Siemionowa a Clark

Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenia w stosowaniu systemu oczyszczania Nadieżdy Siemionowej (pozytywne lub negatywne), zapraszamy do dzielenia się nimi. Być może wiesz, gdzie zdobyć potrzebne preparaty. A może masz pomysły na środki, którymi można by było uzupełnić system. Tu śmiało możesz je zamieścić.

Siemionowa a Clark

Postprzez Roman Śr sie 27, 2008 8:01 pm

Warto zwrócić uwagę na to,że Siemonowa w swej książce całkiem innymi drogami doszła do tych samych końcowych wniosków co dr Clark.Mamy tu potwierdzenie,że większość chorób jest spowodowana pasożytniczym obciążeniem organizmu człowieka.T0 potwierdzenie książki Clark tym bardziej zasługuje na uwagę,że się one nie znają.A Siemionowa nie wie,że pasożyty łatwo mozna zabić zapperem.Badania ćlark oceniam wyżej,gdyż jej elektroniczny sposób diagnostyki umożliwił wskazanie jakie chemikalia ułatwiają życie (przyczepienie się do człowieka) danemu pasożytowi.Aczkolwiek jeszcze nie wszystkich pasożytów.Ale nie wymagajmy za dużo.W końcu Clark sama zastąpiła w pracy prawie cały świat lekarski i naukowy.Ciekawe kiedy nastąpi "przebicie" informacyjne.Na razie fakt,że lekarze nie znają odkryć Clark i Siemionowej to jest przerażający skandal medyczny.Z opłakanymi skutkami dla pacjentów.
Roman

Re: Siemionowa a Clark

Postprzez slovak N paź 26, 2008 5:21 pm

Warto zwrócić uwagę na to,że Siemonowa w swej książce całkiem innymi drogami doszła do tych samych końcowych wniosków co dr Clark.

No tak, ale np. trójzestaw mają wspólny. SIemionowa pisze że to stare ludowe sposoby. Więc ciekawe czy clark to sama wymyślila czy uzyskała to na pdst. starych ludowych metod.
Nie wiem czasami co myśleć o Clark. Pisze że sama wymyślila zappera. A jak człowiek się dokopie do historii to jednak się ta "prawda" zmienia. No nic , ale chwała jej za to że dzięki niej świat o tym wszystkim usłyszał.

A Siemionowa nie wie, że pasożyty łatwo mozna zabić zapperem.

Nie jestem przekonany. Przynajmniej zapper wszystkich mi nie zabił. Co prawda nie stosowałem regularnie (Zaledwie kilka razy 8-9 i dłuższy okres, więc może i w tym tkwi przyczyna. Fakt, pozytywne zmiany zauważyłem w funkcjonowaniu organizmu. Tobie zabił wszystkie?

Badania ćlark oceniam wyżej,gdyż jej elektroniczny sposób diagnostyki umożliwił wskazanie jakie chemikalia ułatwiają życie (przyczepienie się do człowieka) danemu pasożytowi.

Z pomocą vegatestu który uzywa Siemionowa również można określić to samo. Siemionowa skupiła się na czym innym. Po co 2 razy pisać to samo?

Ciekawe kiedy nastąpi "przebicie" informacyjne.

Co masz na myśli?
slovak

Postprzez Dorka So lis 01, 2008 11:45 am

Wiecie co, ten opór lekarzy przed medycyną niekonwencjonalną i jej "odkryciami" jest jakiś chorobliwy. Gdy rozmawiałam z lekarzem o problemie pasożytów i opisałam działanie ziół oczyszczających, to byli zdumieni, ale żaden z nich nie zagadnął mnie o literaturę, o źródło mojej wiedzy. Oni nie dopuszczają tych informacji do siebie, paranoja. Czy to się kiedyś zmieni? Wątpię.
Dorka

Postprzez escondidos So lis 01, 2008 6:44 pm

Myślę, że to wina ich wykształcenia. Uczą ich, że ziółkami niewiele można zdziałać. O cyklach życiowych pasożytów to się chyba ostatni raz uczyli jak my wszyscy – na biologii w szkole (no chyba ze ktoś kończył weterynarię, tam pewnie jest o tym więcej :). Generalnie przedstawia się to jako sporadycznie występujący problem w środowiskach nie dbających o higienę i mało wiąże z przyczynami ludzi.
Kiedyś mój znajomy skwitował to wszystko fajnym zdaniem. Powiedział, że „współczesna medycyna wie bardzo dużo o chorobach, ale mało o zdrowiu”. I jest w tym sporo prawdy, chociaż co do tego pierwszego członu, jak się poczyta, o ilu chorobach pisze się w oficjalnych tekstach, ze przyczyna jest nieznana, to też zaczynam mieć wątpliwości. A co do lekarzy – nie każdy potrafi samodzielnie myśleć i kojarzyć fakty. Tak jak nie każdy policjant będzie dobrym detektywem, tak i niektórzy lekarze będą po prostu „przepisywaczami recept” na zasadzie: jak to, to przepisujesz tamto, jak tu boli, to tamto, jak sprawa wygląda na bardziej skomplikowaną, to skierowanie do szpitala itp. Od ilu lekarzy można usłyszeć coś o diecie? Z pasożytów się śmieją, im bardziej tzw. "cywilizowany" kraj. Nie wiem czy mam dobre odczucie, ale po ilości książek pisanych przez lekarzy, a dotyczących w jakimś stopniu medycyny naturalnej wnioskuję, że trochę bardziej "na topie" medycyna naturalna jest na wschodzie (mam na myśli Rosję, Ukrainę, byłe republiki). Tu nawet nie chodzi o to, czy ją nazywać naturalna czy jakos inaczej, ale chodzi mi o szukanie rzeczywistych przyczyn chorób. Teraz sobie poczytałem o Jelisejewej (czekam zresztą na jej książkę, tę co się spóźnia, ale podobno już można ja zamawiać). Kobieta ma nawet swoją stronę http://www.eliseeva.ru
I to normalna lekarka z krwi i kości jest, a z jej strony wychodzi, że poważnie traktuje pasożyty. Chociaż w normalnym szpitalu pracowała (m.in. na RTG) to sobie zdaje sprawę z tego wszystkiego, zna się na diagnostyce elektronicznej (a u nas lekarzowi wspomnisz, ze coś takiego jest, to cię wyśmieje i powie, że to szarlatanaeria). Wracając do tego, co napisała Dorka, to myślę, że u nas to chyba długo jeszcze takich lekarzy otwartych nie będzie. A może tam też jest różnie? Ciężko powiedzieć, bo się tam nie mieszkało.
escondidos

Postprzez Roman N lis 02, 2008 2:24 pm

Jest chyba nie tylko jedna wersja vega-testu.Siemionowa podaje tylko pod kątem elektronicznej diagnostyki.Nic nie mówi o elektronicznej eliminacji.Gdyby stosowała zapper to jej turnus trzeba by skrócic do kilku dni...
Roman

Postprzez bies.. Śr gru 31, 2008 6:42 am

....lekarze zmienia swoj stosunek jedynie wowczas,gdy pacjenci zaczna myslec innymi kategoriami.Jednak jak dlugo beda kolejki w przychoniach,szpitalach i klinikach to niczego nie zmieni.Pragniesz zmian,najpierw zacznij od siebie.Nie wystarczy pokazywac palcem na innych,a tak naprawde spojrzec pod swoj wlasny nos.Jezeli pragniesz cos otrzymac od siebie,to najpierw daj cos z siebie.Mysle ze to najprostrze rozwiazanie NASZYCH spraw,ktore mamy do zalatwienia.Jest tylko jedno alleeee,byc KONSEKWENTNYM do bolu :shock: czy mamy jeszcze cos do zalatwienia :D ???????
bies..

Postprzez WlodekW Wt kwi 10, 2012 10:02 pm

Lekarz jest zainteresowany klientem chorym ,a nie zdrowym. Po co mu zdrowi, Klienci maja chorowac i przychodzić po recepty. ,,(czytaj prowizje od recept-kasa,kasa) 8-) .ot i cała tajemnica dlaczego jest jak jest. :idea:
i bądżmy dobrej myśli ,że to się skończy.
Pomóżmy Sobie Sami. 8-)
WlodekW

Postprzez pawel Wt lis 27, 2012 10:57 am

Roman napisał(a):Warto zwrócić uwagę na to,że Siemonowa w swej książce całkiem innymi drogami doszła do tych samych końcowych wniosków co dr Clark.Mamy tu potwierdzenie,że większość chorób jest spowodowana pasożytniczym obciążeniem organizmu człowieka.T0 potwierdzenie książki Clark tym bardziej zasługuje na uwagę,że się one nie znają.A Siemionowa nie wie,że pasożyty łatwo mozna zabić zapperem.Badania ćlark oceniam wyżej,gdyż jej elektroniczny sposób diagnostyki umożliwił wskazanie jakie chemikalia ułatwiają życie (przyczepienie się do człowieka) danemu pasożytowi.Aczkolwiek jeszcze nie wszystkich pasożytów.Ale nie wymagajmy za dużo.W końcu Clark sama zastąpiła w pracy prawie cały świat lekarski i naukowy.Ciekawe kiedy nastąpi "przebicie" informacyjne.Na razie fakt,że lekarze nie znają odkryć Clark i Siemionowej to jest przerażający skandal medyczny.Z opłakanymi skutkami dla pacjentów.

Nie moge sie zgodzic, ze Siemionowa nie znala Clark. Osobiscie byc moze nie znala jednak jej prace nie byly jej obce. Na przyklad cytat z jej ksiazki "Kremnii Element zhiznii" w czesci: "Język, zęby, usta, dziąsła" Siemionowa napisala" [...] Современный врач-паразитолог, американка Г. Кларк дала однозначную оценку всем этим «достижениям цивилизованного мира»[...] Jezeli ktos rosyjskiego nie zna: "Lekarz parazytolog, amerykanka H. Clark jednoznacznie dokonała oceny wszystkich tych "osiągnięć cywilizacyjnych swiata"

Z reszta wypowiedzi Romana trudno sie nie zgodzic :)
pawel

Postprzez ConradMccar Śr lis 28, 2012 7:56 am

Jest chyba nie tylko jedna wersja vega-testu.Siemionowa podaje tylko pod kątem elektronicznej diagnostyki.

-------------------------------------
buy cheap dvds says hello to all of TV fans!
ConradMccar

Powrót do Kuracja Nadieżdy Siemionowej – opinie, doświadczenia