Rak płuc - lek Avastin

Terapia amigdaliną (wit. B17, letril) Griffina, Breussa, Budwig. Rybczyński (ANRY)

Również rozmaite środki pomocnicze

Rak płuc - lek Avastin

Postprzez mikrusek Wt lut 15, 2011 8:22 am

Witam. Czy jest tu na forum ktoś, kto w kuracji nowotworu płuc wykorzystywał avastin? Avastin ma zostać podany jako uzupełnienie chemioterapii, lekarz twierdz że wcześniej już stosował tą metodą i jest ona bezpieczna, a także potrafi przynieść pożądane skutki. Miło widziane byłyby również jakieś informacje na temat dostępności tego leku. Robiłem takie szybkie rozpoznanie, dzwoniłem do paru aptek i większość nie chce podjąć się sprowadzenia tego leku. Na razie mam jedną aptekę na oku ( juventa ), która oferuje dawkę 100mg za ok. 1,5 tys. zł. Jeśli ktoś miałby jakieś informacje na temat działania avastinu oraz jego dostępności to byłbym bardzo wdzięczny
mikrusek

Re: Rak płuc - lek Avastin

Postprzez ginka Pt lut 18, 2011 10:38 am

Na pewno wśród znajomych jedna osoba chorująca na raka przyjmowała avastin. Było to już jakiś czas temu, a avastin wtedy był stosunkowo krótko na naszym rynku. Z tego co pamiętam w połączeniu z chemią i naświetlaniami avastin pozwolił zmniejszyć guz na nerce i tym samym poprawić wyniki. Oczywiście w przypadku raka żadna metoda nie jest pewna, podejrzewam że jednej osobie avastin pomoże a drugiej nie. Zawsze jednak trzeba spróbować każdej metody, może się trafi. Pamiętam, że nieźle się naszukaliśmy tego avastin, nie pamiętam dokładnie nazwy apteki w której udało nam się kupić te fiolki, ale na pewno jedna kosztowała sporo więcej niż 2 tys. zł. Tym bardziej cena jaką zaproponowali ci w tej aptece juventa jest korzystna
ginka

Postprzez mikrusek Pn kwi 04, 2011 4:04 pm

Dzięki za poradę. Lek został kupiony ok. 2 tygodni temu właśnie w jednej z aptek juventy. W sumie za dwie fiolki 100 mg zapłaciłem niecałe 3000 zł, a więc cena naprawdę konkurencyjna. Dodatkowym plusem była darmowa dostawa leku pod same drzwi. W kwestii skuteczności na razie ciężko jest się wypowiedzieć, ponieważ lek nie został jeszcze podany ( stanie się to w najbliższych kilku dniach ). Pozdrawiam
mikrusek

Postprzez demonka Pt lut 03, 2012 8:02 pm

......................
demonka

Postprzez gosiaczek2607 Wt mar 13, 2012 12:11 pm

Czy ja wiem czy warto truć się lekami?
Mam dla Was fajną stronkę do poczytania. O LEKARSTWIE NA RAKA http://pordubitz.org/medycyna/index.php
Sprawdźcie a może czegoś ciekawego się dowiecie :)
czytania nigdy za wiele...moi drodzy przyjaciele :)
pozdrawiam
gosiaczek2607

Postprzez Avastin Pn lip 23, 2012 1:26 pm

Chciałem osobom potrzebującym zaoferować Avastin (400mb/16ml) w bardzo atrakcyjnej cenie. Chcę go sprzedać, bo jest bardzo drogi, a osobie, dla której był przeznaczony, nie udało się podać. W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny: 500 849 365. A odpowiadając na pytanie. Efekt leczenia Avastinem u mojego taty był bardzo dobry. Guz się rozpadł, a węzły chłonne w obrębie klatki piersiowej zmniejszyły. Niestety kolejnej dawki nie doczekał.
Avastin

Powrót do Inne metody alternatywnego leczenia raka