MMS jak zrobić

To miejsce na wymienianie się opiniami i doświadczeniami związanymi z preparatem MMS. Jego założenie zaproponował Roman, by oddzielić temat MMS od wody utlenionej (mimo pewnego podobieństwa w sposobie działania obu tych preparatów).

MMS jak zrobić

Postprzez patykowaty Wt wrz 15, 2009 1:13 pm

witem wszystkich.
Z racji tego, że nie stać mnie obecnie ani na książkę ani na gotowy preparat, zwracam się z gorącą prośbą do posiadaczy książki, aby napisali jak samemu zrobić MMS.

pozdrawiam
patykowaty
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 10:10 am

Re: MMS jak zrobić

Postprzez BabaYaga Śr wrz 30, 2009 11:19 am

Należy kupić w hurtowni chemicznej 25 – 28% chloryn sodu - wtedy wiemy co mamy – jest to związek chemiczny i innego nie ma i zrobić sobie samemu aktywator.

Aktywator – należy wziąć jedną łyżkę kwasku cytrynowego na 9 łyżek wody. Czyli jedna część kwasku cytrynowego i 9 części wody i już. Proste i tanie. Za cenę 1 buteleczki gotowego roztworu mamy 5 litrów chlorynu i możemy się podzielić ze znajomymi.

Chloryn wlewam do buteleczki z zakraplaczem, a aktywator mierzę strzykawką lekarską i tą strzykawką odmierzam krople., albo można wlać aktywator do takiej samej buteleczki z zakraplaczem wtedy krople będą takie same.

Co do działania – testuję na sobie w chwili gdy zaczynałam odczuwać zapalenie pęcherza – ten kto to miał wie co to za potworna przypadłość – zawsze kończyło się silnymi antybiotykami – po jednym zażyciu MMS natychmiast przestałam czuć ból i parcie na mocz – wróciło przed kolejną dawką i przeszło definitywnie po pobraniu kolejnej dawki.
BabaYaga
 
Posty: 7
Dołączył(a): Śr wrz 30, 2009 7:34 am

Re: MMS jak zrobić

Postprzez patykowaty Pt paź 02, 2009 2:19 pm

wielkie dzięki za odpowiedź :)
patykowaty
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 10:10 am

Re: MMS jak zrobić

Postprzez andrea Cz paź 29, 2009 10:35 pm

Witam.
akurat jestem na etapie szczegółowego rozpracowywania tematu,i nie jest to takie proste
1.nie znalazłem nigdzie gotowego 28% chlorynu sodu,podaje link gdzie chcą zrobić ale 25% http://odczynniki.chem.pl całkowita cena też nie jest zbyt atrakcyjna,chociaż Humble mówi że też może być,chyba lepszy jest 28%
2.trudno też kupić prywatnie chloryn w proszku i jest w zasadzie dostępny tylko 80%,to trzeba odpowiednio zmieszać -potrzebna podstawowa wiedza chemiczna,co do czystości chemicznej trudno powiedzieć,sprzedawcy twierdzą że laboratoryjna :?: najmniejsza ilość jaką można kupić to 250g ,co daje ok.0,7l roztworu 28%
3.ponieważ mms jest wrażliwy na światło trzeba się zaopatrzyć w ciemne butelki najlepiej z zakraplaczem,nie wiem czy w aptekach są dostępne,
4.co prawda roztwór jest dobry nawet kilka lat,ale czy taką ilość się zużyje przy kroplowym dawkowaniu,z 20ml otrzymujemy średnio ok.600 kropli,przeważnie używa 1,2 osoby
5.reasumując :jeżeli dostaniemy gotowy 28% roztwór chlorynu w ilości np.1 do 5l za niewielkie pieniądze ,to się opłaca, warunek że znamy źródło pochodzenia i czystości chemicznej.Humbl właśnie przed tym przestrzega,że można otrzymać proszek ale niekoniecznie chloryn. :!:należy zrobić analizę jakości- kłopotliwa
Jeżeli Baba Jaga powie gdzie można to kupić to chętnie skorzystam.
Natomiast zrobienie samemu z proszku oczywiście jest możliwe,ale chyba zbyt dużo problemów i ryzyka ,taki kraj.
6.chyba najlepiej i najbezpieczniej jest kupić gotowy roztwór i to oryginalny,cena nie jest niska,ale w stosunku do korzyści da się przełknąć.Przedstawiłem tu po analizie faktów swój punkt widzenia,ale każdy może zrobić według własnego uznania.Poprzednio kupiłem gotowy mms i rozważałem teraz zrobienie samemu,jednak odpuszczę temat.
andrea
 
Posty: 6
Dołączył(a): Pt paź 23, 2009 4:21 pm

Re: MMS jak zrobić

Postprzez patykowaty Wt gru 08, 2009 12:08 am

Jak przyrządzić MMS w kuchniPRZYGOTOWANIE 12,6 UNCJI MMS

W 12 uncjach jest 1412 dawek czy porcji MMS. Powinno to wystarczyć wam I waszej rodzinie na parę lat. MMS jest wrażliwe na światło, dlatego należy przechowywać je w bardzo ciemnych szklanych lub plastikowych butelkach, albo w ciemnym nieprzezroczystym plastiku. Może to być plastik przezroczysty, ale ciemnozielony albo brązowy. Światło, które przechodzi przez tego koloru ścianki nie zaszkodzi preparatowi MMS. Nie martwcie się, gdy MMS pozostanie na świetle dziennym przez parę dni. Jednakże nigdy nie dopuszczajcie, aby pozostawał w bezpośrednim świetle słońca. Promienie słońca zniszczą go w ciągu godziny, nawet gdy jest w ciemnej plastikowej butelce.

Powodem, dla którego wybraliśmy 12,6 uncji [tj. 357 g] jest to, że właśnie tyle uncji MMS powstanie ze 100 g chlorynu sodu. A 100 g chlorynu sodu najłatwiej jest kupić. Wiele sklepów chemicznych sprzedaje 100 g za około 30 dolarów. Pięć lub sześć funtów można kupić za 300 dolarów w sklepach zaopatrujących pracownie chemiczne, a jeśli traktujecie rzecz poważniej, hurtowe ilości można nabyć w 100 funtowych baryłkach za 400 dolarów w różnych przemysłowych przedsiębiorstwach chemicznych. (W sprawie kupowania chlorynu sodu patrz dane w rozdz. 15.) Pewien czytelnik podał mi uaktualnienie: w Los Angeles Chemical Company można kupić 110-funtową beczkę za 224,40 dolarów. Ale wymagają oni zakupu za minimum 300 dolarów, dlatego on kupił dwie beczki.

Jednakże, jeśli zdarzy się najgorsze i będziecie musieli zrobić coś natychmiast, aby zażegnać jakiś problem, albo po prostu chcecie pokazać, że to działa, na pewno znajdziecie w sąsiedztwie jakiś sklep ze zdrową żywnością, gdzie mają Stabilizowany tlen [nie chodzi o wodę wzbogaconą o tlen lecz słaby, 3,5-procentowy, roztwór chlorynu sodu NaClO2 – dop. KMB]. Kupcie trochę i użyjcie osiem razy tyle kropli ile poleca się w tej książce jako dawkę. Dawka, jaką proponują na kupionej butelce nie wystarczy, żeby wyleczyć mysz. (A jeśli po prostu chcecie trochę MMS dokładnie według mojego przepisu, a nie chcecie uganiać się, po prostu kupcie gotowy preparat u mojego przyjaciela w Kanadzie. Patrz koniec Rozdziału 8). Jeśli korzystacie z typowego wkraplacza do oczu, wtedy krople są o wiele mniejsze niż z butelki wzmiankowanej w tej książce, tak że powinniście używać przynajmniej 26 razy tyle kropli ile polecono w tej książce. Znaczy to, że jeśli używacie standardowego 3,5 % [tyle procent chlorynu sodu, NaClO2 – dop. KMB] Stabilizowanego tlenu ze sklepu zdrowej żywności, mam nadzieję, że zrozumiecie iż MMS ze swoimi 28% wraz z mniejszymi kroplami jest 12 razy mocniejszy niż Stabilizowany tlen, dlatego używajcie 12 kropli Stabilizowanego tlenu na każdą pojedynczą kroplę MMS, którą byście używali. Zróbcie wszystko tak jak powiedziano tutaj, tzn. dodajcie octu lub kwasu cytrynowego albo z cytryny lub limony, odczekajcie 3 minuty, dodajcie soku jabłkowego i wypijcie. Butelkę zużyjecie w ciągu tygodnia lub dwóch. Ale też możecie oczekiwać, że w tym czasie większość chorób zostanie wyleczona. Pamiętajcie też, że istnieje kilka grup, które sprzedają Stabilizowany tlen, który faktycznie nie jest Stabilizowanym tlenem, lecz raczej jakimś innym związkiem chemicznym, o którym myślą, że jest lepszy niż chloryn sodu. Nie oczekujcie po innych związkach chemicznych, że będą działały, bo nie będą.

W ciągu ostatnich kilku lat różne towarzystwa oferowały roztwór chlorynu sodu w rozmaitych stężeniach, który stanowił Stabilizowany tlen o różnych stężeniach. Jedna z grup sprzedaje go w stężeniu 25%, co jest bliskie tego w MMS, które wynosi 28%. Jeśli dostaliście ten 25-procentowy, będzie właściwe stosowanie go po prostu zgodnie z przepisami i liczbą kropli podanymi w tej książce. W drugiej połowie rozdziału 15 są wskazówki jak znaleźć i kupić chloryn sodu; zajrzyjcie też do rozdz. 17. Dzisiaj trudniej jest kupić go z powodu problemu terrorystów.Co będziecie potrzebowali, aby przyrządzić 12,6 uncji MMS

1) Będziecie potrzebowali przynajmniej 15-uncjową butelkę. Może być czysta (przeźroczysta) plastikowa, jeśli nie zamierzacie trzymać tego płynu w butelce dłużej niż parę dni. Np. w przypadku, gdy zamierzacie [nieco później] płyn przelać do ciemnych butelek lub pojemników. Ale bezwzględnie nie zostawiajcie płynu w przeźroczystej butelce. W istocie możecie też pozostawić go w takiej czystej butelce, jeśli przechowujecie ją w dobrze zamkniętej szafce. Nie zostawiaj jej w lodówce, gdyż jest ona zbyt często otwierana na światło.

2) Przynajmniej kwartę [0,946 l] destylowanej wody. Nie korzystajcie z żadnego innego rodzaju wody. Można użyć oczyszczoną wodę, jeśli jest opisana stwierdzeniem „Dla wszystkich zastosowań wody destylowanej.” Nie używajcie wody źródlanej lub mineralnej o ile nie jest to sytuacja wyjątkowa i nie możecie czekać.

3) Plastikowy dzban z dobrym dziobkiem do wylewania.

4) Rondel o pojemności jednej kwarty lub większy, który można podgrzewać. Nie używajcie metalowego naczynia (stal nierdzewna także nie nadaje się). Użyjcie szkła lub produktu Corning Ware albo naczynia z nowym pokryciem teflonem, które nie ma rys o głębokości sięgającej metalu.

5) Jakąś w miarę dokładną wagę. Powinna mieć dokładność 1/10 grama. Nadaje się do tego celu elektroniczna waga pocztowa. Pocztową wagę sprężynową też można użyć, jeśli macie dokładne ciężarki do jej wyważenia bezpośrednio przed użyciem.

6) Czarny marker (pisak). Koniecznie miejcie go pod ręką.

7) Pewną liczbę małych butelek do przelania roztworu MMS po przyrządzeniu. Wiele aptek ma małe brązowe butelki z zakraplaczem. Można je użyć, ale nie wolno dopuścić, aby roztwór MMS dostał się do górnej gumowej bulwy. Jeśli taką butelkę przewrócicie, należy zdjąć zakraplacz i starannie umyć go w wodzie.

8) Będziecie potrzebowali przynajmniej 100 g chlorynu sodu. Kupując ten związek chemiczny, upewnijcie się, że jest to chloryn (ang. sodium chlorite, NaClO2) a nie chlorek (chloride, NaCl czyli sól kuchenna). Ten drugi nie nadaje się. Zwróćcie uwagę, że chloryn sodu ma postać płatków – białych lub nieco żółtych.

Kupując chloryn sodu nie mówcie sprzedawcy, do czego go użyjecie. Powiedzcie, że potrzebujcie do testów oczyszczania wody. Pierwszą rzeczą, którą wam powiedzą jest to, że ich chemikalia nie są przeznaczone do spożycia. Tym nie należy się przejmować. Tak ostrzegają wszystkie źródła chlorynu sodu, nawet te, które sprzedają swoje chemikalia dla systemów dostarczania wody dla ludności. Pamiętajcie, że kiedy dodajecie destylowaną wodę, rozcieńczacie substancję chemiczną. Zatem, gdy użyjecie tylko 12 kropli i rozpuścicie je w 1 szklance wody lub soku, wszelkie zanieczyszczenia zostaną również rozcieńczone. Po tak znacznym rozcieńczeniu, zanieczyszczenia zawsze będą dalece poniżej maksymalnej dopuszczalnej dawki na dzień, jaką możecie sobie pozwolić wprowadzić do ciała. Sprzedawcy ciągle obawiają się zaskarżenia do sądu, dlatego zawsze będą próbowali wyperswadować wam kupowanie substancji chemicznej, a nawet odmówią sprzedaży, jeśli powiecie im, do czego będziecie ją używać. (Na temat kupowania chlorynu sodu patrz druga połowa rozdz. 16.)Sprawdzanie proszku chlorynu sodu czy jest prawdziwy

Obawiam się, że ktoś może próbować wmówić wam, że jakiś inny proszek jest chlorynem sodu po to, aby wasza kuracja kogoś nie powiodła się, albo jakiś ekspedient może niedostatecznie znać się na rzeczy, by sprzedać właściwy proszek. Dlatego tutaj wyjaśnimy, jak możecie upewnić się ponad wszelką wątpliwość, że macie właściwy proszek. Przede wszystkim musicie kupić paski, które używa się do sprawdzania zawartości chloru w sklepach zaopatrzenia basenów (pływalni). Cena wynosi 6 do 12 dolarów za 50 pasków.

(1) Kiedy otworzycie opakowanie, chloryn sodu musi być w postaci płatków. Jeśli płatków nie ma, możecie założyć, że to nie jest chloryn sodu, ale kontynuujcie proponowane tutaj dalsze kroki. Jeśli substancja przejdzie te testy, jest to rzeczywiście chloryn sodu, ale z jakiegoś powodu płatki zostały zmielone zanim je otrzymaliście.

(2) Rozdrobnijcie kilka płatków na proszek (np. kładąc płatki do jednej łyżki stołowej i rozgniatając drugą łyżką).

(3) Wsypcie 1 łyżeczkę do herbaty tego proszku do pustej szklanki i dodajcie trzy pełne łyżeczki (do herbaty) wody destylowanej. Zakręcajcie delikatnie szklanką do czasu, aż proszek całkowicie rozpuści się w wodzie. Aby usprawnić rozpuszczanie, możecie całość troszkę podgrzać albo podgrzać te trzy łyżeczki wody przed dodaniem do proszku.

(4) Teraz wpuśćcie 10 kropli tego roztworu do pustej szklanki i dodajcie 1 łyżeczkę od herbaty octu. Może to być dowolny ocet pod warunkiem, że ma oznaczenie „5% kwasowości.” Poczekajcie trzy minuty.

(5) Zmoczcie tym roztworem pasek basenowy. Powinien wskazać obecność chloru w ilości przynajmniej 1 ppm (część na milion). W rzeczywistości pasek wskazuje zawartość dwutlenku chloru (paski takie nie odróżniają tych dwóch związków).

(6) Teraz zmoczcie drugi pasek ale początkowym roztworem, z którego pobraliście owe 10 kropli. Pasek powinien wskazać brak zawartości chloru w roztworze (gdyż nie dodaliście do niego octu). Jeśli jednak wskaźnik poziomu chloru wykazuje jakąś jego zawartość, coś jest niedobrze. Powtórzcie test i jeśli roztwór bez octu ciągle pokazuje obecność chloru, nie używajcie tej substancji. Pamiętajcie też, że jeśli [prawdziwy] roztwór pozostawicie na wiele godzin, wtedy może on wykazywać niewielka zawartość chloru.

Jeśli wasz proszek nie przechodzi kroku (5) lub (6), znaczy to, że nie macie proszku chlorynu sodu. Ktoś oszukuje was lub popełnił błąd. Dla pewności przeprowadźcie test jeszcze raz. Jeśli nie przejdzie testu, nie używajcie tej substancji. Nie oskarżajcie nikogo. Nikogo nie martwcie. Po prostu poproście o jakiś prawdziwy materiał.

Jeśli wasz proszek jest w porządku, postępujcie według kroków podanych poniżej.Przyrządzanie roztworu MMS

MMS jest 28-procentowym roztworem proszku chlorynu sodu. 100 jego gramów stanowi 28% z 357 gramów czyli 12,6 uncji. Jeśli kupicie butelkę o zawartości 100 gramów, przed dodaniem do roztworu powinniście sprawdzić, czy rzeczywiście zawiera 100 gramów. Sto gramów to 3,54 uncje

[Humble liczy w przybliżeniu, bo standardowa uncja to 1/16 funta = 28,35 g – dop. tłum.].Krok 1: Sprawdźcie, czy w waszej butelce chlorynu sodu jest rzeczywiście 100 g czyli 3,54 uncje.

Krok 2: Odmierzcie dziewięć uncji [ok. 250 g] destylowanej wody i wlejcie ją do podgrzewanego naczynia. Baczcie by było dokładnie 9 uncji.

Krok 3: Teraz wrzućcie te 3,54 uncje (100 g) chlorynu sodu do 9 uncji wody w podgrzewanym naczyniu. Naczynie nie powinno być jeszcze podgrzewane. Połóżcie je na gorącej płycie i mieszajcie do czasu, aż się rozpuści. Gdy białe płatki (lub proszek) już się całkiem rozpuszczą, natychmiast zdejmijcie naczynie z piecyka. Nigdy nie należy podgrzewać do wrzenia. Gdy chloryn sodu w końcu rozpuści się, roztwór powinien być tylko ciepły. Nigdy nie odchodźcie zostawiając roztwór na gorącym piecyku. Płatki rozpuszczają się szybko. Pozostańcie, mieszając, aż się rozpuści.

Krok 4: Płyn powinien być żółty i klarowny. Przelejcie to do dzbana a następnie nalejcie z niego do plastikowego pojemnika z przykrywką. Zakryjcie pojemnik i odstawcie do wystygnięcia.

Ostrzeżenie: Jeśli MMS wyleje się na stół lub podłogę, musi zostać obficie zmyty wody. Nie dopuszczajcie do jego wyschnięcia. [Pozostały] po wyschnięciu biały proszek jest bardzo łatwopalny.

Krok 5: Kupcie butelkę ciemno zabarwioną albo pewną liczbę takich buteleczek i przelejcie z pierwotnej butelki, o ile ta nie była ciemna. Przygotujcie etykietki z danymi wymienionymi niżej i naklejcie je na butelki. Do zrobienia etykiet można użyć komputera. MMS ma trwałość kilku lat. Powinien być opatrzony jak największą ilością danych na etykietce, co będzie ważne dla kogoś za parę lat później, kto może zechcieć go użyć. Na przykład, jeśli huragan zniszczy znaczną część waszego domu, a na pomoc nie można liczyć wcześniej niż za kilka dni, gdy butelka posiada właściwą informację, możne wam pomóc albo nawet uratować życie. Gdyby stała tam ciemna butelka bez nalepki, nikt nie wiedziałby, że można to użyć.

Tak więc, minimum informacji, która powinna znaleźć się na każdej butelce MMS mogłaby wyglądać tak:

„Sposób użycia: Wlej 25 kropli z tej butelki i jedną małą łyżeczkę (do herbaty) octu do pustej szklanki. Wymieszaj i odczekaj trzy minuty. Dodaj szklankę soku jabłkowego i wypij. Dla dzieci przyrządza się tak samo, ale dawka powinna wynosić 3 krople na każde 25 funtów (11,4 kg) wagi ciała. Dla niemowląt użyj dwóch kropli. Jeśli wystąpią mdłości, zastosuj mniejsze dawki do czasu aż organizm będzie tolerował pełną dawkę. Po jednej godzinie wymagana jest druga dawka. Sok jabłkowy można zastąpić winogronowym albo ananasowym. Nie używaj soku pomarańczowego.”

Jeśli używacie butelek czterouncjowych lub większych, dodajcie następujące informacje: „MMS – Cudowny mineralny suplement. Pomaga przezwyciężyć takie objawy jak gorączka, mdłości, bóle głowy, bóle mięśni i inne tego rodzaju symptomy. Jest to mineralne uzupełnienie diety. Ostrzeżenie: Nie stosować bezpośrednio w pełnym stężeniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zmywać z ciała lub oczu dużą ilością wody.”

źródło: http://kazik1.republika.pl/Inne/MMS-Lek_XXI_w.htm
patykowaty
 
Posty: 5
Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 10:10 am


Powrót do MMS – Cudowny Suplement Mineralny Jima Humble

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron