powierzchni.Słaby prąd nie wnika wgłąb grzyba.Ale codzienne używanie zabija grzyby warstwa po warstwie,aż do ich zniknięcia do 30 dni.Być może tym drogim zapperem byłyby zabite po 20 czy 25 dniach.
Więc w zdecydowanej większości chorób wystarcza zwykły,tani zapper za kilkadziesiąt polskich złotych.
Roman

Postprzez kasiaz75 So kwi 05, 2008 8:28 am

Witajcie! Mam zamiar w najbliższym czasie zakupić zapper. :)
A co myślicie o takich modelach (zapper-generator) ?
http://www.allegro.pl/item335422145_mul ... _1mhz.html
http://www.allegro.pl/item334924334_zap ... rator.html
http://www.allegro.pl/item334280091_zap ... 00khz.html
Mój chłopak elektryk twierdzi, że (na robalach to on się nie zna ale) najlepszy będzie ten co ma największy zakres częstotliwości.
Oboje podziwiamy Rife'a.

Pozdrawiam
Kasia
kasiaz75

Postprzez escondidos Śr kwi 09, 2008 7:36 pm

Ja się na elektronice nie znam, ale jak pożyczyłem od znajomej taki kupny zapper (Digital Clark Zapper to sie nazywało), to mi z dnia na dzień zatoki odetkało (miałem je zatkane ok. tygodnia, jak wydmuchałem nos wieczorem, to i tak budziłem się z zapchanymi zatokami rano). Po tym wieczorze, kiedy używałem zappera na różnych programach (około godziny), jak wstałem rano, to miałe czyste zatoki. Ni ejestem moze hurraoptymistą, ale coś w tym musi być. Żałuję tylko, ze nie zapisałem, na jakich częstotliwościach go właczałem.
escondidos

Postprzez 111lisu Śr kwi 09, 2008 11:43 pm

Ten jest dobry, miałem go możliwość przetestować, czy pomógł jeszcze nie wiem,
ale czuję się inaczej, jak wstaję ranonie boli mnie wszystko :-)
Pozdrawiam Mariusz

http://www.allegro.pl/item337415204_zap ... ebook.html
111lisu

Postprzez kasiaz75 Cz kwi 17, 2008 6:32 pm

Dzięki 111lisu za odpowiedź. Wezmę ją pod uwagę ale czy te elektrody w zapperze nie miały być czasami miedziane?
kasiaz75

Postprzez kasiaz75 Cz kwi 17, 2008 6:36 pm

Escondidos dzięki za odpowiedź. Ale ten digital jest strasznie drogi, no i gdzieś czytałam kiedyś, że te nadgarstkowe elektrody to nie są takie dobre. ponoć lepsze są takie zwykłe z miedzi.
kasiaz75

Postprzez kasiaz75 Cz kwi 17, 2008 6:49 pm

A może ktoś z Was słyszał o Srebrnej Tabletce z Rosji, tzw. Sputnik. To taki wewnętrzny zapper. połyka się go i działa przez 100 godzin. Można połknąć kilka razy (oczywiście po umyciu, choć Ja bym nie mogła wyjąć tego z ... i jeszcze raz połknąć). Ponoć w Rosji stosują ją często w szpitalach na pasożyty przewodu pokarmowego, szczególnie jelita cienkiego gdzie trudno się dostać. Podaję link do strony ze srebrną kapsułką : http://webtranslation.paralink.com/webt ... com/ag.htm
kasiaz75

Następna strona

Powrót do Hulda Clark i jej poglądy