ksiązki

Na pewno jest o czym pisać. Zapraszamy wszystkich zaznajomionych z jego metodyką do wypowiadania się na forum.

ksiązki

Postprzez robakzkomputera So lut 23, 2008 8:51 pm

w ksiązce ,,moja droga do zdrowia,,autor przyznaje się do błędów jakie popełnił , co by teraz zrobił gdyby zaczynał jeszcze raz,trochę namieszał a Tombak jeszcze bardzej wiem bo działałem według ich instrukcji troochę mnie pomęczyli,,natomiast teraz Młachow składa hołd Clark słyszałem że i Siemionowej,są to łagodne i inwidualne sposoby ,.Tombak nic nadal swoje.Dziwi mnie to że oni nic nie piszą o sobie
robakzkomputera

Re: ksiązki

Postprzez slovak So lut 23, 2008 9:07 pm

Ale kto nie pisze o sobie? W jakim sensie?
Ja zawsze zastanawiałem się czy Urynoterapia, którą kiedyś polecał Małachow jest naprawdę dobra. Byłem w takim stanie że o mało brakowało i bym spróbował. Człowiek czytał wtedy co było. A było bardzo mało. Teraz wiem że w moczu również są jajeczka robaczków. Co o tym myślicie? Bo jednak ileś osobom to pomogło.
Tak Tombak chyba wypadł już z tematu. Zresztą w każdej książce praktycznie wszystko to samo. A medycyny naturalna się posunęła do przodu. Jak nie było nic to było dobre i to. Zresztą każdy z nich coś zrobił dobrego, pewien "wyłom" w świadomości ludzi wpatrzonych w swoich lekarzy.
slovak

Re: ksiązki

Postprzez Roman Pn mar 03, 2008 2:21 pm

Kwasowość żołądka wynosi pH 2-3.Njczęściej więc kwas solny w żołądku powinien zabić spożyte pasożyty.Ale od każdej reguły są wyjątki.
Roman

Powrót do Giennadij Małachow i jego spojrzenie na sprawy zdrowia